Sa fim alaturi de Diana si familia ei (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Am actualizat lista cu ultimele donatii din Ro.

Deocamdata eu nu am mai primit nimic in contul paypal.

Va multumim tuturor!



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

As vrea sa stiu ce mai face Diana cea mica?
Mirela m-a rugat sa fac un articol pentru prima pagina DC despre campania cu lalele si nu mai e nici o veste despre ea de mai bine de o luna si jumatate. Cine ma poate lumina?
Pana la urma care a fost suma totala trimisa Laurei?
Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Vrajitoareo, vestile s-au dat la sufletul credintei, aici:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=101404&whichpage=136

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Multumesc Cl!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Spor, Anda !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Buna seara...banutii se pot trimite in plic? Daca da,imi dati si mie o adresa va rog?

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

quote:
Originally posted by zouzounaki
Buna seara...banutii se pot trimite in plic? Daca da,imi dati si mie o adresa va rog?

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta.""Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine." *Sfantul Ioan Gura de Aur*

www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii
www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...
Ti-am trimis PM.In caz de nu l-ai primit imi zici te rog, mi-a aparut o eroare cind am trimis PM-ul, insa apare ca fiind trimis.Witchie, pe prima pagina e actualizata cind si cind suma de bani trimisa: Europa (inclusiv Romania): 2400 EUROCanada & US: 5401.22 CAD.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Buna Witchie,

Am primit PM-ul tau dar raspund aici ca am vazut ca fetele ti-au spus cat s-a strans. Eu am primit 2117.52 CAD in paypal account, dar suma reflecta si donatii din afara DC. Aceasta suma a fost transferata Laurei la inceputul lunii septembrie. Intre timp am mai primit 100 CAD in paypal account si atat. Suma de pe prima pagina nu a mai fost actualizata in primul rand din lipsa de donatii.




Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Ieri am depus in contul Dianei cec-ul si banii primiti saptamana trecuta prin Anca:
un cec de 100 CAD de la Cerasela T. din Toronto,
cash 100 CAD (trimisi Ancai pe contul de Paypal)de la Mihaela S. si
cash 50 CAD (un cec mai vechi trimis pe numele Ancai dar care a stat o vreme la mine fara sa-l pot depune, nefiind pe numele meu) de la Madalina si Andrei D..

Pentru evidenta sumelor primite, vreau sa adaug ca am mai depus in ultima luna
un cec de 500 CAD primit de la Raluca si Ovidiu T. din Missisauga

si ca am mai primit inca 60 CAD direct in cont, doar ca nu pot spune de la cine pentru ca pe "Account detail" nu-mi apare decit suma, data si informatia cum ca este un transfer interbancar de la Branch 0002.

In momentul asta, suma totala din contul Dianei este de 13,188 CAD.

Va multumim din suflet


Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

vikinga lasa-mi un PM cind ajung...multumesc

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput