Comori de nov-dec 04 (152)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

ONITZA - Bafta in continuare la examen, caci la anul sigur vei face de o nota mai mare!

Noi suntem mai linistiti cu casa, am mai rezolvat cateva din probleme, dar inca imi proceseaza mintea fel si fel de idei legate de decorare.

Fata e o zvapaiata si ma oboseste ingrozitor, dar asta e.

In rest, norocul cu aerul conditionat ca eram de mult cu labutele in sus amandoi de caldura.



Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Mamaaaaaaa, asa calduri n-au fost la noi de cand ma stiu...Pe la 4 jumate m-am dus cu Diana la Jiu si ne-am bagat cu picioarele-n apa, era foarte calda si deh, e apa de munte, sunt doarcativa km de unde izvoraste...I-a placut tare mult, mai ales cand a cazut cu funduletu-n apa Apoi a tot vrut sa cada
Dupa ce am facut dus am mers la joaca.Le-a luat mama aripi de fluturi si ei si Biancai, asa ca in seara asta "au tot zburat".Si le-am prins pe cate o cordeluta niste antene din beteala, ca le trebuiau antene... S-au simtit bine!
Try, pai si-n romana sunt consoane care se despart "ac-ci-dent"... poate la ei sunt alte regulile de despartire in silabe, sunt facute pe alte criterii nu ca la noi.
Monica, pana la anu' urmator apar alte modificari


Diana...tot Diana
Mihaela si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
mihaela imi inchipui ce distractie era pe ea
va pup pe toate sa aveti o Duminica placuta alaturi de piticuti

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

Asa-i, ochi verzi. Dar in cuvantul accident la noi practic auzi ambii C. Unul e C si unul formeaza grupul CI si in felul asta fiecare C are rol separat si e ca si cand ar fi litere diferite.

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex - 5 Nov. 2004 si Adrian 24 Aug. 2006 ......... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Buna, fetele!
La cat de putin ati scris sunt sigura ca v-ati petrecut duminica in familie si ati avut putin timp la dispozitie.

Noi am fost la Metro. Ne-am intors deabia acuma, iar DAmi a adormit instantaneu. Am sarit-o, saraca, peste o masa, dar la noi este vesnica poveste, ca n-avem cu cine o lasa.
Fireste, ca va manca atunci cand se trezeste, asa ca ... ce sa mai fac?

O duminica placuta la toate si eu, una, mai intru cat de curand, ca as vrea sa descarc cateva poze de la mare!



Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

'neata!
Ieri am avut o zi plina.Am fost si la Jiu, imi pregatesc pielea pt concediu.Diana toata ziua "zboara".Ieri si la plimbare am iesit "inaripate".Toata lumea se uita dupa ea.Dupa ce "zboara" se mai aseaza pe iarba si spune ca sta pe flori.

Fetelor, va doresc o saptamana frumoasa.

Diana...tot Diana
Mihaela si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

mi-am ridicat siu eu putin nasul din hartii sa va spun asa: M-AM INTALNIT CUI CICI SI PRINTESELE EI!!!!! ..... ce sa mai...cici e frumoasa rau si arata suuuuuper ...iar printesicile...ada e o minune du7lce care nu a plans deloc doara asa putin cand s-a trezit din somnic , si va cam dati seama ca noi ne-am intalnit cand era caldura mai mare, dupa 12.30 cam pe ce caldura am tinut copiii. Am fosrt insa intr-un parc cu umbra multa asa ca nu a fost foarte foart cald. in linii mari, ai mei tare au mai placut-o pe cici, sotul si fratele ei. ei care sun cam nesociabili din fire au stat cu ei de mana, au vorbit...chiar m-am mirat. pe alexia mai ales au placut-o tare mult...tudor mai ales ...insa ea era cam suparatica asa, eu cred ca din cauza caldurii si a oboselii. fetele au fostr tare curajoase: s-au dat in carusel, cu avioanele...tudor...ca baietii in prima faza i-a fost frica, dar dupa ce le-a vazut pe fete ca nu patesc numik a vrut si el si a fost taaare incantat. ce-am mai facut, am fost apoi la terasa si am papat papanasi si cam gata ca era deja o caldura....poze am ssa pun deseara ca noi dupa intalnire am fost sa facem o baita, am dormit si apoi am plecat la tara asa ca nu am avut timp. bianca s-a laudat la toata lumea tot week-end-ul cu papusica si tacamurile primite "de la ale"
mie tare mi-a placut cici si sper din suflet sa ne mai intalnim pana pleaca

onitza ...sa nu zici tu chiar nimic?

adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Multam mult de sprijin..sunt mai bine....m-a ajutat Mihai sa trec peste, a fost alaturi de mine, familia , voi, mi-era imposibil sa nu imi revin....asta e, un esec nu e capat de tara, e adevarat...dar doare cand munca nu ti-e apreciata la adevarata valoare, am facut clar mai mult decat 7...si nu am vrut sa fiu judecata in functie de acesta nota..oricum m-am pedepsit mult prea aspru....
Wee asta am fost la mare, de aceea nu am intrat, ne-am hotarat foarte tz, pe la 5 dim, samabata, si ne-am intors ieri, pe la 5..am si cateva pozici: LA MARE- EFORIE SUD

NOUTATE: nu mia facem la olita, vrea la wc, azi a fauct primul kk-uta la wc, fara capac special pt copil..nici nu-i mai cumpar, nu cred ca mai are rost daca s-a invatat asa. in rest toate cum le stim, nu mananca, urla cand il schimb, energie cat pt 7 copii si cam atat :D

Va pup!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Ioana, am admirat pozele si am pupat ochisorii cei frumosi.Sunt convinsa ca v-a prins bine iesirea.

Diana...tot Diana
Mihaela si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Onitza,ce bineeeee de voi,pe caldurile astea va balaceati,nu gluma!
Ad_rianna,ce bine ca v-ati intalnit!cred ca a fost super!
Eu m-am vazut in we cu Diana si Andrei,s-au jucat un pic astia micii,noi am mai stat de vorba putin..
Mariuca a revenit in "sanul" familiei.Nu a vrut sa mai stea la bunici,desi am o gramada de treaba cu noua casa(in sfarsit am intrat pe ultima suta... ),desi acolo e putin mai racoare..nu a fost chip.asa ca e acasa,moare de cald,da' e cu mami
Pupici si o zi super!

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput