* Aspirante optimiste > 20 Ani ( 146 ) *

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arde2010 spune:

oARE PE UNDE UMBLA RESTUL FETELOR?

Lili
http://tt.lilypie.com/IhQep3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diaconmaria spune:

Fetelor eu va citesc printre picaturi pt ca am musafiri si de asta nu pot scrie

P.S. Anca am vazut si eu pozele...super...vreau si euuuu

Maria
poze
In asteptarea lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Am revenit. Am fost sa-mi tund sotul. Mai fetelor da ma omoara nerabdarea asta cu Irene si Kitsy. Oare de ce nu mai intra?

bujo (asteptand din nou liniuta roz)
album de nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

Bujo si eu le astept cu nerabdare pe fete, sa ne dea vesti bune!!!
Eu sunt acum singurica acasa, sotzul mi-a plecat sa vada meciul Dinamo-Lazio (este un restaurant romanesc in apropiere si acolo dau mereu toate meciurile de acasa!), asa ca va tin cu drag companie!

http://tt.lilypie.com/A3w2p2.png

http://community.webshots.com/user/Gabitza1977?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Buna seara la toate fetele!!!! In sfarsit si eu in fata calculatorului... asa de harnicutze sunteti!!!!! Am zis sa dau un semn de viatza si dupa aceea sa ma apuc sa citesc ce ati mai scris pe aici!
Mi-am mai luat un test ... tot Sure Check. Ce ziceti, sa il fac maine sau sa fac un efort imens si sa astept pana poimaine?
Oricum, ma cam doare burtica...

Va pup pe toate si ma pun acum pe citit sa ma up-gradez

YLARI
http://tt.lilypie.com/sxWxp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Oare unde or fi disparut toate? Ca acu vreo 2 ore curgeau paginile una dupa alta. Si chiar imi fac griji pt Irene ca a zis ca intra in seara asta sa ne zica ce-a facut.

bujo (asteptand din nou liniuta roz)
album de nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Sigur sarbatoreste marea veste si at nu are timp sa intre si la noi

anca 29+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viosori spune:

Anca, am vazut pozele cu bebe din burtica. Vreau si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irene26 spune:

buna seara fetelor!
ylari, m-am rugat pt tine mult si-mi pare asa de bine ca esti gravi! bravo iubita! multa sanatate tie si bebelusului!
kitzy, nu-ti face griji, de data asta totul va fi bine, sunt alaturi de tine si sa dea DD sa ai un bebe sanatos si mancacios!
marig, iti urez din tot sufletul LA MULTI ANI si fie ca toate dorintele sa devina realitate! si sa ai parte de multa sanatate pt a te bucura din plin de realizarile care le vei avea in viata!
marryan, LA MULTI ANI cu ocazia numelui! sa fii fericita su iubita si sunt ferm convinsa ca bebele va veni curand!
monica, winter si cocolyso, imi pare bine ca v-ati reintors printre noi, mi-era dor de voi.
eu am intrat mai tarziu pt ca pe langa faptul ca nu am fost acasa, mai am si sotul foarte bolnav, nici nu stiu cum a condus azi. ii curge apa din ochi cu gramada si nici nu se poate misca, saracul. pana acum avusai grija de el, suc de porocale proaspat, medicamente, ceaiuri, supa, masaj, abia adormi, ca azi noapte n-a dormit o secunda.
in fine, am fost si eu la medic, a fost sarcina si acum se elimina incet prin acest avort menstrual, ma duc iar la control duminica sa vedem daca s-a eliminat totul. deocamadata totul arata ok inauntru. de ce am facut avort, probabil de stres si oboseala, dar trebuie sa repet progesteronul neaparat. iesise bine, dar eu stiu ce s-a intamplat pe parcurs? si va multumesc fetelor pt grija care mi-o purtati. asa ca, florex si bb yasmi, nu am vesti bune, dar macar ma consolez cu ideea ca pot avea copii, ca pe asta n-o stiam inainte, credeam ca sunt printre cazurile cu infertilitate inexplicabila. se spune ca din tot raul, trebuie sa vezi partea cea buna, asa ca raman super optimista! iar D-zeu stie ce face, sa nu uiati asta fetelor, El stie cand, cum si unde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irene26 spune:

bujo si anca, ce dulci sunteti! ce bine era sa sarbatoresc, dar nu ma stresez, stiu ca voi sarbatori cat de curand aceste eveniment! si este bine ca vin acasa sa ma relaxez, mi-e dor de iarba verde de acasa si cu siguranta imi voi incarca bateriile si dupa aceea bebele vine cu siguranta.

Mergi la inceput