Mamici de septembrie - octombrie 2007(63)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

uite-o si pe nashica.

Am depasit cu bine marele eveniment. Sunt fericita nevoie maaaare! Mi-a dat Dumnezeu putere si intelepciune sa-mi dozez efortul.
Gatitul a inceput tarziu, la 18.00, spre norocul meu. Apoi la biserica am stat si in picioare, si pe un scaun ergonomic adus de acasa, moale, insa fara spatar. La restaurant am rezistat pana la 00.10.
Nashul a avut liber la dans toata noaptea.....trebuie sa vad in seara asta dvd-ul, oare cu cine s-a intretinut mai mult ??, eu am stat la, apoi am disparut, ca tot nu mai aveam ce face pana dimineata.
Mi-am facut injectia cu antispastice, si m-am refugiat in masina, insa n-a fost chip sa ma linistesc, asa ca am plecat acasa.
Pe la 4 m-am trezit fresh, cu parul putin turtit, mi-am tras rochia pe mine si m-am intors la restaurant. Tot atunci am facut si un dans, singurul de altfel. Am cerut friptura, ca deh, mi se facuse foame. Apoi dezgatitul, si stat iar binisor lungita in scaun pana la plecare.

Felicitari noilor mamici Betty si Mirela! Refacere grabnica, -lusi sanatosi si papaciosi! Sa va lumineze viata si sa va aduca numai bucurii!

http://community.webshots.com/user/alinus_25?vhost=community

Alinus 32s cu Iulius
Am mai bifat o saptamana!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Nano, tu ma iubesti sau ce, de te iei asa de mine azi? In primul rand Dany nu si-a exprimat dorinta de a pune un nume romanesc fetitei. De asta am scotocit in capul meu cel dragalas numai ceva in ton cu Ebonee a ei...
In al doilea rand Yannis inseamna Ionut in Greaca. Adicatelea se sarbatoreste pe 7 ianuarie, de Sfantul Ion care este... Al doilea prenume este Luca, cat se poate de romanesc. Plus ca si aista e biblic, ai auzit tu de cei trei evanghelisti Luca, Matei si inca unul... Iuli zicea ca se sarbatoreste pe 18 septembrie...
Altceva?

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Dany, nici mie nu im i plac neam cele romanesti. Sunt cateva pe care le mai inghit, dar nu la modul ca l-as boteza pe Yannis asa... Fiecare cum are pohta, la urma urmei...

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Terrapin spune:

Roxana, spune-mi te rog pe scurt ce-i cu sotia electricianului care a nascut la CFR2? Eu voi naste la CFR2 si nu am apucat sa citesc tot din urma...
Nici acolo nu mai au locuri? Chiar nu vreau sa nasc in alta parte...
Nu mi-as fi imaginat, nici chiar la noi in Romania ca poti merge sa nasti la un spital si sa nu te primeasca...
Merci mult...

34+ Mario Andrei Laurentiu
http://bd.lilypie.com/J1Arp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

nana,gabriela
roxana si gabriela am zis eu ca ma grabesc mai fetelor???am zis ca de e mare bebelusha la 37 sapt. sa imi provoace nasterea.



danielle 35+ Ebonee
http://bd.lilypie.com/7dnTO.png
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Eu am postat initial la cap trecut parca.....sau tot aicea? Sunt in dilema.
Gabriela, chiar a fost bine. Acum parca regret ca a trecut atat de repede totul.

Alinus 32s cu Iulius
Am mai bifat o saptamana!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Rox, si eu am zile cand simt ca o ia inima mea la galop rau. Ma trezesc si am impresia ca acusica explodeaza. Plus ca azi m-am trezit cu moaca umflata rau... Asa sunt eu draguta sau ce?
Lasa fata ca nastem noi si apoi ne revenim la trupurile de dive...

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Nano, tu ma iubesti sau ce, de te iei asa de mine azi? In primul rand Dany nu si-a exprimat dorinta de a pune un nume romanesc fetitei. De asta am scotocit in capul meu cel dragalas numai ceva in ton cu Ebonee a ei...
In al doilea rand Yannis inseamna Ionut in Greaca. Adicatelea se sarbatoreste pe 7 ianuarie, de Sfantul Ion care este... Al doilea prenume este Luca, cat se poate de romanesc. Plus ca si aista e biblic, ai auzit tu de cei trei evanghelisti Luca, Matei si inca unul... Iuli zicea ca se sarbatoreste pe 18 septembrie...
Altceva?

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare




Altceva nimic.


Nana, 36+ Razvan Andrei
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Roxule, ceeeeee? Nu mai au locuri la fatat in CF2? Nuuuuuu!!!!! Povesteste tot, ca la norocul meu, cred ca ma si apuca nascarea...

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Sabina, sa porti cu placere rochitza

alinus, sa-ti traiasca finii!



mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput