Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou (3)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Doina,

Am primit confirmarea de la banca privind efectuarea trasnferului. Cand ai timp, poti sa verifici contul.

Multa sanatate lui Dan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Virgi, iti multumim mult de tot!!!abia luni o sa merg la banca, la noi in weekend banca nu lucreaza.
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Buna Doina,
Vreau si eu sa-ti trimit niste banuti si ma intrebam daca ai un cont paypal. Banca mea din nefericire nu face internet transfer si cu programul meu nu ajung nicicum la banca in timp. Sau poate ai alte sugestii.

Si Doina, sunt sigura ca vom resusi. Multa putere si incredere in Bunul Dumnezeu!
Doamne ajuta!
Lia

Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/

Asa a venit pe lume printesa mea:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=105962

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

LiaMaria, cont de paypal nu am.Numai sa ma ajute cineva care are astfel de cont.Va rog mult , cine are cont de pay pal, ajutati-ne !!!!
LiaMaria, sper sa ne ajute cineva cu un cont de acest fel.Noi ne rugam incontinuare , luptam si cred ca vom reusi sa se schimbe viata lui Dan.E nevoie de multa recuperare!!!!!
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pentru Romania nu functioneaza incasari pt conturi PayPal, se pot face doar plati. Deja m-am lovit de aceasta problema.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei/Croatia 2007
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

cei din usa unde pot trimite ceva banuti?

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Gabriela, puteti sa trimiteti in contul de dolari dar trebuie facuta tranzactia de la banca.Alt cont nu am acum, poate ma ajuta cineva cu un cont paypal.Incerc ....

contul il gasesti aici: www.dan.starclub.ro
Multumim ca esti alaturi de noi.Impreuna vom reusi!!!!

DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dan , face acum recuperare cu un fizioterapeut, care este in concediu si este un prieten de al lui.L-a invatat si pe sotul meu tehnici noi.Azi o sa sun in Italia la o doamna care ne-a sunat dupa ce am aparut la Povestiri sa ne donze un electro stimulator, caci a fost plecata in concediu sa vad daca a revenit acasa.Va rog ajutati-ma cu un cont paypal!!!!!!!!!!!!!
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Chiar daca ai un cont paypal NU poti face incasari. Poti face doar plati!

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei/Croatia 2007
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

asa e Marius..doar ca poate o fata din afara cu acest cont se ofera sa ajute..incaseaza ea si apoi gasim o modalitate sa trimita banii in contul lui Dan.cum s'a mai facut pana acum..
Numai bine!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput