cum sa fac sa fiu mai CALMA?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karluta spune:

Gina -am vrut sa spun subiecte noi aparute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

karluta, eu de obicei ma duc pe userul meu (unde apare, chiar si aici, unde ai postat, apare in partea stanga sus) si intru pe profilul de utilizator. Acolo o sa gasesti toate subiectele postate de tine. Daca vrei sa vezi toate subiectele active, te duci in meniu, pe subiecte active.

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=460bbbdd576a4f5b884f59&source=category&category_id=all" target="_blank">Filmulete


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisoprea spune:

karluta: bine ai venit . despre starea asta nervoasa, combinata cu o incertitudine pe care nu inteleg de unde o ai (daca ai tai sunt bine, te iubesc si iti sunt alaturi), sa stii ca nu sunt foarte multe motive... Cel mai des au ca motiv anumite carente minerale care dezvolta o anumita stare de spirit (Magneziu, Fier, Zinc, minuni d'astea). Daca nu, se poate sa ai mici dereglari hormonale, care iarasi induc stari de panica, angoasa, stres fara motiv si astea iarasi se pot rezolva. Astea sunt motive oarecum medicale care sunt mai usor de depistat si rezolvat. Dar gandeste-te sa nu fie altele, legate de serviciu, de prieteni, de timpul liber. Am mai citit despre niste exercitii f misto de respiratie, care linistesc spiritele mai agitate si induc in timp o stare meditativa foooarte placuta. uite:http://www.eva.ro/dietafitness/articol424.html. sunt fff bune de facut din cand in cand, acasa, ca alternativa la celebra numaratoare pana la 10
... si succes.

Mai tragem o data trim 1, 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisoprea spune:

[quote]Originally posted by gina_butnaru

crisoprea si Elise aveti cat se poate de multa dreptate. O sa incerc si eu sa tin cont de sfaturile voastre. Eu mai nou, de 2 zile, m-am apucat sa iau Magne B6 si parca isi face efectul, parca sunt un pic mai calma, nu-mi mai ies asa repede din pepeni. Poate e doar autosugestia, nu stiu, dar da rezultate!

Mama lui Razvan-Andrei

Ma bucur mult ca am putut sa fiu de ajutor. gina_butnaru

Mai tragem o data trim 1, 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

Fetelor,

Vreau sa va spun ca de sarbatorile astea chiar am fost linistita, nu m-am mai stresat deloc si nici nu m-am enervat. Anul asta am ramas acasa doar eu, sotul si piticul nostru si a fost si inca este totul foarte calm. Alta data plecam la socri sau in alta parte si ne stresam rau.

Crisoprea, si eu ma bucur ca mi-ai fost de ajutor cu sfaturile tale.

Sarbatori fericite!

Multi pupici la toate fetele care au scris la acest subiect!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele (Am pus poze cu bradul)


www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput