Casnicute sexy (134)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

hai ca pana apare miha dau eu un martini, primiti?


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:



monica, si eu sunt constipata cronic si mai am si colon iritabil .la mine nu merge nimic: nici tigara cu cafea dimineta, nici apa calduta bauta dimineta, nici suc de porucala, nici miere de albine.merge dulcolax, , dar il iau rar de tot,herbolax si mai merge ceaiul verde antiadipos,il iau la 2-3zile , ca sa nu irit colonul .deci e chin de chin .am o cunostinta care are o vorba : doamne bine-i sa mananci .eu zic doamne bine-i sa ai scaun.

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Bi,imi pare rau... din pacate si eu sunt la fel..incearca si tu cu tarate eu 2 saptamani am zis ca gata! mi-am gasit leacul...am iesit in fiecare zi dupa care iar m-am blocat
iei 2-3 lingurite de tarate(eu am luat cu germeni ca sa mi se para mai gustoase dar prietena mea a luat simple si a avut rezultate ) si bei apa dupa fiecare lingurita...apoi nu mai mananci cam vreo ora...
apoi am mai facut o chestie cu orez...in prima zi inghiti un bob, a doua zi 2, a treia zi 3...si tot asa pana la 31 apoi scazi...si cu asta am avut aproape in fiecare zi succes
dar ce am observat eu ca la mine se obisnuieste repede cu ceva si gata...nu mai merge...asa ca le tot invart si cand nu mai merge bag la greu dulcolax si de la el am mari dureri de stomac dar macar am succes...ca altfel daca ar fi pe cai naturale as sta si o saptamana fara succese
eu de ceai antiadipos nu mai pot nici sa aud am luat in tineretea mea si acum nu mai pot sa-i suport mirosul mi se face rau cand il simt
mai mergea cu "Midro tee" il gaseam la farmacia de la scala un ceai care se mesteca si se bea apa dupa el...nu se prepara cu apa fiarta...
scuzati fetelor ca facem schimb de experiente din astea aici pe topic
sa nu va suparati

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ma bag la un filmuletz si apoi la nani, va pup pe toate


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:


Neatza!
Trezireaaaaa....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:



georgi, ce faci? nu ai somn?cum e stef?

monica, asa-s si au 2-3 zile ma ajut un "tratament" apoi gata , nu mai are efect.am incercat si cu tarate da mi-e .

va tzuc si mai vin......



Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Somn mi-ar fi fost...dar ne-am trezit la prima ora si am fost cu Stef la exudat si copro pt gradinita.De luni incepem scoala si eu si ea .e bine.Nu a mai durut-o burtica, ieri am fost la medic sa luam trimitere pt analize si a controlat-o si el.probabil o indigestie.Fug sa bag la spalat si apoi dau o fuga la croitoreasa
Pupici si o zi faina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

'Neata!
Georgi spor la treaba!
Bianca, Monica noi am cumparat din China ceva care ii foloseste lui Dan pentru constipatie.Intrati pe mes sa va explic cum se foloseste.Daca vreti va trimit cate o cutie si daca merge si la voi bine ii trimitem bani secretarei si trimite cate avem nevoie.
Eu trebuie sa fac mancarica.Mai am si cu curatenia generala dar m-am oprit zilele trecute cand erau caldurile alea...
O zi placuta va doresc!!!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Fetelor sexoaselor si dragutelor...ieri n-am mai apucat sa intru sa va pup si sa va mai dau cate ceva de baut...Am plecat destul de tarziu de la serviciu si musafirii au plecat si ei dupa miezul noptii si eram deja prea obosita...Cu o seara inainte am plecat si am lasat barul deschis! A baut Monica tot,ca ea era prin zona?

Cuscra,n-am apucat sa fac nici o poza la prajituri...Poate mai gasesc vreuna azi sa o trag in poza...

Monica,poza prajiturii cu miere e demult in album ,dar nu mai stiu daca am apucat sa spun. Creier de gravida mey

Olga,sanatate multa...Sper ca o sa ai vesti bune...Dar cu Tony ce s-a intamplat?Ce are la ficat?Sau n-am inteles eu bine?

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput
Mergi la inceput