Sa-l ajutam pe micutul Edi

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Hai Edi, fii puternic, lupta in continuare!

de Mario Dominic 15.05.2007

www.totsites.com/tot/mariodominic" target="_blank"> MARIO DOMINIC


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Buna fetelor ,

Vesti cit se poate de triste . Magda e terminata . Am vb cu ea de dimineata la tel . , lacrimile nu mai conteneau sa curga . A venit dr. Chira , chirurgul care l-a operat pe micut si vestile au fost cutremuratoare . Sansele de supravietuire au ajuns aproape nule . Deja sint 4 doctori care au dat acelasi verdict . Doamne saraca Magda , singura printre straini , in spital cu bebelasul care se lupta intre viata si moarte . Cum as putea s-o ajut , parca nici cuvinte nu mai am , cum s-o mai imbarbatez ????
Doamne fa o minune si salveaza-l , lasa-l sa traiasca si sa faca niste parinti fericiti .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

nici nu am cuvinte sa spun cat de rau imi pare, speram intr-o revenire spectaculoasa intr-o minune, ....dar poate nu este prea tarziu cine stie DD e mare si puterea lui este deasupra noasta!

o imbratisare pt magda mamica atat de greu incercata si tare as vrea sa ii pot sterge lacrimile macar atat!

Imi pare rau imi pare rau nespus de rau.......

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

da Daniela, plang si eu aici, acuma am vb cu ea...e ingrozitor...eu ma rog si mai sper.....nu e singura Magda!

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora


www.helpsonia.com" target="_blank">ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

Dumnezeule din ceruri, fa o minune pentru Edi, ajuta-i pe acesti parinti sa-si gaseasca fericirea langa copilul lor drag!

Ajutati-i pe micutii www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia, Darius si Edi!

cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Doamne fa o minune.
Nu e drept sa se termine asa. sper sa isi revina.
Of saracii parinti.Fiti puternici.

Ma rog pentru EDI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

sintem alaturi de voi,ne rugam la bunul dumnezeu sa faca o minune... fii tare Edy,scumpul de tine...,lupta in continuare...,offf doamne nu este drept ca un micut ingeras sa fie atit de incercat...,nu este drept...



www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Miracole exista,trebuie doar sa credem in ele...
Sonia /Edy /www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulianleuce spune:

Doamne Ai mila de micutul Edi si fa o minune cum numai tu sti,si reda-i sansele la viata pt ca a luptat si inca sper ca va mai lupta in continuare pentru a ne face sa ne bucuram de el alaturi de noi.tin sa va multumesc pentru rugaciunile pe care le faceti si faptul ca ne vom ruga impreuna sansa de a-si reveni sa fie mai mare Doamne ai mila de sufletelul lui si intinde-i raza ta de viata fiindca o merita din plin la cate incercari a fost supus si a trecut peste momente destul de grele,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

sa nu ne pierdem speranta !
sa credem cu tarie!
sa-l vizualizam mare si sanatos!
sa-i trimitem toata energia noastra!
sa nu plingem!

EDY SE VA FACE BINE!

monica mami de print

http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

quote:
Originally posted by principe

sa nu ne pierdem speranta !
sa credem cu tarie!
sa-l vizualizam mare si sanatos!
sa-i trimitem toata energia noastra!
sa nu plingem!

EDY SE VA FACE BINE!

monica mami de print

http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117




in rugaciunea, credinta ta si cuvintele tale se simte ceva mai mult. intuiesc ce este si cum se numeste, dar ce ar fi sa facem un cerc cu gandurile noastre pozitive si sa facem o sfera de lumina si sa il trimitem catre EDI si mamica lui.

cred ca sti ce vreau sa spun!


POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput