Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru 38

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Sincere felicitari noii !!!
Ma bucur foarte mult pt tine asa cum ti-am spus si in PM. Asteptam toata povestea ta de succes k sa ne mai dai si noua niste sperante.
Se pare k a inceput cu bine capitolul acesta, asa k fetelor sper k toate sa trecem pe lista cu .
Ana, Alexela asteptam vesti bune cu II si nu numai de la voi

Stefiuta si tot ce-ti doresti sa-ti se implineasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexela spune:


Stefiuta, la multi ani!!!!!!!!!! Sanatate, noroc, fericire si implinirea cat mai rapida a visului frumos!!!!!!!!!

O pt fiecare tutunica!

http://tt.lilypie.com/WxvEp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

aaaaa pai ma supar..ce-s cu secretele astea? tot intru sa vad cine-i noua graviduta si nimic toate o felicitati pe PM....nu-i frumossss
Felicitari si din partea noastra proaspetei si sper sa-si arate burtica cat de curand pe aici

pupici

Alexia si minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Alexia eu din coincidenta am aflat k ea e noua . I-am dat un PM cu detalii despre laparo si atunci mi-a zis marea veste. Va intra ea si va da vestea cat de curand.
Eu astept detalii despre povestea ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

rabdare, rabdarica, o sa intre si ea azi sau...oricum o las pe ea sa va anunte marea veste!

pupici



"Taina existentei umane nu este sa traiesti, ci sa stii pentru ce traiesti" (F. Dostoievski, Fratii Karamazov )

iyoana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexela spune:

Aaandreea, felicitari din suflet!!!
Sarcina usoara si la termen!!! Sanatate si tot ce iti doresti!!!

http://tt.lilypie.com/WxvEp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Aandreea inca o data felicitari!!! Spune-ne si noua povestea ta, plsss. De cand incercati....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Ancaoradea ti-am trimis PM.
Alexela
Iyoana ma bucur k te-ai hotarat sa mai postezi pe forum, ne era dor de tine
Ana ce mai faci, cum decurge totul? Tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Felicitari Andreea sarcina usoara si la termen

Alexia si minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaandreea78 spune:

Fetelor nu stiu ce s a intamplat, eu am scris mai de dimineata, dar abia mai tarziu a intrat mesajul.
Multumesc mult de felicitari, sa dea Dumnezeu sa ma urmati cat mai curand.
Ysa, noi incercam de 2 ani, cu analize la Pitesti , apoi la Bucuresti la Polizu(5 luni de clomifen fara monitorizare , de s a ingrozit Tutu cand a auzit si histero - o porcarie), toate au iesit bine, din luna martie suntem la Tutunaru. Am facut 3 luni de monitorizari , pana iunie si apoi am zis ca pana la laparo nu mai fac nimic. Am fost plecati in concediu in Spania si acolo s a intamplat minunea. Ce i drept ca a fost o relaxare totala si nici numai speram noi la asa ceva, am vrut sa ma relaxez inainte de laparo si uite ca a tinut sau poate bebelul meu astepta o alta tara.
Acum astept cu nerabdare si un pic de stres ca totul sa fie bine pe data de 29 aug , si Tutu sa spuna ca e totul bine.
Inca nici nu realizez, sunt inca sub soc.
Ma doare un pic (ca si cum ar fi la CM) e normal, incerc sa stau cat mai linistita.

Va pup!

Mergi la inceput