FIV de toamna -partea a - 2-a.

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Buna dimineata,
imi pare rau, dar n-am nici o veste. Stef a uitat sa-mi spuna ca analizele vor fi gata dupa ora 19:00 ieri. asa ca nu s-a mai dus, ca era foarte cald si ii era lene. se va duce azi, asa ca maine va spun ce si cum.
imi pare rau ca v-am pacalit, dar a fost fara voia mea.
pupici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

monix, pai rezultatele de la Medsana se pot primi si prin fax, daca dai un tel si le spui sa ti le trimita. Poate ai la serviciu posibilitatea. Ia vezi, si scutiti un drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Ralu,
multam pentru sfat, dar faxul este in birou la sefa si n-as prea vrea sa afle despre probleme mele. deocamdata. nu ca s-ar bucura, dar ar imprastia vestea peste tot. si deocamdata nu pot sa fac fata la "parerile de rau" spuse cu o jumatate de gura sau cu ironie.
pupici.
p.s. fetelor, as vrea sa va cunosc? oare se poate?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Faci cinste?
Pe mine da, ca sunt plimbareata, dar dupa ce vin de la mare, sa par mai exotica. Si asa puneam la cale cu Pia si Ileana (cand vine la control) ca de Gabi, mai greu de zis...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Buna dimineata fetelor,

Uffff ce caldura de dimineata aici la mine, sper sa plecam devreme iar, da Ileana avem un director fain, daca ar fi asa de darnic si la bani ar fi super.

Gabito inca nu stiu cand ajung la mare, vrem sa mergem dupa 15 august ca este mai ieftin, facem economie la bani pt.FIV si asa sa vedem de unde naibii facem rost iar baniiiiiii. Daca este sa ajung pana in 15 august da-mi un nr.de telefon.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Da monix tare mi-ar placea sa ne vedem cu toate la o cafeluta, suc ceva, dar dupa 15 Iulie cred cand vine Ralu si Ileana.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Ralu,
cand te intorci de la mare? sa nu fiu eu plecata.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Pe 20 iulie, si as prefera in perioada 22-30 iulie, ca in august lucrez "foc continuu". E OK?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Pai sa fie una din zile cuprinse in intervalul 22-24, ca pe 25 plecam noi la mare. in principiu, una din zilele. si cam pe unde? poate mai vin si alte fete. oricum sa fie dupa program.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Daca nu intervine nimic pana atunci, eu pe 22 sunt libera, deci as putea la orice ora. Stau in centru, deci daca va hotarati la un loc "neutru", adica centrul, eu m-am scos. nu promit acum nimic, dar in principiu n-as avea de ce sa nu vin. Pareri?

Mergi la inceput