Limo...de la Biborteni

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

Gasesti la Mega Image si Billa.

Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica spune:

Am luat si eu astazi Limo (erau multe baxuri)de la Auchan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Am gasit si eu la cora, aveau la raionul de sucuri naturale.

Noua ne-a placut foarte mult, nici nu ma asteptam sa fie asa de bun

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Fetelor, m-ati facut curioasa - eu imi fac o parte din cumparaturi la magazinul angst de pe bdul.tei si acolo au mereu limo, dar nu am luat pina acum ! Data viitoare insa o sa cumpar si eu o sticla !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liliann spune:

aseara am luat si eu din cora lujerului,. dupa ce am scotocit toate rafturile de suc de eram de atata cautat.
e f bun si are fix gustul limonadei pe care o fac eu acasa din cand in cand pt ca e greeeeu tare de facut.... si e muuult mai ieftina decat asta ...si muuuult mai sanatoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Am gasit Limo in orasul meu si am baut... E supeeer!!!

Ioana
16+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

cred ca am tot cautat vreo 3 sapatamani, la Cora, Mega, Carrefour. In sfarsit am gasit, am baut si mi-a placut. Dar... nu m-a dat pe spate + ca are o groaza de conservanti. Pentru gravidutzele cu greturi este bun.



Mari 20+ bebe

odiseea

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

sotul meu e fan limo . mie mi se pare ... ... no coment. prefer limonada facuta de mine!

mami de Matei Stefan 12.03.2007

poze cu matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Criar astazi am cumparat si eu aceasta racoritoare atat de laudata de la un supermarket din apropierea locuintei mele, dar nu mi se pare a fi ceva extraordinar la gust...este buna dar nu isi merita atata reclama, acum depinde de gustul fiecarui om...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DienutaS spune:

Desi imi fac des limonada in casa, astazi am fost tentata sa imi cumpar si eu atat de laudata bautura, sa vad ce n-a vazut Parisul. Dar...cand am citit pe eticheta cati conservanti are, am pus-o cuminte la locul ei si cand am ajuns acasa am mai facut o sticla de limo a mea.
De ce nu va faceti? Eu imi fac de ani de zile, nu e nicio greutate.
Spor la limonada!

Mergi la inceput