Copilasi din 2002 (35)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus.
Si la noi este extrem de cald. De 3 nopti nu se poate dormi(adica eu ma trezesc des, transpirata, vad ca baietii o duc mai bine...). Dupa cum stiti vineri am fost la Bucuresti, insa in urma inceperii tratamentului nu vad nimic spectaculos, ma enerveaza ca i-am dat antibiotic fara sa ii fac un exudat nazal... Dar asta este. Sper sa fieultimul pentru macar 6 luni :).
Macar am scapat de operatie de polipi, suntem acum siguri ca nu polipii sunt problema lui. Miercurea viitoare mergem la control, sper sa se vada o schimbare, desi este posibil ca asta sa fie acum imunitatea lui locala (zicea medicul la momentul initial al consultatiei).
Cand am venit de la Bucuresti, ne-am oprit prin Predeal unde am mancat zmeura, a fost foarte racoare si bine, apoi sambata am fost la Cheia, iar duminica am iesit dupa-amiaza la picnic... a fost un week-end frumos.

Nicole, multumesc frumos ca mi-ai mutat pozele, au acasa inca nu mi-am instalat netul si de la serviciu am restrictii uneori pe webshots.
Se pare ca de miercuri va fi mai racoare.

Va doresc o saptamana frumoasa. Si sa fiti sanatosi.

Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

caprioara am mutat si a lui Matei, a fost mutat printre primele... albume. parola si ID este exact ca si la yahoo

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Gabb eu am album pe webshots, daca faceti unul special cu copii din 2002 de pe DC sigur ca vreau. Cum trebuie sa procedez?
Haideti sa ne alegem o zi si o ora sa chatuim. Ce parere aveti?
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Va salut si eu dintr-un Bucuresti incins...
E ora 21.30 si inca asteptam sa se racoreasca. Aseara am ajuns de la munte pe la ora 1 noaptea, si fiindca lasasem geamurile inchise am gasit sera la noi in casa, noi stam la mansarda si se incinsesera peretii, faianta la baine, asternuturile pe pat.
Am stat o jumatate de ora sa ajunga temperatura de la 36 de grade la 31. Infiorator!
Sinzi, am vazut pozele, minunate, ati vazut locuri superbe, poti face un fotoreportaj superreusit! Dimineata nu aveau descriere, acum au si m-au impresionat mult!
Caprioara, ma bucur ca ii prieste lui Matei inotul. Ce bine ca ai cu cine sa-l trimiti.
Nicoleta, ma bucur ca aveti perspective bune si ca Stefan nu necesita operatie. Am vazut ca o sa veniti la Sanador, cand veniti?
Eu o sa va povestesc maine cum a fost la munte, ne-am distrat minunat, o sa pun si ceva poze. Am ajuns tarziu de tot la intoarcere am zis sa evitam DN1 si am veit pe la Bran, pe culoarul Rucar-Bran, apoi Targoviste si Bucuresti. Am facut 4 ore, dar a meritat, foarte frumos traseul!



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Salut!
Fetelor din Bucuresti, va tin pumnii sa treceti cu bine de canicula asta, deja e de groaza, cand am vazut si avetismentul pentru maine! La noi s-a racorit bine, am iesit si am stat la cineva la curte in seara asta si nu imi venea sa cred ce bine e.
Sanzi, pozele sunt... teribile, adica ai niste instantanee deosebite fata de ce obisnuim sa pozam. Intru mai indata sa vad si descrierile, in mare mi-am dat seama pe unde sunt. Oricum, cred ca descarc cateva daca ma lasi (de alea cu flori si peisaje)! Ti-a placut cetatea de la noi?
Va pup pe tosate, s-a trezit pitica pentru baie! George e inca la tara pana maine sau miercuri, acolo e un pic mai racoare si are copii la joaca!
Numai bine, Elena

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2982d59ca18ccf32422fed" target="_blank">Poveste fara sfarsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Fetitelor, va anunt ca vine racoarea!!! La noi a mai cazut vreo 7-8 grade temperatura, abia sunt 35 de grade fata de 43 cat a fost in weekend:) In casa se mentine la 35, asta mica nu suporta prea bine, noroc culapticul, ca altfel ar fi murit de foame:) Acum mi se incarca pozele in album:)

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Gabi, asteptam racoarea de la tine, asteptam sa ti se incarce si pozele cu piticii tai!
Elena multumim de sustinere, au anuntat acum ca maine vor fi 43,5 grade, dar ca de joi se racoreste! Si eu mi-am salvat cateva poze de la Sanzi, sper sa nu te superi, Sinzi, dar unele sunt irezistibile!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:


PS: pls nu depasiti 50 de poze pe album.. pt ca avem limita de 1000 pe acont, si avem 20 de albume, deci fiecare ar trebui sa aiba spatiu pt pozele lor.


quote:
Originally posted by Gabi_K

Fetitelor, va anunt ca vine racoarea!!! La noi a mai cazut vreo 7-8 grade temperatura, abia sunt 35 de grade fata de 43 cat a fost in weekend:) In casa se mentine la 35, asta mica nu suporta prea bine, noroc culapticul, ca altfel ar fi murit de foame:) Acum mi se incarca pozele in album:)

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!






Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

poze Gabi_K si pitici frumosi

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Inca nu se anunta racoare, cod rosu in mai multe localitati!!!
Mai mult, in Bucuresti a inceput isteria ca nu se mai gaseste apa plata si minerala. Norocul celor care vand sucuri.
Fetele de la munte acum sunteti niste norocoase.
Am pus si eu poze in album, noroc ca a spus Gabb sa ne oprim la 50 ca ma prinsese rau, cine stie cate puneam.
Abia astept sa am un strop de timp liber sa vad albumele voastre si pozele lui sanzi din vacanta.
Va doresc o zi ceva mai racoroasa.
Nadina

Mergi la inceput