clona (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Countesa, unde esti ?!!! Ne mai povesti ce s-a intamplat? Eu nu am mai vazut nici un episod de vineri. cine ne mai spune ce se intampla?
S-a intalnit Jade cu Leo dupa prima aparitie?

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by blueeyes2003

Am vazut ca din 10 septembrie vor difuza "Clona" de luni pana-vineri de la 20:30 si vor fi cate 2 episoade!



Mirela
_
"Orice credem cu adevarat devine realitate!"







Wow, e sigur? Ar fi extraordinar.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

de cand au inceput sa difuzeze 2 episoade incepand cu 20.30 nu mai prind niciunul ; parca mai bine imi convenea de la 23....

in alta ordine, am gasit pe youtube, episoadele difuzate la noi ( deci cu tot cu traducere); sunt doar cu cateva episoade in urma...

ALICe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Eu ma bucur. Am inceput si eu sa ma culc mai devreme.
Sper sa ii tina asa, nu de alta, dar sunt cam schimbatori.
Sambata m-am suparat pe ei, deoarece au difuzat doar un episod, desi in program erau trecute 2.
Ma rog, macar sa ramana in timpul saptamanii la ora 20:30.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

dansul lui jade

De la: Forumul desprecopii.com
URL: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=107021
Printat la: 12/09/2007

Mesaj:

--------------------------------------------------------------------------------

Autor: anahi
Subiect: dansul lui jade
Trimis la: 09/09/2007 22:43:14
Mesaj:


Buna...stie cineva cum se numeste melodia pe care ii danseaza jade lui zein cu sarpele?;;) dar sunt 2...deci knd intri pe www.youtube.com scrie la search... zein si este una ffrumoasa rau:X va rog mult ma ajutati?;;):-s

Laura

Raspunsuri:

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: soarelemeu
Raspuns la: 10/09/2007 10:22:54
Mesaj:

Daca vrei doar sa o asculti o poti salva de pe youtube in format mp3, avi ..etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Autor: anahi
Subiect: Extraordinara telenovela:X
Trimis la: 12/09/2007 12:44:13
Mesaj:


Buna:*:* Sunt noua ..dar imi place fff mult telenovela clona..machiajul..costumele tot:X:X:X cn are poze mari cu clona..cu jade ( giovanna antonelli ) plzz dati-mi si mie plzz:*:*:* Scrieti-mi:*:* Pooop allz:*

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Fetelor ma uit si eu la rezumate pe youtube dar nu sunt toate. Stie cineva dc le pot gasi pe toate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

nu sunt toate; si eu am cautat ; dar se apropie de episoadele de la tv, cel putin cele luate de pe Acasa

ALICe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Modificarea orei in grila de programe pentru mine e si avantajos, dar si dezavantajos. Dezavantaj a la ora aia, aveam program de "matematici" sau dans cu fii-mea... si ea, mititica tot trage de mine...asa ca sunt cu un ochi in ecran si cu unul la ea. Asta in cazul bun in care negociez cu ea sa lase pe postul acasa, in defavoarea cartoon . Cu tat-su nu se poate negocia.
Macar inainte stiam o treaba: la 11 erau toate la locul lor, inclusiv desene terminate, copil spalat si bagat in pat deci eu eram stapana telecomenzii.
Avantaj...avem 2 episoade in fiecare seara.

Liliana& Andra-Maria

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by alic

de cand au inceput sa difuzeze 2 episoade incepand cu 20.30 nu mai prind niciunul

ALICe



Si eu la fel!



Mirela
_
"Orice credem cu adevarat devine realitate!"

Mergi la inceput