Sa-l ajutam pe micutul Edi

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Iulian , EDUARD este in gandurile si rugaciunile noastre, Sa dea DD sa se faca bine mai repede si sa vina acasa

de Mario Dominic 15.05.2007

www.totsites.com/tot/mariodominic" target="_blank"> MARIO DOMINIC


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

off, am lipsit unpic si acum vestile nu snt foarte imbucuratoare...Edi esti in gandurile mele mereu, sa iti dea Dumnezeu snatate si putere sa trecipeste hopul asta!

Multumiri Alinei pentru ajutorul cu site-ul. Impresionant!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Puiut mic sint cu gindul la tine! Fa-te bine!



Mady si Mihai Nicolae - My little treasure (01 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulianleuce spune:

salut pe toti cei care intra pe forum chiar daca nu scriu macar sa citeasca si sa se roage pt insanatosirea micutului Eduard
am ajuns in pragul disperarii nu stiu daca este incercare sau asa ne este sortit sa stam intr-un stres continuu.am fost sunat de Magda pe la ora 09-30min si am primit vesti cum nu se puteau mai rau. maine dimineata este posibil ca Eduard sa fie supus unei alte interventii chirurgicale de aceasta data nu pe cord, este suspect de peritonita datorita dializei pe care a avut-o din ziua operatiei.micutul a facut o infectie la stomac si nu poate fi hranit decat prin perfuzie, pt ca nu poate digera nici macar ceaiul pe care il administrau dupa ce i-a intrerupt laptele matern a fost trecut pe lapte praf si pe urma pe ceai acum este instabil si maine dimineata va fi chemat un alt dr chirurg care il va deschide sa vada ce se intampla cu micutul de se umfla in burta.ieri i s-au administrat 20ml de lapte si au fost nevoiti sa i-l scoata prin gavj {pe furtun},pt ca nu digerase nimic din cantitatea de lapte pe care i-au dat-o.va implor din tot sufletul sa va rugti pt Eduard sa fie tare si sa reziste interventiei de maine si sa speram ca nu este foarte grav sa dea dumnezeu sa fie cu el, sa il fereasca de posibilele complicatii care pot aparea in timpul operatiei si dupa cu mutumiri iulian

http://www.animalutze.com/umanitare/bb-edi/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crucisorel spune:

Doamne Dumnezeule cate probleme pot aparea. Pur si simplu imi este frica sa mai deschid forumul , de teama altor vesti proaste.Sper sa va intareasca Dumnezeu pe toti 3 , ca sa puteti trece mai usor peste aceste incercari!
Iar tie EDITULE sa-ti dea multa putere sa lupti cu soarta asta care pana acum ti-a cam fost potrivinca si sa ne arati noua tuturor inca o data cat de puternic esti. Te iubim mult!
ana, aurel si david se roaga pentru tine

jeleriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

offf Doamne, lupta micutz curajos, ne rugam din suflet pentru tine!

Iulian , cat costa un drum de Cluj cu trenul?as vrea sa-ti dau bani sa vii pana aici we asta sa fii alaturi de Magda, sigur are nevoie de tine !ce zici?



Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora


www.helpsonia.com" target="_blank">ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:


MULTA PUTERE IULIAN.
DUMNEZEU ESTE MARE.

monica mami de print

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Of, Doamne cata suferinta! Ne rugam pentru Edy sa treaca cu bine si peste interventia de maine si sa se refaca cat mai repede


de Mario Dominic 15.05.2007

www.totsites.com/tot/mariodominic" target="_blank"> MARIO DOMINIC


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

suntem si noi alaturui de voi cu sufletul si ne rugam sa reuseasca sa treaca mai repede peste probleme micutul Edi.

Happiness is a smile



Andrei are nevoie de voi!
Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacarm2002 spune:

pt insanatosirea micutului Edi si pt parintii lui sa aibe putere sa treaca peste aceste momente atat de grele.

Mergi la inceput