clona (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianaf spune:

salutare!!!!!!!am si eu o rugaminte, sa-mi povestiti si mie episodul in care s-a maritat jade,cum l-a convins pe Zein sa ramana cu el????Sunt f.f. curioasa si imi pare rau ca n-am putut sa-l vad, eram la tara si fara semnal la cablu......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexis2002 spune:

Fetelor,dupa episodul de aseara il mai iubiti pe Said?eu i-as da numaiin cap.cit de "delicat" a fost cu fetita.din partea mea doarptr el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

fetele, sper sa-mi rapsundeti careva:va rog!!!

cum au fost aseara cele 2 episoade ca n-am vazut?



de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter- 07.11.2005(1 an si 9 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Pe mine m-a cam enervat Jade in ultimul episod. E atat de impulsiva, ia deciziile in pripa, nu da voie si celorlalti sa-si spuna parerea... Clar, m-a dezgustat cand l-a pus pe Lucas sa aleaga intre ea si...Mel, asta in conditiile in care stie cum e sa fie departe de propriul copil.
Albieri si Edna de ce nu au copii?? Stiti cumva?

Liliana& Andra-Maria

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

quote:
Originally posted by dianaf

salutare!!!!!!!am si eu o rugaminte, sa-mi povestiti si mie episodul in care s-a maritat jade,cum l-a convins pe Zein sa ramana cu el????Sunt f.f. curioasa si imi pare rau ca n-am putut sa-l vad, eram la tara si fara semnal la cablu......

dianaf



Nu a fost ideea ei.Au stat de vorba in noaptea aia si el i-a promis ca nu o sa o atinga , dar vrea sa respecte ritualul cu spalatul picioarelor; apoi , a rugat-o sa-i danseze si dupa aia au toastat si Jade i-a pus praf de adormit in bautura , insa el s-a prins si a schibbat paharele si bineinteles ca ea a dormit dusa si nu a mai ajuns la intalnirea cu Lucas; pana la urma, Zein a fost fascinat de ea si i-a declarat ca s-a indragostit si ca ar vrea ca ea sa ramana cu el , insa nu-si poate calca cuvantul dat lui Said. Atunci ea i-a zis ca nu doreste sa se intoarca la Said si au facut o intelegere: sa ramana cu Zein timp de 6 luni si daca in acest interval ea nu incepe si ea sa-l iubeasca, atunci ea ii va reda libertatea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

quote:
Originally posted by liliac1

Pe mine m-a cam enervat Jade in ultimul episod. E atat de impulsiva, ia deciziile in pripa, nu da voie si celorlalti sa-si spuna parerea... Clar, m-a dezgustat cand l-a pus pe Lucas sa aleaga intre ea si...Mel, asta in conditiile in care stie cum e sa fie departe de propriul copil.
Albieri si Edna de ce nu au copii?? Stiti cumva?

Liliana& Andra-Maria

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!



Nu au copii pt ca s-au casatorit "la batranete"

Poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Albieri si Edna nu au copii nu neaparat pentru ca erau in varsta, ci pentru ca Albieri nu a dorit. Tin minte un episod dupa ce se nascuse Leo si Albieri era super obsedat de el, Edna i-a propus sa incerce sa faca un copil (vorba aia, doar Albieri conducea o clinica pentru probleme de fertilitate), insa el n-a vrut.




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Si eu as fugi cu Zein o tura,doua....sau mai multe.Dar sa aiba barba.Fara barba nu discut!

La ce ora incepe Clona acum ca nu m-am mai uitat la serial de vreo 3-4 sapt.Sau a inceput deja?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

quote:
Originally posted by lavinia345

Si eu as fugi cu Zein o tura,doua....sau mai multe.Dar sa aiba barba.Fara barba nu discut!

La ce ora incepe Clona acum ca nu m-am mai uitat la serial de vreo 3-4 sapt.Sau a inceput deja?

Lav


Natalia



Asa si eu !

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Countesa, unde esti?

Andreea, mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput