M-am hotarat...........adoptie(42)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Claudia, asta nu stiam eu , daca mai vin in vizita la domiciliu sau nu.Nici eu nu vreau sa se stie ca am vandut apartamentul deocamdata.Multumesc mult de raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La fel zic si eu, du-te pe acolo, intreaba-le de sanatate. Vizite nu iti face nimeni pana nu ai copil acasa asa ca de asta nu te teme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Vreau sa zic si eu de azi LA MULTI ANI!! Mariei (de Urziceanu ca maine o sa fiu si mai prinsa! sa va dea Dumnezeu sanatate si multa fericire impreuna!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mmmaria spune:

la Multi Ani Maria. sa fii sanatoasa si fericita, impreuna cu parintii tai. Spune-i lui mami ca vrem si noi tort...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Dana neaparat sa mergi la Dpc si sa vorbesti cu ei.Poate ca nu ar fi rau sa trimiti atestatul tau la Dpc-urile din tara.Problemele voastre de organizare sunt PERSONALE si asa trebuie sa si ramana.
Iti doresc sa ne anunti in curand ca vine bebe.

La multi ani Maria!

Mami de Razvan(07 martie 2004)
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La multi ani Maria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns any27_any spune:

Buna dimineata!
La multi ani,Mariasi din partea mea.
Am o rugaminte la voi.M-am blocat cu caracterizarile.Am nevoie de la vecini pe care trebuie sa le fac eu si nu am inspiratie .Mi se pare ciudat sa ma caracterizez singura.Daca le mai aveti sau aveti ceva modele imi trimiteti si mie pe PM,va roooggg?
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

La multi ani, Maria!!! Sa fii fericita si iubita, si parintii tai sa se bucure alaturi de tine multi multi ani de acum inainte!!!
Am 2 sec libere si am intrat sa vad ce mai ziceti, fata e la firma cu mine, toata ziua fuge dintr-un birou in altu si se joaca cu toti, se simte bine aici in centru atentiei, de sapt viitoare incepem gradi si-mi va fi mai simplu. Ne-am mutat, nu prea avem mobila ca e comandata si mai avem de asteptat,(o parte, restu dormm pe saltea si se doarme f bine)...in rest, prinsi cu toate multe da fericiti ca avem o fata asa scumpa si iubareata, toata ziua-mi spune cat ma iubeste, ma pupa si ma strange in brate, e fff smecheruta si draguta si e sufletul nostru.
Va pup si abia astept sa mai vb-si poate reusesc sa pun si eu niste poze da mai bine nu promit numai le pun...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabineta spune:

any si noua ne-au cerut caracterizari de la vecini initial, dar le-am explicat ca nu avem nici un fel de relatii cu acestia. mai exact i-am spus ca ne salutam si atat, si ca asa cum eu nu-l pot caracteriza pe niciunul dintre ei, nici ei nu ne pot caracteriza pe noi.
si atunci au renuntat la caracterizari si ne-au rugat sa le aducem macar o adev din care sa rezulte ca nu avem datorii la intretinere si ca nu am facut scandaluri.
daca vrei, iti pot trim ac adev, pt ca tot eu am facut-o si administratorul si presedintele doar au semnat si au dat nr de ordine.

...las' ca ma fac eu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns any27_any spune:

Multumesc mult,Sabineta.Si la noi e aceeasi poveste cu vecinii,doar ne salutam si nici macar nu-i cunoastem pe toti.Sotul meu e venit de putin timp in bloc, asa ca pe el nici nu prea il cunosc,am explicat lucrul asta,dar se pare ca e obligatoriu sa ne caracterizeze vecinii.O sa o facem si pe asta pana la urma. Asta e,daca trebe,trebe.dulce si multumesc pt raspuns.

Mergi la inceput