Comori de nov-dec 04 (152)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Fetelor,va rog din suflet ,faceti ceva...,s-o ajutati pe micuta www.sonia.as.ro/" target="_blank"> Sonia...
Daca doriti sa flati mai multe detalii,ca invit sa cititi aici...
Micuta are nevoie de 90.000$,pentru singura operatie posibila din lume...,singura sansa care i-ar reda linistea si bucuria de a trai...,va rog mult trimiteti mai departe pagina micutei,prin e-mail,fax...,vorbiti cunoscutilor de ea...,ajutati-o cum puteti...,oricit de putin...,va rog tare...
Sonia,este "capsunica de 2007"...,transmiteti macar un gind bun mamici ei Kay...,rugati-va la d-zeu sa o ajute...,va rog mult...


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor
onita ce v-ati mai balacit ma bucur ca v-ati simtt bine, paulica radia de fericire si voi la fel
adriana, cred ca a fost super intalnirea...abia asteptam poze
andreap, spor la treburi mariucai
fetelor chiar nu mai stiti nimik de felis?
noi suntem bine, ruxi cam viseaza urat de 2 nopti si se trezeste plangand... dar trecem peste...
va pup pe toate si pe copilashi


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet

buna fetelor
onita ce v-ati mai balacit ma bucur ca v-ati simtt bine, paulica radia de fericire si voi la fel
adriana, cred ca a fost super intalnirea...abia asteptam poze
andreap, spor la treburi mariucai
fetelor chiar nu mai stiti nimik de felis?
noi suntem bine, ruxi cam viseaza urat de 2 nopti si se trezeste plangand... dar trecem peste...
va pup pe toate si pe copilashi


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)




felis e bine, mihai e un dulce , a progresat mult , o sa pun niste poze recente cu ei, doar ca ea este foarte ocupata, cu serviciul cu lucrarile de acasa, si nu mai are timp intrat

edit: poze cu noi si mihai http://entertainment.webshots.com/album/559734461vHYwaT
Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze, poze2006, Poze printesica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

si inca ceva ca si-a amintit baba

felicitari onitza, pai 7 e nota f f mare faci parte dinte cei putin peste 30 % care au reusit performanta, bravo, inca odata felicitari, pt prima oara cand dai examenul sa obti performanta asta e superrrr
pe de alta parte am vazut un nene "profesor" la tv, trecut bine de 50 de ani, inca suplinitor cu 3 la titularizare, care sustinea sus si tare ca nu conteaza nota de aici ca copii,il iubesc si il vor asa ca ce conteaza, si ce care e diferenta intre suplinitor si titular.. doar ca nu poti lua credit la banca, asa ca profi vechi gandesc asa , nu vad dc tu esti trista dar eu deabia astept sa ti-l trimit pe fimiu elev
sau profesori vechi cu 1,75, oare ce au cautat acoloooo?

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze, poze2006, Poze printesica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

paxelina si eu i-am zis la fel onitei...
multam de vestie despre felis si mai ales de poze
moama ce balaceala generala am vazut acolo la piscina, baietii sunt in elementul lor...mai si printesica ta e minunataaaa...imi place tare mult cum iis ta in rochitza de "marinar" la bbici si mamici

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

PAXELINA, MONICA saru'mana de sustinere, l-am vazut si eu pe nenea prof care sustinea ca nu conteaza diferenta intre suplinitor si titular...cu ocazia asta am aflat si eu ca nu pot face credit la banca dar nu-i nimik, face Mihai, daca e cazul.
Astazi ma duc sa trec optiunile pt prima etapa pe posturile titularizabile, hahaha, n-am nicio sansa cu 7.05 dar imi incerc norocul......
Am vazut si eu pozele puse de Alexa, la piscina, mi s-a facut dor de balaceala!!! hihihi Alexa, eu ma laudam cu fi-miu ca a acceptat colacul, nu i-a fost frica si cand l-am vazut pe Silviu cu "fluturasii" la manute, mi-a picat fatza!! ce curajos este!! si am vazut ca ii place tare mult! de bebelina ce sa zic??? de cate ori o vad ce dragalasa e mi se face pofta de bebita si mie, dar cred ca ti-am mai zis de 300 de ori pana acum ..i-am admirat si bichinii lui Felis!!! arata super, mi s-a facut dor de tinut dieta, sa mai slabesc si eu nitel! in saptamana cu examenul aveam 62 de kile! ca niciodata! l-am vazut si pe Mihaita, era in elementul lui, el e tare obisnuit cu apa oricum, e in lumea lui!!! Alexaaaaa, dar pe tine nu te-am vazut!!!!!


Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Ioana, v-am admirat la mare, va invidiez ca este cald si va balaciti. Aici tot frig, 15° si ploaie .
Asa este, peste tot se vorbeste sau citesc despre cat de greu a fost la titularizare in Bucuresti, bafta astazi sa vii cu vesti bune.
Paxelina si grupul vesel, va sta tare bine la distractie, ma insel sau la Miramar sunt pozele? falcute de Deliuta si baietii curajosi in apa.

Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Oti... 15 grade????
SI EU VREAU!!!

eu innebunesc aici de caldura. Abia maine ne pune AC in birou, dupa 2 sapt. de temp.cum in Baia Mare nu se prea intalnesc. Adica 38-40...
chiar si noaptea sunt peste 25 de grade.

Ma plang tocmai eu cand in Buc. si alte judete din sud e cod rosu.

Adriana, abia astept sa vad si eu pozele. Maine e 25 deja... cred ca pe urma ai timp sa le incarci, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

si eu vreu 15 grade OTI!!!! e asa de cald in Bucuresti! seara iesim dupa ora 19.00 ca e irespirabil aerul!!! ne-au topit caldurile mey!!!
Azi, dupa o luna, a mancat si Paul ciorbita, in sfarsit ,de perisoare!!! sincer , nu ma asteptam, ca il mai inteleg si pe el, nu ii pot impune sa manance mancare gatita pe caldura asta, noi in casa nu avem A/C!
Dar am eu un stil al meu, mai de ...dictator!!! si...desi ma gandeam ca nu e corect fata de el sa ii cer sa manance ciorbita, am insistat totusi sa ii pun in vedere ca daca ieri l-am lasat cu racituri gen, iaurturi, cascaval, etc, azi musai va manca ciorba!!!
Si...surpriza!! a mancat un castronel! uraaa!!! chiar sunt mandra de el!!! a fost cumintel!

OTILIA apropo de examen, era un tip, care spunea ca a dat pe educatie fizica, si a luat initial 8, 75 si la contestatia i-a dat 7.50, era al 6-lea pe lista, a pierdut mult, zic eu.....de-aia nu m-am riscat cu contestatia....eu zic ca am facut bine!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

oti da la miramar sunt pozele, e scump dar curat si acoperit si poti sta indiferent de vreme , apa e calda si e perfect pt copii
multumim de aprecieri
si inca ceva te "uraaaaasc" auzi tu 15 grade, si eu am 35 in casa cu 3 AC care merg nonstop de 4 zile, iar afara ... pai la 12 azinoapte erau 40

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze, poze2006, Poze printesica

Mergi la inceput