Limo...de la Biborteni

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

la cora militari...am luat eu la 1 l juma cu 30 si ceva

http://community.webshots.com/user/inapopescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Sotiorul meu drag a avut azi drum pe la Ikea si mi-a spus inca ziua ca mi-a luat un Limo. Dar din pacate, inca n-a ajuns acasa, a trebuit sa treaca prin alta parte, s-a retinut, etc. etc. Deja mi s-au lungit urechile de atita asteptare.

------------------
Numai bine,
Natalia si Vlad

Sa faci o femeie fericita e foarte usor... dar si foarte scump.
Poze
Lucrusoare pentru bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Acum vreo saptamana am baut la cineva un suc asemanator cu ce era odata Aurora la noi, daca va amintiti... Eram copil cand beam Aurora (ca numai asta se gasea) si mi-a ramas gustul acela in minte...

Mmmmmm, as bea Limo dar nu gasesc la noi. Ceva gen Aurora nu stiti? Ca nu am retinut cum se numea bautura respectiva... si am si eu o pofta...

Ioana
13+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Am baut si eu Limo... de fapt m-ati facut curioasa... e suuuuuuper buuun! Am gasit la sticla de jumatate in Piata Amzei... la o saormerie parca...lana Angst! am dat 3 ron pe sicla... f. multumita de continut...l-am intrebat pe vanzator de unde o procura...mi-a spus ca e secret!...si i-am spus clar ca vreau la sticla mare...raspunsul lui...noi nu luam decat sticle mici!Acum sa-mi fac drum inspre locatiile spuse de voi!!!!
Ca taare buna e...si mai ales rece...
dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Foarte buna, nu e acra, ci acrisoara, numai buna, zic eu. Totusi, nu mi-a placut sa vad prezenta conservantilor pe eticheta. Dar, atita timp cit nu beau 2 litri pe zi, ci doar asa, de gust, eu zic ca merge.

------------------
Numai bine,
Natalia si Vlad

Sa faci o femeie fericita e foarte usor... dar si foarte scump.
Poze
Lucrusoare pentru bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

dragilor, n-am nici o veste ..am fost si intr-un mega de pe mosilor..si in cora pantelimon...si nimic nimic.....pana una alta, am gasit un oareshce substitut...bunutz, pt gustul meu....ii zice Santal Lemon&Lime ....
...maine ajung prin Brasov, o sa-mi incerc norocul si pe acolo si daca da Doamne gasesc, clar plec cu un bax d-acolo


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DienutaS spune:

Incercati si in Auchan. Am vazut acum vreo luna/doua Limo de la Bibo, e drept e ceva timp de atunci, dar...daca aveti drum...poate aveti si noroc. Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am cumparat eu azi de la Mega din Tineretului.

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">http://www.helpsonia.com/povestea-sonieiAjutati-o pe Sonia !/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krystynan spune:

Salut,

eu am gasit in Cora, asa ca.....fuguta la magazin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

am gasit si eu..in sfarsit ....la Mega de pe Mihai Bravu.......si mi-am laut 4 sticle ...una deja am terminat-o aseara

succes in cautari! [;)}


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput