Copilasi din 2002 (35)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

NU. Emma nu a primit nici o plansa. Unde sa primeasca? Hai ca intru in mail sa vad (nu am intrat cam de 2 luni).

Aida - mama de pisica mica.


Tu ai facut referire ca nu am intors pozele inainte sa le pun pe webshots. Adevarat! Chiar si Emma m-a criticat. Despre asta era vorba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

eu sunt zapacita la ora asta, cu o pana pe pici sa ma las ein pace, cu cealalta curat ardei si cu ochii din cand in cand pe DC.. credeam ca ti-am trimis si tie planse cu abc...


quote:
Originally posted by aidaciolac

NU. Emma nu a primit nici o plansa. Unde sa primeasca? Hai ca intru in mail sa vad (nu am intrat cam de 2 luni).

Aida - mama de pisica mica.


Tu ai facut referire ca nu am intors pozele inainte sa le pun pe webshots. Adevarat! Chiar si Emma m-a criticat. Despre asta era vorba.





Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

unul din cele 2 interviuri nu am luat... dar nu e bai ca nu chiar voriam acolo ca e prea departe... inca sper ca il iau pe cel aproape de casa, daca nu il iau atunci caut altceva

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela
unul din cele 2 interviuri nu am luat... dar nu e bai ca nu chiar voriam acolo ca e prea departe... inca sper ca il iau pe cel aproape de casa, daca nu il iau atunci caut altcevaSanatate si numai bine
Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato
Bafta mare!
semnat de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Fetelor va salut pe toate si imbratisez toti piticii! N-am mai scris demult aici, spre rusinea mea. Am fost in vacanta pana acum doua saptamani, adica au fost parintii mei la noi si ne-am plimbat in diverse locuri. A fost frumos. Acum suntem cam faliti :)) Dar ne descurcam.
Luni o sa fie prima zi de scoala a lui Bogdan. Va fi in clasa pregatitoare, dar una peste alta e prima zi de scoala. Prima zi cand va merge la scoala "mare" si se va intoarce acasa cu autobuzul, singur. Si sa faca multe altele singur. Am f.f. multe emotii, m-am mai lamentat la fetele din America.
Azi ne ducem pentru ultima oara la strand. Astia aici inchid strandurile pe 13 August, pentru ca incepe scoala. O sa mai fie unul singur deschis sambata si duminica doar, pana la 3 Sept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Si Julian incepe kinderin septemrbie, - grupa pregatitoare cum ii zice in ro.
Ruxij, good look cu scoala si cu autobuzul, sa ne mai spui si noua cum e prima zi, si daca il place.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

intrebare:
- copii voastri poarta ochelari de soare?
- ii poarta cu scopul sa isi protejeze ochii sau doar sa fie cool?

Poze - asta eultima poza pe album, mergeti cu prev, sa vedeti si altele.. pt ca nu mai stiu pana unde v-am arata acest album...


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Gabriela, ti-am raspuns si la fetele din America. Bogdan poarta ochelari de soare. Ca sa il protejeze de soare, nu ca sa fie cool.

Uite poza cu ochelari de soare:))

http://entertainment.webshots.com/photo/2633299780083643131PcblsR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

multumesc mult ruxij... am postat in 3 locuri diferite "fetele din usa, aici, si la parinti intreaba", in speranta sa primesc mai multe raspunsuri de la mai multe persoane.

Ruxij... ,Bogdan merge in september la kinder sau in cls I?

PS: vazut poza, placut de Bogdanu scump...


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Gabi, Bogdan merge lunea asta, pe 13 August, la kindergarten. Mie mi se pare absurd sa incepi scoala asa de devreme, in August, cand e vara si vrem sa ne mai jucam, dar asa incep scolile aici :(

Mergi la inceput