Copilasi din 2002 (35)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Salutare!!
Frumos w-e ati avut, Nicoleta!
Restulfetelor inca mai petrec, de nu ne zic nimic??

Noi, sambata, am dat o fuga in Ungaria, intr-o statiune aproape de Debrecen. Am zis sa mergem ca poate apa e mai curata decat la noi. Stiu ca pt copiii cu polipi nu sunt indicate baile in piscine, dar am zis : hai sa vedem cum e si dincolo.
Andrei a sta numai in apa, e drept, mai mult in cea rece si urmarile le-am vazut deja ieri:un nas fornaitor. I-am pus spray cu apa marina, l-am suflat, acum pare mai bine.
Dar iarasi m-a apucat stresul cu scosul de polipi, ma gandesc ca la toamna o luam de la capat cu mucii+antibiotice etc

O SAPTAMANA FRUMOASA SI USOARA!!

cristina si nazdravanul Andrei (22.11.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaghe spune:

Buna, ne-am intors si noi acasa, dupa 3 zile la Disney, a fost f. frumos, mai ales ca intotdeauna am vazut lucruri noi.Simbata am fost la un parc de distractii, am fost cu masina de safarii ca prin jungla, am vazut multe animale chiar si un leu lasat liber, dar care la acel moment dormea, copii f. entuziasmati.Am vazut multe spectacole live, ne-am dat cu o barca, water rafting, unde ne-am udat cu totii, copiilor le-a placut intr-o zona de dinozaurii..Seara am fost la piscina si ne gindeam ce vom face a doua zi.Asa ca am fost la un parc de apa, bucurie mare, ne-am dat cu totii inclusiv Matthew pwe toate topoganele , am incercat totul a fost o zi superba, vremea la fel, dar seara nu mai puteam merge, ne dureau tare picioarele.Astazi ne-am relaxat la piscina, inaintea venirii acasa, ne-am balacit si am plecat, acum ma asteapta un morman de rufe, dar cum am o sapt. libera miine ma apuc de spalat.Etirziu, dar miine incerc sa pun niste poze.O zi buna
gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


gabriela super distractie!!!asteptam poze!
noi am fost de dimineata la dans .acum stam in casa la racoare ca afara e jale.cateva poze de vacanta cu David si Mariuca puteti vedea
aici si cu cele doua mamici.poza e facuta de maestra Mariuca.
Cornelia voi mergeti in fiecare weekend la Busteni?vrem sa venim si noi dar inca nu ne-am hotarat cand.spune-mi si mie te rog care sunt preturile la pensiuni sau particular.
pup toti piticii si pe voi dragi mamici!


www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.
Vad ca bate vantul pe la noi, se vede ca e perioada concediilor.
Noi mergem vineri la Bucuresti, la un medic orelist, poate ii face si o endoscopie nazala, sa ne dumirim.
Apoi am inceput demersurile pentru o vizita la statiunile din Valcea, sa vedem ce-o iesi...
Stefan este ok, mananca bine si este vioi, insa ne omoara nasul infundat dimineata, care se desfunda apoi cand nu mai sta la orizontala.
Sa aveti zile racoroase.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna, va salut si eu din cuptorul nostru!
V-am citit tot intr-o fuga, dar nu pre am avut cand sa scriu!
Noi duminica si luni am fost la munte (la sora-mea), acolo l-am lasat si pe Andrei, va sta toata saptamana, iar sambata si duminica vom merge la Predeal, unde vom face super party (ii vom serba ziua de nastere, 5 ani).
Nicoleta, sper sa reusiti sa ajungeti intr-o statiune din Valcea. Poate o fi chiar Olanesti!
Crig, super pozicile cu mamicute si puiuti!
Gabriela, poze vrem de la Disneyland!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, dragi mamici !
Nu sunt in concediu, sunt foarte ocupata zilele astea cu incheierea de trimestru si alergarea cu declaratiile si platile catre buget si tocmai, acum, pe caldura asta. Suntem noi la munte, dar nu prea se simte. Imi dau seama ce greu trebuie sa fie in zonele mai joase si mai ales in Bucuresti, un oras foarte aglomerat si poluat.
Nici fetitele mele nu ies afara pe vremea asta, doar spre seara cand se mai racoreste.
Va doresc o zi racoaroasa, daca se poate, in continuare si o seara cat mai placuta, in familie !





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, ce frumos, sa ii serbati ziua in Predeal! Super, sigur ii va placea. Ma gandeam sa il duc si eu pe Stefan cu telescaunul, ca nu am reusit pana acum, ce-ar fi sa ne intalnim in Predeal? :)
Nina, nici Stefan nu prea iese mult din casa, azi a iesit de la 8.30 la 10.45, dupa care mai iese dupa 17, ca si la noi e teribil de cald.
Va doresc zilecu mai putina caldura, sora mea e la mare cu fetita ei si cu sora mea, ii zicea mamei ca e cumplit, dupa 9.30 nu se mai poate sta la soare.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

quote:
Originally posted by Anina_n

Buna, dragi mamici !
Nu sunt in concediu, sunt foarte ocupata zilele astea cu incheierea de trimestru si alergarea cu declaratiile si platile catre buget si tocmai, acum, pe caldura asta.





Si eu tot de asta am fost mai rarut pe forum! Dar azi am incheiat cu toate prostiile astea!
Nicoleta, dupa cum ti-am scris si personal, as dori si eu sa ne intalnim, sa vedem cum vom face1


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Salut!
Cum va descurcati mamicilor din sud pe asa caldura? Eu si aici, unde nu e cod portocaliu tot ma topesc!
Pe mine ma ocupa astia mici la greu, la George mai vine un vecin la joaca, deci am in casa... haos cateodata! Se uita la desene pe dvd, se joaca, ieri erau toate jucariile pe jos, plus de alea mici mici o gramada. Dar daca ei sunt veseli... cantam ca ei!
Va pupam si va dorim zile racoritoare!
Elena

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2982d59ca18ccf32422fed" target="_blank">Poveste fara sfarsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Elena, ne descurcam groaznic cand suntem afara, bine cand suntem la serviciu sau acasa (AC sa traiasca)! Norocul meu ca mama si Andrei sunt la munte, si acolo e cald, dar nu ca aici! Iar in casa chiar e frig fara sa aibe aer conditionat!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput