Sa fim alaturi de Diana si familia ei (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanagabriela spune:

As vrea sa trimit si eu niste banuti (ii voi pune cash in plic) pentru Diana si un desen pentru papusa cea mica, facut de fetita mea. Eu locuiesc la Montreal. As putea avea o adresa postala unde sa le trimit?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusa76 spune:

Zouzounaki - Vikinga m-a rugat sa-ti transmit ca banii de la tine - 25 euro - au sosit!
Iti multumim!
Deocamdata ( zilele astea) nu poate intra pe forum, dar iti va scrie cat de curand!

DOAMNE AJUTA!

BRINDUSA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

brindusa multumesc frumos...eram ingrijorata sa nu se fi pierdut pe drum...sanatate Dienutei si numai bine tuturor

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Plicul de la Zouzounaki avea 30 de euro, scuze Brindiusa, vina mea:) Eram intre biberoane cind te-am sunat.Multumim Zouzounaki Tu si Yael mai sunteti fara lalele, o sa-i trimit lui Marius un PM.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie unde pot sa depun niste banuti.



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

quote:
Originally posted by vikinga

Plicul de la Zouzounaki avea 30 de euro, scuze Brindiusa, vina mea:) Eram intre biberoane cind te-am sunat.
Multumim Zouzounaki
Tu si Yael mai sunteti fara lalele, o sa-i trimit lui Marius un PM.

Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo






"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirod spune:

Va rog, spuneti-mi daca mai e deschis contul in lei la B.Transilvania?
Daca nu, unde sa trimit niste bani?
Multumesc

Ma scuzati, nu ma logasem corect si nu vazusem PM de la Brindusa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leistra spune:

vikinga, am trimis si noi niste banuti si ma intrebam daca i-ai primit...

pupici

POZELE NOASTRE

mamica de balenica Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Inca nu am primit nimic. Din cite imi amintesc, tu doreai sa trimiti prin transfer bancar, recunosc ca nu am verificat de vreo 10 zile, pentru ca nu erau donatii anuntate si acum nu-mi merge desktopul unde imi fac operatiile bancare, de la laptop nu pot sa fac asta si pe asta-l folosesc acum. Oricum pina luni-marti e problema remediata si anunt imediat.Donatoarele din Europa, carora le vine mai usor sa trimita bani prin transfer bancar, mai bine trimiteti direct in contul Brindusei, acolo trimit si eu banii primiti in plic. Romania fiind acum EU, transferurile EU decurg rapid ca intre orice alte tari din Uniune, rapid si fara nici un euro taxe.Oricum ar fi, e ok, important e ca ajung la DianaVikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leistra spune:

vikinga, noi am trimis prin plic, dar asta s-a intamplat sambata trecuta, oare sa dureze asa de mult?

pa


POZELE NOASTRE

mamica de balenica Elena

Mergi la inceput