Comori de nov-dec 04 (152)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

OTILIAAAA, mi-am adus aminte, te-am visat azi-noapteee, moamaaa ce cosmar am avut!!!!! : se facea ca aflasem de tine ca ai tumoare pe creier , la scurt timp, adic ain 2 sapt, ai decedat!!! ..apoi am visat-o pe Ana la 4 -5 ani, o vedeam in poze, mama ta imi trimisese un album cu ea, era blonda, cu parul ondulat si prins cu fundita alba!!!! era asa frumoasaaaaaaa!!! cu un ten alb , ca laptele!! ...buuuun, imediat dupa, simt o durere ingrozitoare la sanul drept, ma duc la doc si imi spune ca ma cancer la san, ultima faza si ca nu mai am mult de trait! Mihai era plecat cu colegii la team-building! Stiind unde petrec baietii, ma duc sa ii spun ca am cancer, cand colo, il gasesc cu o duduie intr-un cort, se giugiuleau!!!
O fi de la caldura????? m-am trezit speriata pe la 3 dim si am adormit ff greu!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

PAXELA, e smecher n-am cuvinte....cand il duc la nani, il tin in brate cat ii spun rugaciunea, si nu ii convine, mai vrea plimbat in brate ...de aici..razbunarea lui

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Ioana, ce vis
Noi suntem bine.Si la noi e foarte cald. Mai tarziu voi pune si eu catevac poze, mai vechi si mai noi.

Diana...tot Diana
Mihaela si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Am uitat...am admirat si noi pozele cu Damiana, iar Diana mi-a spus: "Uite mami, ce fetitza fumoasa!!!Asa-?"

Diana...tot Diana
Mihaela si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Am pus cateva poze...

Diana...tot Diana
Mihaela si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

OCHI VERZI - Pai, daca si fetitele isi fac complimente inseamna ca-i pe bune! Ca si a mea imi arata acuma "fata". Mai multe imi zice intr-o alta limba si n-o inteleg ca sa-ti traduc, dar imi arata insistent pozele in care are aripioarele si cea in care e pe bicicleta cu capsorul plin de antenute.

ONITZA - Sa stii ca din cauza asta am pregetat daca sa mai cumpar sau nu pampers de pat. Fii-mea nu o face din smecherie, ci pentru ca atata se foieste prin pat pana adoarme, de face totul funie sub ea si cand isi da drumul nu tine cont de podoaba mea de saltea.
Sa stii, ca ma ingras, dar in vara asta, la turci, nu s-a intamplat ca de obicei. Poate de la soare, de la programul destul de agitat cu fii-mea. As vrea eu sa am un metabolism "din ala". Mama, ce-as mai fi profitat de el!!!

DANA - Sa-ti fie de bine tunsul. Vreau poze! Eu nu m-am tuns decat o singura data in viata mea si atuncea ca n-aveam incotro. Anul trecut, insa, m-am tuns iar si nici acuma nu ma obisnuiesc. Si nu numai eu, dar nici prietenii. Una dintre fete chiar mi-a zis: " Pentru mine intotdeauna vei fi rosie cu parul lung."
In cazul meu, diferenta nu e prea mare. adica, si asa cu parul scurt ma coafez ca am un fir de par tare incomod. Este atat de drept si de fara volum pentru gustul meu!!!!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Ioana, pai asta nu a fost vis mai, ai avut 3 cosmare intr-unul. Nu scapati mai asa usor de mine. Am primit luni rezultatele de la mamografie si au iesit bine titile, cam prea mult tesut fibros in loc de grasime , de asta ma dor. Si mi-a facut si un CRP si hemoglobina, mi-a dat rezulatul pe loc si au iesit ambele bine.
Mi-a ghcit o tiganca in tinerete ca voi trai mult si voi avea trei copii, asa ca sunt relaxata, doar cand merg cu avionul ma mai apuca frica .
Miria, ce piscina, tare frumos si tati pare tare topit dupa printesa.
Paxelina, ni-a placut ideea cu paginuta lor [;))], sunteti smecheri mai, ma mir ca mai aveti timp de asa ceva. Nu ai mai spus nimic dar tu si Delia nu ati facut varicela pana la urma, sau ma insel.
Mihaela, am vazut motatele mici pe bicicleta, doua fete cucuiete. Se vede ca-i place sa se plimbe.

Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Pai, chiar este topit dupa ea. Filmuletul pe care l-am facut este mai mult cu ea. Eu apar doar ... ocazional si atunci putin.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

da oti ai retinut ine , noi am scapat de varicela, tura asta
am vazut si eu fete "mumoase"
am pus cateva poze noi cumotata mica
Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze, poze2006, Poze printesica
http://www.totsites.com/tot/anadelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Alexa, asta da peste veste buna, ma bucur ca ati scapat ca stiu cat erai de stresata (umplusesi mesajul de omuleti care dau cu capul in perete ), e o norocoasa Delia.

Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput