Durerea unei pierderi de sarcina (35)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Cristina Ana am vazut pozicile! Andrei e o frumusete si e bucatica rupta din tine Sa creasca mare si sanatos si sa va aduca numai fericire!

22+
Poze Laura
Puiul nostru drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Alinushca of,imi pare tare rau!Eram sigura ca esti!Dar lasa ca mergem pline de speranta catre luna viitoare!Eu zic sa nu te impacientezi ca siguri ai sa ramai,probabil corpul nostru nu este inca pregatit pt o noua sarcina,uite si eu ce deregleri am!Stai linistita,nu te mai stresa, o sa fie totul bine!In legatura cu greturile nu stiu ce sa zic mai asteapta sa vezi poate erau doar pt ca tu credeai ca esti gravi.Hai ca presimt eu ca toate o sa mergem la odiseea de iunie!Un dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Musette, asta mi-a zis nasa mea ca poate a fost din cauza mea ca imi doream sa raman gravi. Dar eu nu sunt asa. Ma cunosc foarte bine. Nu mi-a fost niciodata greata pentru nici un motiv. In ultima vreme am avut foarte multe cosuri peste tot, fatza inrosita cu totul. De asta zic ca m-as duce la doctor. Sau ar fi mai bine sa las corpul sa se regleze singur? Voua ce v-au zis doctorii?
Nu as vrea sa ma gandesc ca nimeresc la Iunie desi o sa fie foarte greu sa nu ma gandesc, nu?

:) Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IreneCAM spune:

ALINUSHCA, imi pare rau...

MICHELLE,

Spiridusha:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Alinushca imi pare rau ca nu esti gravi!Stiu ca ti-ai facut sperante mari.Capul sus,mergem inainte!
Laura cum sa nu fim alaturi de tine si de minunea din burtica?Vrem sa stim tot!
Iti transmitem toate gandurile bune!
Michelle te imbratisez cu drag!



Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Alinush eu nu am mai apucat sa merg la dr,am scris mai sus,dar simt eu ca m-am dereglat,intarzierea cm-ului si el asa este altfel,dureri de ovare si stari de tot felul.Intr-un fel daca stau bine sa ma gandesc e normal sa se deregleze organismul dupa pierderea unei sarcini.Daca tu te simti mai bine mergand la dr atunci mergi!Eu una m-am saturat de atatea controale si dr si acum ca mi-a si venit o sa iau o pauza,poate ma relaxez si imi revin!Dar repet daca pe tine te ajuta sa mergi la un dr atunci mergi ca sa te linistesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Pai nu stiu ce imi ajuta...
O sa merg la dintzar sa ma rafuiesc cu o masea de minte si poate nu o sa mai imi arda nici mie de doctori.

La un endocrinolog ar trebui mers oricum, nu ?... Si ala ar prescrie cine stie ce, care cine stie daca ar functiona. Asta dupa nu stiu cate teste...
Mda, poate mai bine ne relaxam si mergem inainte cu incredere in Doamne Doamne!

Te pup

:) Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Alinush asa te vreau!!!!!!
La dintar si eu ar trebui sa ajung....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaflor03 spune:

Ce rau imi pare Alinush, eram ferm convinsa ca esti gravi, dar sigur o sa vina cat mai curand. Multa sanatate iti doresc
Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

dana, multumesc de incurajare! Si eu credeam ca sunt gravi dar in nici nu speram cu adevarat sa fie asa ca sa nu fiu dezamagita dup-aia prea tare. Si acum imi este greatza in continuare. Sper sa nu ramana asa mereu si sa ma zapaceasca la fiecare ciclu de aici inainte. Sper sa isi revina organismul meu.

Oare daca iau licoare din aia din marar, din aceea care ajuta ciclul sa vina, o fi motiv de dereglare sau motiv de reglare ? Voi ce experiente aveti ?

:) Sanatate!

Mergi la inceput