Mamici de septembrie - octombrie 2007 (61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Si tu, Emma??? Mai, dar multe ne-am casatorit in perioada asta...poate pt. ca e primul we dupa post. La multi ani si voua, ca eunu stiu cat voi putea intra in we asta pe net cu atatea de sarbatorit, botez, mir, etc.

mama de BAIAT (9 ian. 2005)
http://bd.lilypie.com/x393p2.png33+/url]Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani tuturor celor care sarbatoresc cate ceva zilele astea... Si distractie placuta!

Simule..iti doresc sa fie cum vrei tu.. dar eu zic ca nu nasti saptamana asta!

Fetele care merg la doctor.. sa veniti cu vesti bune!

32+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Multumesc mult pentru urari !

Ia uite cate fete au de sarbatorit ceva in perioada asta ! Vad ca e o perioada propice casatoriilor... Va urez multa fericire si familii frumoase, in care sa va simtiti implinite !

Maruntzika, ne bucuram tare ca esti bine... Noi deja incepusem de o vreme sa ne punem intrebari, pentru ca te stiam cu probleme si de-acum daca dispare cateva zile o fata deja ne intrebam ce s-a intamplat, daca a nascut... Sa speram ca si Myral a fost in aceeasi situatie ca si tine si curand ne va scrie ca este bine si ea si BB.
Sim, va sa zica esti tot 2 in 1... Na, ca e cam fitzos bebe Stefan, te cam perpeleste...
Roxana , cecilia, Sabina, asteptam vesti bune de la doctor... Mai era vreo fata care mergea azi la control ? Eu sunt cam si nu mai retin...
Gabriela, spor la calcat. Eu am reusit aseara sa termin de calcat toate hainutele, mai am aparatorile de pat, 3 cearceafuri si baldachinul. Poate reusesc in seara asta, ce bine ar fi...
Maine mergem si noi la botezul fetitei unor colegi de-ai nostri de serviciu.
Hai, ca fug sa ma pregatesc de plecat in oras... Ma enerveaza ca a inceput sa ma doara un pic burtica in partea dreapta, am mai smotruit un pic in camera bebelinei mai devreme si acum ma cam resimt. Hmmmm

Luy 37+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Emma, Tomasa ANIVERSARI FERICITE si distractie placuta si voua! Si la multi ani impreuna de acum inainte tuturor, fie ca aniverseaza casatoria sau nu.
Si sper ca toate nasicile sa fie bine maine ca parca mai cununa cineva maine, daca tin eu bine minte.

Irina 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Carpatina, daca tot nu a vrut sa iasa pana azi, bine ar fi sa ai dreptate, ca e urat in we in spital.

Sim 37+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna, am venit de la jumulit, era saraca cosmeticiana stresata , ca poate nasc pe acolo i-am tot zis ca nu ma doare ca nu am nik da era mai agitata decat mine,
intre timp am pus si masina , ma duc sa intind rufele si sa ma apuc de facut mancarica, azi am chef de bucatareala, sotul e plecat de ieri si vine azi mai pe seara asa ca treb sa-mi fac de lucru

pupici si o zi buna




poze
37+ Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

La multi ani la toata lumea care se sarbatoreste zilele astea

poze
37+ Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

quote:
Originally posted by tomasa

Si tu, Emma??? Mai, dar multe ne-am casatorit in perioada asta...poate pt. ca e primul we dupa post. La multi ani si voua, ca eunu stiu cat voi putea intra in we asta pe net cu atatea de sarbatorit, botez, mir, etc.

mama de BAIAT (9 ian. 2005)
http://bd.lilypie.com/x393p2.png33+/url]Maria





Da :)
La multi ani si tie si.... distractie placuta!

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Felicitari Mirela pentru bebelusa, sa creasca mare, frumoasa si mancacioasa.

Fetelor, eu nu mai am rabdare sa nasc...si parca vad ca o sa ma tina pana pe la 40 sapt. Sunt greoaie, mi s-au umflat picioarele si mi-e somn tot timpul. Ca simptome, nimic deosebit. bb e cuminte, nu ma chinuie...mai buseste el pe langa ficat dar nu ma plang.
Maine mergem la un taiat de mot la o finutza de-a noastra care pe 21 aug face un an de zile, sper sa fac fatza cu brio cu toate ca as sta acasa si as lenevi.

Voi unde ati gasit Garmastan si Galactogil? Am fost la Sensiblu...iar la HelpNet inca n-am ajuns...

Andreea 37+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Garmastan am luat de la o farmacie de cartier. Intrasem intai la Catena, dar nu aveau. Parca fetele au gasit la farmaciile din Carrefour?

Sim 37+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput