Casnicute sexy (134)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by Liana30

treceam in zbor



si io in goana calului

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Salutare

Olga o sa fie bine. Multa sanatate tie si lui Tony

Am citit tot, dar nu mai stiu ce. Sunt tare suparata si tot si iar
Au plecat ai mei si mi se pare casa tare pustie.
Va pup pe toate
EDIT: pana am scris am primit mesaj de la mami c-au ajuns in Budapesta.
Acum 2 ore o aveam inca in brate
Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:


si io pe aici. ce v-ati mai cinstit aseara! io zic sa facem un club, ca tot suntem prea multe cu problema cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

olga, multa bafta azi la dr! sa ne aduci vesti bune, sunt sigura ca sunteti ok, si tu si tony
cami, sa stapiniti sanatosi casuta visurilor! vrem pozeee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Salut fetele. Merci de incurajari. Sunt un pic stresata.

Am trecut cu bine peste eco lui Tony. Normal ca nu stiu nimic ca nu au voie sa-ti spuna. O sa ma sune doctorul de familie. Oricum Tony a fost foarte cuminte si se uita la monitor sa vada pestisorii si broscutzele din burtic.

Urmez eu in cateva ore. Promit sa fiu la fel de cuminte.

Constipatie. Eu trebuia sa ma duc la primul semn si daca nu ajungeam in timp gata pana ziua urmatoare. Si apoi incepea chinul. Cat am fost insarcinata am crezut ca o sa mor de costipatie. Dupa nastere nu aveam voie sa fiu constipata iar asa ca doctorul mi-a zis sa iau Metamucil. Trebuie sa fie si in Romania si peste tot ceva de genul asta. Functioneaza la sigur. Acum problemele mele au trecut ca mananc in fiecare dimineata cereale cu iaurt. Recomand cu caldura, asta dupa ce luati metamucil.

http://www.metamucil.com/our-products.shtml
Aici gasiti informatiile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

olga, bravo pt micul curajos! ce sistem timpit, adica te intoarce pe toate partile, eco, analize si nu-ti zice nik?! si dr de fam cind te contacteaza? bafta si tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Olga asteptam vestile bune si ai grija sa fii la fel de cuminte ca Tony .

Fetele problema de burtica o rezolvam in timpul sarcinii cu kiwi, dar din aia maturi-maturi, prune la fel, si daca mai puneam si-un pahar cu lapte, la sigur se golea tot din burtica. Aaa, spun prostii, raminea doar Isabella in cutiuta

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

mie imi e rau ,rau ,rau!
nu va mai stresez! revin cand cand o sa vina zile mai bune.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sa va deschid un nou subect?stati asa sa ma gandesc la titlu..
Danelutzooo da nu erai in varfu dealului?
Olga tin pumnii sa fie bine..
mihaaa io inca mai beauuuuca aseara nu m'am saturatbaru era gol deja
breeee voi nu prea pricepurati cum fusa treaba..io nu fusei la nunta..vrusai io sa ma duc cu mustatzea..da sa baga georgiii il ameninta ca ale..alea...si na!!ca nu ma mai lua cu el la nunta..tot cu taranca lui se duse
asea ca poze sa va puna ea...ca io ratai..da fusei la munteee la Calimanesti..sa traiesti!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

mie imi e rau ,rau ,rau!
nu va mai stresez! revin cand cand o sa vina zile mai bune.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana








da ce ai bananooooo????spune aci ca te facem noi sa'ti reviii..zii odata...

miki stai mama calma nu mai palnge...feteleee incolonareaaa mergem la miki pe eaaaaaaaa

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput