Piatra Neamt, Perla Modovei (29)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Habar n-am...daca ar fi dupa mine as pleca la Iasi si la noapte... Nu stiu ce facem, vedem noi maine...

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:



Am vb in seara asta cu Ana,e bine,trebuie sa faca multa miscare,asta la recomandarea medicului,i-am spus ca ati intrebat de ea,spera sa nu dureze mult si sa vina curand acasa.Casandra e bine,cica s-a acomodat f repede la bunici

Laura cum fu meciul?Deja sotul imi zice ca e 3-0 pt Dinamo,sper ca nu te oftici


-------------------------------------
Dana,mami de Paul si Ana Maria
-------------------------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ianusca spune:

Am vorbit si eu cu Ana. Era bine, e singurica, Iliuta s-a intors acasa. I-a recomandat medicul sa mai astepte cateva zile si i-a dat niste injectii.Se cam plictiseste si zicea ca o sa caute un internet cafe.

Si eu vreu sa ne mai intalnim!Poate si cu sotii ca sa-mi tihneasca si mie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

iasnusca interesanta ideea sa ne intalnim si cu tatii Dar tu cu Ian ce faci? Sau ne intalnim in gasca completa: mamici, tatici, copii?

Dana, am trait meciul la intensitate maxima: am aplaudat, am dat indicatii, am tipat, am facut poze si filmulete (am prins golul 3 pe film) ...Mi-a placut, chiar daca am luat bataie .

Laura de shtrumphi, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi , Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Pt. microbista noastra o. Laura, am bucur ca te-ai simtit bine, asta e imp.
Cred ca Ianusca zicea sa ne vedem in formatie completa; insa cum mereu trebuie sa stea unul dintre parinti dupa copil, nu va fi deci completa - eu una prefer s-o stiu pe Lara acasa, decat sa stau cu ochii dupa ea, chiar daca ar avea grija sotul de ea.

Ma bucur ca Ana era bine; sper sa se intoarca cat mai repede; eu una nu mi-as dori sa fiu singura la nastere, fara fam., prieteni langa mine; cate ore sunt oare cu masina pana la Brasov?

Ce vreme naspa e afara - macar sa nu ploua!

o sambata frumoasa tuturor!
Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Dana, ma bucur ca ai vorbit cu Ana si totul e bine! Si eu am stat o saptamana in Iasi inainte de nastere, fara sot, si nu mi-a fost exagerat de greu. Oricum, cand a fost sa nasc s-a nimerit sa fie si el in Iasi, sa ma duca la spital...doar ca era sa nasca el in locul meu, ca se facuse alb ca varul....
Ianusca, intalneala si eu as prefera-o tot in formula completa, ca sa aiba cine fugi dupa copiluti si noi sa stam la taclale.
O zi buna la toata lumea!

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Ce vreme nashpa pentru week-end!!!
Si eu, care deja aveam chef sa plec pe undeva...pe Ceahlau, eventual...da' de unde atata bucurie??!!

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Adriana, prin Bacau cred ca sunt cam 5 ore de mers. Nu stiu, nu am fost niciodata plecand din Piatra. Te bate un gand?

Noi azi am tras tare sa mai finisam din santier. Dar inca mai avem treaba . Maine dorm pana la 12! Ma dor toate oasele, am bataturi de la trafalet si pensula. Cred ca merit un masaj de o ora. Sa vad ce negociez maine cu Sebi, poate ma duc la masaj.
Voi ce faceti? Maine nu va bate un gand de intalneala?

Laura de shtrumphi, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi , Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

salutare fetelor!!!!
am sosit acasaaaaaaaaaa,e ff bine acasa,dar.....e bine si acolo,in olanda,dar e greu cu vorbitul,pana la urma te desc si in engleza.cum a fost?super ,ca sa va zic,mai ales cand stai si la niste buni prieteni,totul e okk,am vizitat multe,ne-am plimbat mult,popor linistit si curat,mai putin linistit in amsterdam,unde e valva maaaaaaare,dar frumos,nu sunt cuvinte.....poate ne vd si va mai povestesc pe larg.
ma bucur ca va scriu si astept sa iesim la o sueta,cand se poate,noi fetele sau si cu copii.
am pus si poze aici in acest site,nu prea multe ca am desc. toate la baieti acolo si am lasat pe ultima zii sa ni le copiem pe cd si ..na ca nu au mers ,asa ca astept sa mi le trimita,avem fff multe.
va pupacim noi
http://community.webshots.com/album/559404694ucyVCI?start=72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Buna dimineata.
Carmen bine te-ai intors. Ma bucur ca v-ati simtit bine si v-ati distrat. Cum v-ati intors? A venit Gabi dupa voi sau tot cu avionul? Poate reusim si ne intalnim undeva ...

Ati vazut ce a plouat ieri? Eram la Nefertiti cand a inceput sa ploua atat de tare... si cu gheata... cand am plecat era apa pana la genunchi pe starda in dreptul restaurantului...
Am fost si pe la Bicaz dar nu am stat decat juma' de ora. Nu era foarte multa lume dar tot veneau. Nu stiu daca a plouat si pe acolo...

Criss si Andrada (12.09.2002)

http://bd.lilypie.com/gfBjp3.png
http://b5.lilypie.com/S49Np3.png

Mergi la inceput