Copilasi din 2002 (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabrielaghe spune:

Buna fetelor, a mai trecut o sapt, asa as vrea s ane odihnim zilele astea, e greu cu sculatul d edimineata, oricit de devreme ne-am culca
Matthew se culca chiar devreme la 7:30 e in pat, e terminat sta si mult la scoala.Ii place , e incintat , au intrat deja in programa, trebuie s acitim in fiecare seara cam 20 min., si incercan sa scriem litere d emina , cam in fiecare zi, i-am facut as aun program , dar e cam greu ca eu vin acasa pe la 5:30, iar el e deja obosit, .Nicoleta, felicitari, ma bucur tare mult si mie imi plac mult bebelusi, e o perioada frumoasa din viata, atunci cind esti insarcinata, si e bine s afie doi, putin mai greu, stii cum e dar satisfactia e mare.Succes la doctor si tine-ne la curent.Incepem si noi footbalul cam in 2 sapt. Matthew e tare incintat a mai jucat si acum un an, se uita pe carti d efootbal d ela biblioteca, abia asteapta.Sa pun si niste poze de la prima zi de scoaal aici:http://family.webshots.com/album/560421678AUhKIH.Ce face-ti zilele astea., noi miine dimineata am merge pe la parc si biblioteca, iar duminica poate iesim putin la plaja.Iar am scris cam mult, o seara buna si vorbim.pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaghe spune:

imi pare rau ca nu s-au pus, am tot incercat, am facut cum stiam, copy, and paste, nu stiu ce s-a intimplat, voua vi s-a intimplat asa ceva cu pozele, le am in album, o s amai inerc mai tirziu.pa
o sera buna


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaghe spune:

aicihttp://family.webshots.com/album/560421678AUhKIH , sa vedem daca s-au copiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

gabi eu nu inteleg ce faci gresit cu pozele, te tot plangi ca dispar, sau nu se copiaza... eu cred ca nu pui link-ul care trebuie, sau ai albumele private... altfel nu inteleg ce e.
super copilasi tai ... spor la invatat

quote:
Originally posted by gabrielaghe

aicihttp://family.webshots.com/album/560421678AUhKIH , sa vedem daca s-au copiat

gabrielagheorghe



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani sarbatoritilor de astazi Fabian Constantin ,Anne-Marie,Bogdan ,Daria-Maria !sa fiti sanatosi impreuna cu dragii vostri parinti!
gabrielaghe frumoase poze!te mai asteptam cu impresii despre scoala.

Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

LA MULTI ANI! tuturor sarbatoritilor.
Vin cu vesti bune, m-am mai odihnit, desi acum parca nici nu se cunoaste (ploua la noi si asa ma trage spre pat...). Sambata am fost la medic, mi-a facut eco transvaginala si s-a vazut samburelul care deja este in uter foarte bine plasat (zicea medicul), pulsa tot, era plin de viata, nu s-a vazut prea bine, dar am si o poza cu el/ea... am analize de facut, peste trei saptamani ma duc iar, apoi peste inca trei... Sper sa fie bine, sa treaca perioada asta obositoare...

Stefan este ok, parca dispar incet-incet problemele lui cu nasul, dimineata nu si-l mai trage atata si parc nici nu mai e infundat... Bine ar fi, sa scap si eu de un stres, iar el sa fie sanatos.

Vremea la noi s-a racit brusc, ieri eram veseli ca putem respira, insa azi zici ca e toamna tarzie... Ne asteapta un an plin, imediat incepe gradi, eu am de trecut printr-o toamna, o iarna si jumatate de primavara cu sarcina, am lasat-o moale de tot cu ordinea si curatenia ca nu mai reusesc, si sotul meu e obosit, inca nu ne-am revenit din concediu :).

Va doresc o saptamana placuta.

Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

buna dimineata
Nicoleta ma bucur ca sarcina decurge cu bine!{pup]cu anotimpurile ai grija..hihi..stresul e de vina.
Si la noi a plouat azi noapte de m-am trzit de doua ori.
va pup,o zi buna si revin mai tarziu

Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna dimineata, dragi mamici si o saptamana cat mai frumoasa va doresc!
La noi a plouat ieri aproape toata ziua, dar a facut bine ca s-a racorit si m-am putut si eu odihni, mai ales ca am fost singura acasa! Andrei e la tara pentru inca 3 saptamani, iar sotu a fost la pescuit!!! Am dormitat toata ziua! A fost super!
Gabriela, am vazut pozele cu voinicii tai, din prima zi de scoala! Dragute! Frumoasa scoala si sala lor de clasa!
Nicoleta, ma bucu ca esti ok, ma bucur ca ti-ai vazut minunea din burtica la eco, tine-o tot asa, ca o sa fie bine!
Crig, felicitari ptr. micuta inotatoare!

Am promis ca va pun cateva poze de la Olanesti:
poze

Pup!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, foarte dragute pozele. Cat despre dormitat, eu as dormita mereu, uneori nu ma pot abtine sa nu o fac... Incerc sa ma abtin de la mancare ca medicul meu face urat la tipe care se ingrasa in sarcina, nepermis de mult... Uf, sper sa fie bine si sa nu ma faca de cacao :((.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Merci, Nicoleta!
E normal sa ai stari de somnolenta, cel putin in primul trimestru de sarcina! Daca ai cum dormi cat de mult poti! Cat despre ingrasat, dupa cum ti-o fi norocul, cine stie ce pofte si apetit vei avea!
Eu am luat 23 de kg cand am fost insarcinata cu Andrei si pot sa zic ca am mancat mai mult salate si branzeturi, fructe, nu mancaruri gatite! Si tot m-am ingrasat! Am o colega care mananca la fel cum mancam eu atunci, e in saptamana 34 de sarcina si a luat 8 kg. Asa ca depinde mult de fiecare organism in sarcina. Oricum le-am dat jos destul de repede si fara nicio cura de slabire.

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput