Copilasi din 2002 (35)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Andrei!!Sa fii sanatos si fericit!Katty sa va traiasca !
Nina La multi ani pentru Patricia!Petrecere frumoasa!
va pup pe toate!

www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Buna dimineata.
Am o rugaminte, crig spune-mi si mie te rog cam care sunt preturile anul asta. Mamaia e foarte scumpa? Daca as veni in Constanta mi-ar fi f greu sa ma descurc cu mandarina sa o duc la plaja fara masina? I-am promis ca o ducem la mare si ne facusem planuri sa mergem in Bulgaria dar socrul meu s-a imbolnavit, are cancer, e internat si sotul meu trebuie sa fie alaturi de el. Am avut un an tare prost, toata familia a fost prin spitale.
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Sinzi, cum mai sunteti?Sanatate multa multa lui David! Sper ca acum se simte perfect.


semnat de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

LA multi ani Robert-Andrei!!!!
Sanzi, cum sunteti? Aveti grija de voi, drum bun!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Dragele mele!
Ne-am intors acasa!
Emma este bine si transplantul a fost un real succes.
Va multumesc ca ati fost alaturi de noi.

De ieri de cand am ajuns acasa , parca nu mai este Emma din boxa.
Copii din anul asta au personalitati puternice si sunt norocosi .

Va pupam!

Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Aida este o veste EXTRAORDINARA!!! Abia asteptam povesti cu nazdravaniile Emei! Prin ce a trebuit sa treaca puiul asta scump!
Sanzi, sper ca ati ajuns cu bine si si-a revenit David!
Lucia, ce mai face Liviu, sper ca e ok!
Va pup, tocmai ne-am terminat de aranjat copiii, va dorim o duminica frumoasa!

www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sonia - un pui mic care are nevoie de ajutor

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2982d59ca18ccf32422fed" target="_blank">Poveste fara sfarsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Emma , pisica nazdravana , a bagat asistentele si medicii in sperieti.

In prima saptamana de transplant atata s-a zbenguit si ne-am jucat si am ras ca au zis ca nu este adevarat , avand in vadere ca primea doze foarte puternice de citostatice.
Nu lasa asistentele sa spele in boxa , ca spala ea singura , statea la consultat doar daca avea ea chef , a facut cam ce a "vrut" ea.
Se adunau medicii la usa sa o vada cum spala pe jos (si a venit si comentariul in a 3-a zi : daca vine protectia copilului , o sa ne dea in judecata ca folosim copii la spalat pe jos ).Si noi am zis (da copii romani) - e , sa vezi ce rasete.

In mare parte s-a simtit bine , dar sa nu uitam ca totusi a fost o trauma foarte mare.
Doctorii au zis ca are o personalitate foarte puternica , dar ca sunt foarte multumiti de ea . Poate ca asta este motivul ca am plecat de acolo cu o saptamana mai devreme.

Recuperarea ei a fost excelenta.

Va pupam!

Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Aida, bine v-ati intors acasa, si mai ales cu vesti atat de bune! Sa revii si sa ne spui totul despre recuperarea Emmei. Am ras inchipuindu-mi-o pe Emma spaland pe acolo!

Crig, Gabi_K, va multumesc din toata inima pentru urari, sa va dea Dumnezeu multa sanatate si voua si copiilor vostri si un strop de fericire!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

quote:
Lucia, ce mai face Liviu, sper ca e ok!
Da Elena, multumesc de intrebare si scuze ca nu apuc sa mai stau cu voi la taclale. Dar tocmai asta e, Liviu e chiar foarte ok si drept urmare pedaleaza de dimineata pana seara cu pauza de pranz si somn. Asadar e intr-o permanenta alergatura pe jos sau cu bicicleta cu prietenii sau in parc, iar eu evident las totul acasa balta ca sa zic asa, si ies cu el afara sa se distreze. Mai ies si certuri, si batai, dar ne descurcam. Seara intra in casa plin de praf din cap pana in picioare si ne cam apuca ora 23 aproape zilnic pana terminam tot ritualul de seara.Sanatate multa tuturor!
semnat de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Aida bine ati revenit acasa!Ma bucur mult pentru Emma!!Multa sanatate in continuare!
Despre David va pot spune ca si-a revenit si e ok.Nu a avut nevoie de punga din dotarea avionului.
Nadina nu stiu care sunt preturile in alte statiuni ca sa le compar cu Mamaia.Cu transportul nu e o problema ca sunt maxi taxi.Nu stiu in ce zona o sa stati ca sa va spun cu ce puteti merge.cand vreti sa veniti?
va pup si va doresc o seara cat mai placuta!

www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput