*Gravidute&Mamici de IASI (4)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Amironeanu,sunt de acord cu tine e super la ecografie acolo.Fatza de ce e la spital,ma apuca groaza.Eu sper ca bebe sa stea cumintel in burtica pana vine domnisoara doctor din concediu

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Mihamora te rog frumos sa-mi dai mai multe detalii despre rezerva cu plata,cum ai procedat sa rezervi?Ar fi super sa stea tati cu noi.Ai vazut cum o sa-l cheme pe bebe al meu?Si sa-ti spun ceva funny.Tati a vrut chiar si Mario dar pana la urma a ramas cum am vrut eu Vlad Dominic.Si vroiam sa-ti spun ca bebe al vostru e absolut superb sa fie sanatos.Pupici

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Ce ma bucur ca ma incurajati cu ecografia, abia astept. Ma duc miercuri.
stati sa va pun link cu stat in spate la tati, sa va amuzati



Maria(29.11.2005) si Ioana 26+

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Iulie07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Sper sa mearga [url=”http://s188.photobucket.com/albums/z245/ioana_77/concediu%20august%202006/”]In spate la tati[/url]

E albumul din concediu de anul trecut, cand am si urcat pe munte. Gasiti pozitia preferata a Mariei in port bebe


Maria(29.11.2005) si Ioana 26+

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Iulie07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Nu stiu unde gresesc, nu cred ca merge linkul

Maria(29.11.2005) si Ioana 26+

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Iulie07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Ghinetz da, nu e super lux dar, eu cred ca e diferenta mare intre clinici, eu am fost la clinica a 2a si saloanele nu mi-au placut deloc iar baie in rezerva nu am vazut, bine, nici nu am intrat in toate.Posibil ca celelalte clinici sa aiba saloanele mai frumoase si mai curate.

Am vazut Teo cum o sa-l cheme pe bebe al tau si ma bucur, chiar vroiam sa-i zic acum 2 zile "la multi ani!" pt ca a fost Sf. Dominic
Despre rezerva eu am vorbit cu medicul meu imediat dupa operatie si chiar a doua zi se elibera, asa ca am prins la fix. Intreaba dr. tau, cand mergi la control, despre rezerva si cum se procedeaza.
Multumim pentru aprecieri si voua multa sanatate si lui Domi cel mic

de Dominic 15.05.2007
BOTEZ


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ioana_77

Sper sa mearga In spate la tati



Ioana,corecteaza ghilimelele.

Sa-ti traiasaca Maria,e o scumpa si o frumoasa.

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Ioana, cat avea Maria cand ati fost pe munte? O sa-i arat pozele si sotului meu, ca el imi tot zice ca e periculos cu bb pe munte. Of! Pentru el e periculos si sa ies in Copou. Ca daca ne prinde ploaia! dar ce frate, e ploaie acida??? Daca ar fi dupa el as sta numai in casa. Eu vreau sa am copii plimbareti, asa ca mine. El e mai casnic.
Maria e o dulce! Asta e hamul de care spuneai? Ala de Siraj? E perfect. Tr sa merg sa-mi iau. Poate il conving asa pe tatic sa mergem in drumetii.

Oana, Stefan si Victor




"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

ce faceti burtici si mamici?
Ieri m-am "luptat" cu o durere de cap, dupa ce am doborat-o am iesit in oras la o inghetata cu finii nostri.
si o duminica frumoasa!



Burtik
Cristina 29+ cu Alessia Stefana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

Oana,La multi ani! pt. Victor. Azi face o luna, ce a mai trecut timpul..
Eu ajung la calculator ceva mai rar caci de, cu 2 iezi e mai greu.
Norocul meu ca sotul e in concediu ca altfel nu stiu cum ma descurcam cu baietii, mincare, curatenie si toate celelalte.
Eu am o problema cu constipatia si nu stiu cum s-o rezolv. Faza cu fructe,legume si lichide am incercat-o si nu merge. Dati-mi solutii va rog.
V-am pupat .

Monica ,mami fericita de Andrei (17 iulie 2007)si Vlad (8 martie 2003)

Mergi la inceput