Mamici de septembrie-octombrie (58)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Hihihi, va anunt eu cand trebuie puse la treaba majoretele. Pana una, alta, ma odihnesc si eu putin.

Sim 36+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Eu pe aicea nu am mai venit cu vesti bune de multa vreme, dar sa stiti ca va iubesc si va tzin pumnii la toate, sa aveti o nastere usoara, la termen, sau ma rog...cum doriti. Daca unele vor sa mai stea gravide, sa stea domle!
Annisia, ai putea sa ma consolezi si pe mine, daca zici ca tu durerile astea le-ai fumat?



Alinus 31s cu Iulius
Uuuuf, cat mai e!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Afibebe, si la mine au fost jos durerile, dar nu doar cand ma miscam.

Sim 36+ Stefan
Asa creste bebe
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Alinus.. mai stai soro linistita in pat .. sa apuci sa ii cununi pe oamenii aia!

32+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Carpatina, nu iau laptop ca mi-l fura. Data trecuta am ramas fara mobil. Altfel...sigur l-as lua.

Alinus, ai grija si stai la orizontala. Pe mine ma ajuta sa stau pe o parte cu genunchii indoiti. Sper sa nu fie nevoie de internare, desi daca nu sunt modificari nu inteleg de ce trebuie sa te internezi.

Acum am vb cu Teodora la telefon, vine joi in vizita, asa ca ma bag in pat la nani.


Rox 37+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

quote:
Originally posted by carpatina

Alinus.. mai stai soro linistita in pat .. sa apuci sa ii cununi pe oamenii aia!

32+ cu Ioana



Cu ce haine? La o nunta oamenii nu inteleg ca ti-e rau, dar se uita la haine. Si nici in rochita de plaja nu pot sa ma infiintez. Trebuiau si astea ajustate, deh pantalonii de scurtat, rochia de ajustat pe burta.

Alinus 31s cu Iulius
Uuuuf, cat mai e!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Simona, sa inteleg ca te-ai inscris in cursa pentru mamica nr.2! Una peste alta vesti bune, acum mai ramane sa se decida bebe Stefan cand vrea sa vina.
Alinush, daca la control doctorul a spus ca nu-s modificari, inseamna ca macar colul e inchis, ca o fi scurt, asta-i deja alta problema. Trebuie musai sa stai cuminte! Lasa croitorese,lasa orice si stai cuminte! Trimite barbat dupa medicamente si zic nici la spital sa nu te mai duci, decat daca chiar crezi ca e urata rau treaba. Ca vad ca in pestera voastra te trateaza cum te-ai trata si tu acasa! Drumurile clar nu-ti fac bine. Cum mai e cu branula? Hai te rog frumos nu te mai mishca din casa macar pana sambata cand cu nunta. Nu pot sa cred ca nu poate sa faca croitoreasa 400 de m pana la tine, daca o rogi frumos si-i dai si ei ceva! 4 etaje, in situatia ta, e muuult. Tu ar trebui sa stai in varful patului si sa dai ordine.
Bee 30+


si Ana Teodora (22.12.2005)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Dragele mele, Am nascut......., joi seara, astazi am venit cu bb acasa,sunt putin dezorientata...cand ma linistesc va povestesc cu lux de amanunte.

bebe Andrei,2500 kg, 47 cm, data 09.08.2007,apgar 9, prin cezariana la ora 20.30.

bebe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Teodoran, multe felicitari! . Un bebe sanatos si mancacios iti doresc si tie refacere cat mai rapida!
Gata fetele, nu va mai grabiti la nascare. Locul 3 pe podium la bebei grabiti se mai pune? Hai sa zicem ca doar locul 3. Oricum, pentru bebei e mai bine sa stea cat mai mult in burtici, oricat de nerabdatoare am fi noi sa-i avem acasa.
Bee 30+


si Ana Teodora (22.12.2005)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Teodoran, felicitari!!!!!!
Deci cursa pentru mamai numarul 2 s-a incheiat. Adjudecat Teodoran!!!!! Multa sanatate si fercireeeeee tie si beblusului tau scump!!!!!

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput