Pierre-Sebastien

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina2005 spune:


Sa va traiasca micutul Pierre Sebastien si sa va umple viata si sufletul de bucurie si implinire.

Felicitari rhoneea, esti o mamica tanara si curajoasa...
Sper din tot sufletul sa-ti pastrezi mereu tineretea si bunatatea in suflet pentru ca:


Orice lucru din lumea asta poate fi vazut asa cum vrei tu.

Bun sau rau; simplu sau complicat; usor sau greu.

Nu conteaza cum sunt lucrurile, conteaza cum le privesti tu.

Iar felul in care le privesti se afla tot timpul sub controlul tau.



Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

Jurnalul meu




Simina cu Teo (7.06.2006) ,Diana (30.05.2003) si Andrei (10.04.2001)


Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.
Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Bebe Sebastien are acum 4 luni si aproape 2 saptamani.
Are 7.700kg si 64cm.Se pare ca nu a mai luat 1.200kg pe luna asa cum obisnuia.Doctorul ne-a spus ca s-au dus vremurile alea....Dar se incadreaza bine in reper.
Acum rade din orice,papa cereale(bio rice),marul si morcovelul nu ii plac...dar o sa mai incercam nu ne grabim!

Irina lui Pierre-Sebastien ( 05.06.2007 ora 9:45)




www.onetruemedia.com/my_shared?z=1c2fc1fae729596c5d1d9f&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj sebastien(a crescut Sebastien)
paginuta colorata
pozici sebastien
nasterea cu noroc a lui pierre-sebastien
varsta Sebastien
botez Sebastien

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

rhoneea sunt deacord cu tine.Eu sunt mai mare cu 2 ani decat tine,dar sa stii ca sunt de aceeasi parere,trebuie facuti repede copii ca sa ii intelegi mai sor la adolescenta.As fi curioasa cum e viata ta acolo.poate intrei pe mess si mai vb s noi.Esti prima mamica cre se mai apropie cu varsta de mine

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput