Retete pentru vase Zepter

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei
Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

suuuper legumele cu muschiulet de vita in Wok
am facut si eu ceva oarecum asemanator
cu piept de pui si fasii de ardei rosu, morcov, ceapa, dovlecei si ciuperci, a iesit delicios
cu garnitura de orez Hari

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeluc spune:

Am copt cozonac in vas Zepter pe aragaz!

www.reteteonline.ro/2009/02/cozonac-copt-in-vas-zepter.html" target="_blank">http://www.reteteonline.ro/2009/02/cozonac-copt-in-vas-zepter.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaalsa spune:

Salutare
Am dat din intamplare peste acest subiect si v-am citit postarile. Si eu am vasele zepter, de care eu sincer nu-s asa incantata. Adica nu le vad cu nimic mai speciale decat alte vase. Eu de ex. nu pot lasa capacul pus la niciuna din ele pentru ca imi improasca mai ceva ca o fantana arteziana, de trebuie apoi sa surlui toata bucataria.
Ori nu stiu eu sa le folosesc ori e ceva buba cu ale mele.

Iarasi, alta intrebare. Odata cu ele am cumparat si ceva solutie speciala cu care se spala. Ei, cu solutia respectiva se spala de fiecare data, nu e bine sa folosesti detergentii clasici?

JUCARII SI PRODUSE PENTRU COPII

www.acasatv.ro/noutati-acasa/emisiuni/la-povestiri-adevarate-maria-are-nevoie-de-7500-de-euro-pentru.html" target="_blank">SPERANTA PENTRU MARIA

BIJUTERII FANTEZIE

Bubulina mishelina
Nasterea printesei
Anamaria lui Iulia (23.03.2006) si 16+ cu

BB-lina noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeluc spune:

Buna Anamaria!
Vasele tale Zepter nu au nici o buba trebuie doar sa sti sa le folosesti. Nu se pun pe flacara mare ci doar pe cel mai mic ochi de pe aragaz cu flacara la minim. Cand gatesti legumele, carne sau lichide pe care urmeaza sa le pregatesti nu trebuie sa depaseasca nivelul manerelor. Pentru retete si pasi de urmat in prepararea diverselor alimente poti sa te inspiri aici:
www.reteteonline.ro/2009/01/retete-on-line.html" target="_blank">http://www.reteteonline.ro/2009/01/retete-on-line.html
Vasele se spala cu orice detergent si din timp in timp pentru intretinere le speli cu Cleansy, detergentul de la Zepter.
Daca mai ai intrebari ,cu placere iti raspund oricand. Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaalsa spune:

Mersi mult Simona pentru sfaturi . Probabil le umpleam prea tare, de aceea imi dadea vesnic pe afara . O sa incerc si ceva retete de acolo

JUCARII SI PRODUSE PENTRU COPII

www.acasatv.ro/noutati-acasa/emisiuni/la-povestiri-adevarate-maria-are-nevoie-de-7500-de-euro-pentru.html" target="_blank">SPERANTA PENTRU MARIA

BIJUTERII FANTEZIE

Bubulina mishelina
Nasterea printesei
Anamaria lui Iulia (23.03.2006) si 17+ cu

BB-lina noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeluc spune:

Buna Anamaria! Ma bucur daca ti-am dat o idee cum sa folosesti vasele Zepter. Oricand cu placere.Simona

Mergi la inceput