O lalea cu suflet pentru Diana de la noi ...

O lalea cu suflet pentru Diana de la noi ... | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

In campania pentru Diana - am implementat sistemul de donator. Fetele care au strans banii pentru familia Dianei - sunt rugate sa ii contacteze pe Marius si papadie pentru a le da o lalea la profil.Lalelele vor demonstra ca aceasta comunitate are suflet si ca ne pasa de durerile membrilor sai.
(mai multe informatii aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=102534 )

Sanatate multa Dianei, Laurei si sotului ei.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

frumos din partea voastra

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

M-am emotionat mult cand am citit acest mesaj. Va multumim ca aratati inca o data cat de mult va pasa.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Asa arata laleaua pentru Diana, sub numele meu. E un simbol foarte inspirat, o floare de primavara frumoasa asa ca micuta Diana.Lista i-am trimis-o deja lui Marius.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am sosit si eu acasa (am fost plecat de doua zile) am facut actualizarile, daca sunt donatori care nu au atasata iconita va rog semnalati-mi PM.

Multumesc.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

AncaMaria, Brindusa fiind mai noi, daca aveti nevoie de ajutor sa-mi ziceti. Am lasat linckul cu subiectul de fata, acolo unde voi intrati de obicei, sper ca l-ati gasit si il cititi acum.Acest simbol oferit este un gest foarte frumos din partea DC si bineinteles trebuie ca toti cei care au vrut sa fie alaturi de Laura, sa-l aiba sub nick. Laleaua de sub nick va aminti de fiecare data de Diana, de tragedia ei, de sperantele noastre si increderea ca va fi bine! Si aceesi lalea rozalie purtata pe la toate subiectele in care ne certam , contrazicem, avem pareri la fel sau diferite, ne va reaminti ca am fost si suntem unite pentru un copilas: Diana.Pentru cei care doresc acest frumos simbol si vor sa fie alaturi de o mama, contactati:AncaMaria-Canada/ USABrindusa-RomaniaVikinga-EuropaMai multe detalii aici.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Marius, ti-am trimis donatiilor care s-au facut prin mine si Brandusa.. iti voi trimite periodic o lista cu donatiile ce se vor face de acum inainte..

Mirela, multumim!



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cmirela35 spune:

Nu lalea o vreau...,as vrea sa stiu cum pot si eu sa donez...Mi-a scapat subiectul.Are cumva si cont e-gold?Sau daca nu,in lei,spuneti-mi si mie cum pot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

pentru initiativa!



Nana, 31+ Razvan Andrei
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Un gest extraordinar si un simbol atit de inspirat!

Multumim din suflet!
Lia



Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Vikinga, as avea si eu nevoie de adresa ta sa trimit un plic ptr Diana. Se poate sa mi-o trimiti si mie pe PM?
Multumesc frumos.


Nana, 31+ Razvan Andrei
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput