Gravidute prin FIV (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Medo, f buna translucenta, stai linistita.
Andicu, sa-ti traiasca flacaul, si petrecere frumoasa de botez.
Eu botezul il fac pe 26 ian, de ziua lu'tasu' .
Aniast maine-poimaine gata, vei fi femmeie cu copil in brate, s-a dus copilareala!


Shery 30+ Alesia

my precious
eco-uri
poze pereti camera alesia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Sherii sar" mna,
Eu tocmai ce i-am simtit pe ciutanei , super super senzatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Meda- e super sa simti 2 bebei..d'apoi trei.Abia astept sa scrii de ce sex sunt

19+ Amadeussi Cesar

Atat mai avem

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

mai arunc si eu cite un ochi si pe aici...poate,poate ma molipsesc si eu de la voi...va pupacesc pe toate...

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/0RsGioT34T_1japgk7gNKTdbqWj-XG11?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Zouzoule - noi te asteptam cu bratele deschise .Cand vii ?
Azi am fost sa donez sange si pipi pentru analize si m-am enervat de 2 ori:
1. idioata de doctorita care mi-a facut trimiterea a gresit codul si ca sa nu mai pierd timpul a trebuit sa platesc (doar ticket-ul adica o taxa pt. fiecare examen ) in total 25 euroi in loc de zero.
2. trebuia sa fac si tampon vaginal si cica nu-l fac numai miercuri si vineri.
Mi-a iesit fum pe urechi si nas ca sotzul trebuie sa-si ia mereu ora libera ca sa ma duca (eu nu mai conduc deloc).
In schimb am bagat la piept 2 croissant abia scosi din cuptor cu cafea la bar.
Dupamasa merg la eco si cand ma intorc ma opresc pe la magazine sa-mi iau o salopetzica sau pantaloni de blugi pentru gravidutze ca nu mai incap in nimic.
V-am pupat

19+ Amadeussi Cesar

Atat mai avem

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Aoleo Galuscuto mi-ai adus aminte ca nu mi-am donat portia de pipilica, numa ratia de sange am dat-o, le-o trimit maine prin sot, sa nu ma mai deranjez.
Maine seara merg sa-mi vad mandra la eco, mai mult cu frica de col, sper sa nu-mi dea bilet de trimitere la pat!
Zouzoule te asteptam cu drag!

Shery 30+ Alesia

my precious
eco-uri
poze pereti camera alesia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Mey Sheri- pai tu nu stai la pat ?esti norocoasa ...eu din Z 10 dupa ET tot la pat stau ,am si uitat cum e sa ai o viata normala...mi-e dor sa colind prin magazine,prin oras, mai ales sa-mi etalez si io burtika ca-s tare mandra de ea

19+ Amadeussi Cesar

Atat mai avem

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delfi spune:

buna dimineata fetelor,
Pussi mersi frumos pentru explicatii sper sa nu ma mai apuce nici o contractie, sau crampe ce or fi ele ca tare mi-e frica. O sa incerc sa stau cat mai mult la pat dar e destul de greu.
Sper sa aveti toate o saptamina frumoasa, noi ne ducem miercuri la eco de trim 2 , mi s-a spus ca pot sa-l fac intre 22 si 24 saptamini asa ca il fac saptamina asta aici si in 24 de saptamini ma duc la bucuresti. Doua pareri nu strica nu ?
Ce ziceti de patutul asta va place ? mie mi-a placut f mult dar sunt cam scumpe si daca ar fi sa iau nuai unul ar merge dar doua ... http://www.cesco.ro/index.php?cPath=1_46

mona 21 + Alexandru si Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Galuscuta , Sherii, Delfii va asteptam cu vesti bune de la echo..

Meda 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Delfi-e foarte frumos patutzul, intr-adevar pentru noi e mai dificil ca avem doi.Si daca il faci la comanda tot asa de scumpe ar fi?
Si eu ma uit acum pe site-uri dupa patuturi si comode cu infasator si caditza.Mi-ar fi placut sa gasesc patut pentru gemeni ca sa-i culc impreuna dar nu se fac.

19+ Amadeussi Cesar

Atat mai avem

Poze cu noi

Mergi la inceput