Minunatele Scorpiute (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Mey, tu vrei sa ma omori??? Vreau si eu la Paltinis... dar sa stau sa ascult doar cum creste iarba!
Cuscro, ai mare dreptate, dar deja spatele meu e rupt, ca ma dezdoi cu incetinitorul si degeaba urlu la "vijeliile" mele sa nu intre macar incaltati, ca... tot aia. Uite asa ii pun eu in brate hardughia de covor indata lu' cuscru matale si directia "spaltorie", ca daca el se chinuie cu caratul si adusul, deja are alta impresie dupa si mai pastreaza nitel curatenia. Nu zic, George smekerul, cand il vede pe tat'su ca intra cu papucii in picioare... asa face si el, ca e "barbat". Pana i-am dat eu doua palme la fundulet sa vada ca si femeile au un rol! (acum sa nu ma prinda prortectia copilului ca mi-am lovit copilul). Nu spun ca dupa ce a vazut ca doare un pic palma mea, sta... se gandeste si spune: "aveam nevoie de o bataie, ca prea am fost obraznic"... sa-l mananc nu alta, vroia sa imi arate ca tot el e cu ultimul cuvant!
Uf, m-am racorit... dar tot vreau la Paltinis! Lasa ca o sa creasca ea Gabi si o luam la picior prin tara!

www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sonia - un pui mic care are nevoie de ajutor

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2982d59ca18ccf32422fed" target="_blank">Poveste fara sfarsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Salutare,
nu am timp de nimic am trecut in birou si sunt o gramada de colegi si in vacanta.
Am pus doar niste poze din vacanta noatra la munte, ar fara comentarii ca nu stiu cum.

V-am pupat

Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)


Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

http://s124.photobucket.com/albums/p28/nastasie_adriana/nunta/

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna scorpiutelor,
mama ce de poze ati pus astazi parc v-ati vorbit
adriana, asa cat se vede din rochitza este tare dragutza si tu o
mira, de dragalasi sunt cei mici, care mai de care mai frumuhsel
ana, vleau si iooooo super...sa aveti distractie placuta
elena, nu te mai stresa atat, cand simti ca nu mai poti las-o mai moale, vorba anei
georgi e la mare dar Lory nu a venit?
noi suntem bine, azi am ratat trezitul pentru gradinita al lui alex asa ca suntem toti acasa
va pup pe toate sa aveti o saptamana minunata

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut fete....may,m-am uitat la poze...beton!
Mira...tare mi-a placut cum zbura Daria cu taticul ei,faina poza,pe topogan....si nu stiu cum ai reusit s-o prinzi la fix,drept in timpul zborului...iar peisajul cu tine balerina intr-un picior...m-a dat gata...Superb!Si cel mai tare si mai tare mi-a placut poza cu gorobetii tai incaltati in bocancii vostrii...aia e poza de desktop.Frumoase poze si chiar ca ati avut o vacanta superba!
Adriana....may femeie...sa nu te recunosc...arati bestial,draga mea,asa aranjata si machiata...UAU!iar cu rochita aia,cat am vazut eu din ea,ca nu prea ai pus poze cu tine sa se vada toata rochita....mda...esti sexuoasa rau!Na,sper ca ati avut parte de distractie!
Monica,pai hai si tu...asa imi zicea si sor-mea ieri pe mes,ca de avea gata pasaportul la bebelus,venea si ea cu familia ei la munte cu noi....Sper sa avem parte de distractie si sa fie un drum bun!Stai ca intai de Perla Paltinisului,trecem Transfagarasanul....acolo e atunci!
Cuscrita draga...pai hai si tu cu noi...ce sa zic?!Ca eu va iau,ca doara nu va car in spate...hehehehe...
No,cum ii cu curatenia,ati gatat?Sti,ma gandeam io,ca uneori ne revoltam si doar gura e de noi pan' la urma,ca nime' nu ne face treaba,tot noi o facem.Dar parca revoltatul asta e ca o racoleala,te mai exteriorizezi putinel,pai nu?

Ei dragelor,va pup si sa aveti o zi cat mai buna!


Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

'neata! Imi fac portia de DC cat se mai joaca Gabi cu manutele si chiuie in patut, apoi sper sa adoarma si sa imi vad de ale mele.
La noi a ploua, tunat, fulgerat asta noapte, acum e racoare bine de tot. George a sunat dimineata si a zis ca el isi ia ghetele si manusi ca e frrrrig!
Cuscro, pai eu vorbesc, eu aud... ei sunt la capitolul "cu dreapta nu aud, cu stanga nu inteleg" si iaca asa se scot de la cearta. Mai am treaba destula, dar azi am o lene... care ma doboara.
Monica, ce iti fac pruncii? Pe mine sa stii ca ieri m-a socat vestea mortii patriarhului, mai ales ca am auzit o stire inainte ca e totul bine. Ma gandeasm chiar la tine ca ai cantat acolo si probabil l-ai cunoscut si mai bine.
Adriana, am vazut pozele. Se pare ca v-ati simtit bine!
Mira, si mie mi-au cazut ochii pe poza cu bocancii. Ce mare e Selin. Aproape a ajuns-o pe Daria, si seamana atat de bine. Si David s-a inaltat! Atat de fericiti sunteti in poze!
Tot ma uit la tv sa mai vad imagini de la Patriarhie si sa vad ce hotarasc cu inmormantarea patriarhului. Mi-e o ciuda ca nu-s prin Bucuresti, dar ma multumesc acum si cu Suceava mea!
Va pup, vad ca vrea tinuta mandra in brate putin! Tare ii place sa inspecteze ce e in jur de la inaltimea mea!
Numai bine!

www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sonia - un pui mic care are nevoie de ajutor

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2982d59ca18ccf32422fed" target="_blank">Poveste fara sfarsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

fetelor, o sa fac rost de mai multe poze de la miri, dar nu stiu cand.ei au mult mai multe si acolo se vede si rochita.multumesc mult pentru urari.abia astept sa fiu nasa in octombrie.

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Multumesc fetelor de aprecieri!
ana, nu mai ntreba cum am prin poza aia, nu mai aveam nici baterii, sora-mea tot freca la ele sa mai facem inca o poza si inca una, era o saltea maaaare umpluta cu aer......iar pozele in care zburam eu si verisoara-mea le-am facut special pentru bunica-mea, sa-i dam putin palpitatii!šE tare sperioasa, parca vad ca ea si-si inchipuie ca deadevarata-lea eram pe marginea prapastiei.
Elena sa stii ca si eu vroiam sa-ti spun de mult, ca ma admirat-o pe Gabita ta, e tare dulce si bucalata si seamana cu George...asa zic eu.
....fetele mele nu seamana, cei mari da, dar Selin e altfel, e bruneta si seamana cu mine, si da de mult le cumpar haine aceeasi marime, e putin mai scunda cea mica dar cred ca mai grea.

...maine e liber, aici de 1 aug e ziua nationala a Elvetie, azi avem program mai scurt cu o ora, oricum nu prea conteaza tot trebuie sa stam pana suntem gata......mergem la balaceala.
Monica, tu nu pui chiar nici o poza cu comorile tale. Macar asa pentru o zi sa ti vedem si noi cat au crescut!
V-am pupat, mai am putin si sunt gata.


Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)


Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Mira, mie de la "departare" mi se parea ca seamana fetele, dar... m-am uitat si mai bine, au freza cam la fel si poate de aia m-am pacalit! Sunt atat de frumoase fetele, iar David un frumos. Dar am impresia ca te lupti cu el ca si mine cu George: nu vrea papa. Ma insel? Eu nu mai stiu cum sail pacalesc, nu am succes, mai ales ca e mare si are replica pt. orice.
Chiar asa, Monica... o poza cu copiii (macar pe privat)?
Am mai pus poze cu puii aici si o sa mai pun, mai ales ca vine "vijelia" azi acasa.
Va pup!

www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sonia - un pui mic care are nevoie de ajutor

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2982d59ca18ccf32422fed" target="_blank">Poveste fara sfarsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna scorpiutelor,
stiti ca eu nu "le am" cu pozele, cand m-am intalnit cu fetele din rahova si cele de la mam de nov-dec ne tot faceau poze si mie astora mici sa le puna...parca eu papa ratze
dar promit ca iau masuri
noi suntem bine dar nu avem nimik nou de rap
va pup pe toate

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput