Un ajutor pentru Sonia (2)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

quote:

Originally posted by kay

mamicilor, am nevoie de putin ajutor. s-au cam blocat conturilea. adica nu prea mai intra bani, asa ca as avea nevoie, daca stiti cum, sau daca stiti oameni care sa lucreze la reviste, ziare... sau daca puteti sa ma ajutati sa trimit un mail catre aceste publicatii... eu am incercat. de fapt incerc de cateva ore bune, da nu reusesc nimic. ba nu gasesc adrese, ba nu stiu sa trimit la mai multi etc. daca vreti, va dau eu text si poze. adica trimit un mail cui poate sa ma ajute si sa-l forword-uiasca...

heeeeeeeeelp !!!

oana si Sosonica 6.06.2007 Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.

asa creste Sonia

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!
quote:



Trimite-mi si mie un mail cu tot ce vrei sa fie cunoscut. Nu ca as fi lenesa sa spicuiesc, dar intradevar, trebuie facute niste apdatari si eu nu am timp fizic sa le fac, dar am la cine sa trimit.
Si chiar cei care cunosc povestea si chiar au contribuit poate cred ca s-a rezolvat asa ca e bine sa stie evolutia ulterioara si pasii care mai trebuie urmati.

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
BUBURUZU MEU


www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

quote:

Originally posted by kay

mamicilor, am nevoie de putin ajutor. s-au cam blocat conturilea. adica nu prea mai intra bani, asa ca as avea nevoie, daca stiti cum, sau daca stiti oameni care sa lucreze la reviste, ziare... sau daca puteti sa ma ajutati sa trimit un mail catre aceste publicatii... eu am incercat. de fapt incerc de cateva ore bune, da nu reusesc nimic. ba nu gasesc adrese, ba nu stiu sa trimit la mai multi etc. daca vreti, va dau eu text si poze. adica trimit un mail cui poate sa ma ajute si sa-l forword-uiasca...

heeeeeeeeelp !!!

oana si Sosonica 6.06.2007 Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.

asa creste Sonia

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!
quote:



Trimite-mi si mie un mail cu tot ce vrei sa fie cunoscut. Nu ca as fi lenesa sa spicuiesc, dar intradevar, trebuie facute niste apdatari si eu nu am timp fizic sa le fac, dar am la cine sa trimit.
Si chiar cei care cunosc povestea si chiar au contribuit poate cred ca s-a rezolvat asa ca e bine sa stie evolutia ulterioara si pasii care mai trebuie urmati.

Normal ca am uitat adresa: dicirstea@yahoo.com

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
BUBURUZU MEU


www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns newsaddict spune:


http://www2.hotnews.ro:8001/articol_84312-UPDATE-100-000-de-dolari-pentru-inima-unei-fetite.htm

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

quote:
Originally posted by dicirstea

quote:

Originally posted by kay

mamicilor, am nevoie de putin ajutor. s-au cam blocat conturilea. adica nu prea mai intra bani, asa ca as avea nevoie, daca stiti cum, sau daca stiti oameni care sa lucreze la reviste, ziare... sau daca puteti sa ma ajutati sa trimit un mail catre aceste publicatii... eu am incercat. de fapt incerc de cateva ore bune, da nu reusesc nimic. ba nu gasesc adrese, ba nu stiu sa trimit la mai multi etc. daca vreti, va dau eu text si poze. adica trimit un mail cui poate sa ma ajute si sa-l forword-uiasca...

heeeeeeeeelp !!!

oana si Sosonica 6.06.2007 Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.

asa creste Sonia

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!
[quote]


Oana, trimite-mi si mie mailul la florina@macsysnet.ro.
Toata stima pentru persoana anonima care a facut posibila prima interventie. Sper din toata inima ca se vor gasi oameni cu suflet care sa ajute in continuare.

Va pup cu mare drag,
Florina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

florina, mnu merge sa-ti trimit mail-ul... o sa mai incerc, da deja mi-a dat failure de 3 ori... mai ai cumva alta adresa de mail?


pupam !

oana si Sosonica 6.06.2007 Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


asa creste Sonia

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

am promis, dar nu m-am tinut de cuvant... am zis ca o sa scot extrasele si o sa public, dar nu am avut cum pana acum. incerc maine sa ajung la bcr si raiffeisen, dar nu promit nimic. e foarte greu, pt ca pe Sonia nu pot s-o las cu nimeni, iar cu mine nu pot s-o iau... o sa incerc s-o las pe Sonia cu mama si sa dau o fuga, repejor ! re[et : incerc, nu promit !!!

multumesc pt intelegere !

oana si Sosonica 6.06.2007 Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


asa creste Sonia

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

multi dintre prietenii mei au facut deja donatii, voi trimite mailul cu update si sunt sigura ca vor face din nou!

kay, daca mai ai putere sustine-i putin pe parintii lui Edi, copilasul e in stare ff grava

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora


www.helpsonia.com" target="_blank">ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Roxie, suma este de 100.000 pt SUA si 50.000 pt Germania.
Kay, deci Sonia mai trebuie sa faca doua operatii? Sau numai una, in functie de unde va accepta?

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana58 spune:

Roxie, Sonia mai trebuie sa suporte 3 operatii.
Pentru prima dintre ele, operatia corectoare, suma de plata este de 100000 USD sau 50000 EUR, in functie de spitalul la care se va face operatia (SUA sau Germania). Spitalul va fi decis de medici in functie de evolutia micutei pana in momentul imediat anterior operatie.
Celelalte doua interventii chirurgicale se vor face in acelasi spital deoarece constau in inlocuirea tubuletului ce va substitui artera pulmonara. Acestea vor fi necesare datorita cresterii copilului.


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput