Vreau dozator de apa

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

AIME - Am gresit nu sunt la Cumpana am fost acum un an si am renuntat ca era o diferenta de pret si calitate a apei.

Acuma sunt la MAXIMA.

Cumperi pompa si dai si o suma mica, de garantie, pentru bidoane.
Noi avem 2. Si cand se termina si chem omu' sa mi le schimbe platesc 200 000lei. Adica, 100 de bidon. Un bidon are 19 l. Si eu cer apa ozonata ca aia imi place, dar mai este un fel.



Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Buna,


Readuc in discutie subiectul pentru ca si noi cautam o solutie mai comoda pentru aprovizionarea cu apa plata.

Noi am primit azi o oferta de la La Fantana, iese cam 3 lei un litru de apa si mi se pare mult.A mai studiat cineva recent piata? Care ar fi varianta optima? Noi consumam cam 50-60 l pe luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Floricika tu sigur platesti 900.000 lei pentru abonamentul ala?! Am acelasi tip de abaonament si eu platesc 1.160.000 lei.
Poate 900.000 lei fara tva.
Deci cel mai mic abonament La fantana este de 1.160.000 lei/ 4 bidoane de 19 l/ luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manu_ spune:

Oferta Rokor e de departe ce mai generoasa. In functie de oferta litrul de apa plata este cuprins intre 0,1-0,238 ron/l. Pentru detalii va rog trimite-ti pm si le ofer cu placere.

Numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Ti-am trimite noi pm, dar doar daca-ti activezi casuta...

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_80 spune:

Doua intrebari:
firmele astea de unde iau apa? si
filtrul de apa retine si clorul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Manu_ spune:

Imi cer scuze ... Am activat acum mesajele private.

Da. Sistemul de filtrare are in componenta 2 filtre cu, carbon.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

pt. ca si eu sunt interesata, iata oferta primita pe mail acum 2 zile de la La Fantana:

Stimata Doamna
Ca urmare a discutiei telefonice va transmit in documentul atasat prezentarea serviciului “ La Fantana”, serviciu dedicat persoanelor fizice si nu numai (se adreseaza si companiilor).
Acest serviciu este pe baza de ABONAMENT, incluzand:
- custodia aparatului
- 4 cutii/10L=40 Litri apa
- service gratuit
Pret abonament: 22 EURO
In cazul in care aveti un consum mai mare decat cel inclus in abonament aveti posibilitatea de a comanda extra alte minim 4 cutii sau multiplu de 4(aferent consumului dumneavostra).
Dupa utilizare, cutiile se pliaza si se arunca, nu mai sunt returnabile (implicit nu mai exista o garantie pe care o oprim asupra lor).
Este un serviciu complet, incluzand distributia apei, apa calda si rece la dispozitia dumneavoastra!
L-am creat mai mic si mai modern pentru a se adapta mai bine locuintei sau unui birou si pentru ca stim ca si designul este foarte important!
Pręt suplimentar 1cutie/10litri=2,5 EURO
1 igienizare(curatarea pe interior/exterior a aparatului) o data la 6 luni= 10 EURO
In cazul in care nu se efectueaza comanda intr-o luna vi se va emite o factura de consum 0 in valoare de 10 EURO (reprezentand abonamentul propriu-zis).
Preturile NU INCLUD TVA.
Vi se va crea un cont pe site-ul companiei(cu ajutorul adresei dumneavoastra de email) noastre de unde veti putea emite comenzile on-line.
La semnarea contractului se va plati minim un abonament in avans.
Plata se efectueaza prin ordin de plata in contul companiei noastre sau la livrare.
Daca doriti sa semnati contractul pe firma, costul este acelasi numai ca nu mai aveti factura de consum 0 – ce nu consumati se reporteaza si plata se face la termen (7 zile).
Totodata va informam ca avem si o promotie – daca doriti sa semnati un contract (contractul se semneaza pe minim 1 an de zile) – primele trei luni sunt gratuite si urmatoarele noua luni se platesc in avans.
Va multumesc,

Pt. date de contact, dati-mi PM.

mami de Olga Cristiana 5.07.07

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Pe mine m-ar interesa sursa de apa si daca este sigura si verificata as plati orice pret!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

un lucru foarte important!!! de unde iau apa aceste firme? spun sincer si deschis ce sursa folosesc? exista vre-o garantie in acest sens?

cand locuiam in Ro, aveam un filtru de la amway. care a fost foarte scump la momentul achizitiei, dar in urma testelor...l-am cumparat.








*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU

Kari

"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw

Mergi la inceput