BB Darius are nevoie de noi!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

ylilimic,

Si eu ma gandesc sa contactezi tu un moderator sa intrebi ce se intampla: s-a aprobat, nu s-a aprobat, poti deschide subiectul la umanitare sau ce mai e nevoie de trimis in caz ca ceva lipseste.

Cu cat se incepe campania mai repede cu atat mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

Multumesc celor care au fost alaturi de mine, de Madalina si de Darius pana acum si va invit sa le fim de ajutor impreuna, la subiectul dedicat lui Darius din cadrul forumului Ajutor Umanitar.

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Salvati-l pe Darius!

Si ei sunt ai nostrii Darius! / www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> Sonia / Edi



Nasterea 1 - Un puzzle cu flori de liliac - Luca Matei - 05.11.2004
Nasterea 2 - In asteptarea d-lui Maslinuta! - www.onetruemedia.com/my_shared?z=15c3fccea103d6e25e31e4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Adam Cristian- 15.01.2007 / www.youtube.com/user/ylilimic" target="_blank"> filmulete /www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=69848621" target="_blank"> slide 1 / www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=71222273" target="_blank">slide 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ylilimic , imi pare nespus de rau pentru nepotelul tau.

Ca sa transferi subiectul la umanitare iti trebuie dovada de pret care sa ateste de ce ceri bani. Dovada de pret trebuie sa vina din partea spitalului unde va avea loc interventia.

Daca cei din Germania tot nu va intelegeti cu ei , de ce nu incercati sa gasiti o alta clinica? Dati cautare la clinici si o sa va apara din toata lumea , iar apoi incercati sa ii contactati.

In momentul cand ajungeti undeva in stainatate , cei de acolo trebuie sa stie ce au de facut si sa se apuce de treaba din prima zi.
O zi de spitalizare fara nici un fel de analize costa enorm de mult in Germania si din cauza asta ei trebuie sa stie foarte bine despre ce este vorba , iar doctorul care il ia in evidenta sa stie cand veniti .

Va doresc multa sanatate si putere de lupta ca nu este usor!

Sper ca finuta ta se simte bine!

Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Suma de care aveti nevoie este mare , dar nu imposibil de strans.
Gandeste-te ca eu am avut nevoie pt Emma de dublu si s-a rezolvat.

Noi suntem aici si va vom ajuta

Multa sanatate!

Aida - mama de pisica mica.


nov2006

Mergi la inceput