Cu nervii intinsi la maxim.

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Daca raspunde ca a luat 10 , vor urma cateva mesaje in care va fi acuzata ca e laudaroasa si se considera primadona . Daca a luat 7 , vor aparea remarci si mai rautacioase , ca e laudaroasa si de fapt nu a avut motive . Asa ca , de ce ar raspunde?
Ca de luat , precis a luat examenul, doar ca nu e datoare sa ne informeze . Sau poate nici nu intra aici , ca e ocupata cu familia , sau poate e in vacanta , sau poate doar citeste si isi vede de ale ei.
Felicitari , Flavia!(Stii tu de ce!).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

quote:
Originally posted by mnolia

Daca raspunde ca a luat 10 , vor urma cateva mesaje in care va fi acuzata ca e laudaroasa si se considera primadona . Daca a luat 7 , vor aparea remarci si mai rautacioase , ca e laudaroasa si de fapt nu a avut motive . Asa ca , de ce ar raspunde?
Ca de luat , precis a luat examenul, doar ca nu e datoare sa ne informeze . Sau poate nici nu intra aici , ca e ocupata cu familia , sau poate e in vacanta , sau poate doar citeste si isi vede de ale ei.
Felicitari , Flavia!(Stii tu de ce!).



Bravos ai pus punctul pe TZ!
Daca flaviutza vroia doar persoane care sa i cante in struna nu posta aici, nu???

Si eu o felicit dar sti de ce??? Prima etapa in rezolvarea unei probleme de orice natura este sa admiti ca o ai; a 2 a etapa este cererea unor opinii ! Eu sunt convinsa ca ea e super OK acum, cu burtica la soare in Grecia, cu licenta in buzunar .
Pt ca merita din plin!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pika-pika spune:

Pai nu-i corect!Ne atzatza aici si dupa aia pleaca....
Flaviutza daca nu vrei sa spui aici,trimite-mi un PM.
Eu stiu ca asa e pe aici,de aia nici nu prea mai scriu ca gaseste cineva sa isi aduca aminte ca te-ai contrazis nu stiu cand...ma rog,stiti voi la ce ma refer;eu credeam ca flaviutza si-a asumat raspunderea cand a deschis subiectul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

o fi fata-n concediu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

flaviutza nu mai posteaza pe forum. A ramas foarte suparata dupa reactiile de la alt subiect si a decis sa nu mai activeze.

"Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pika-pika spune:

quote:
Originally posted by Clover

flaviutza nu mai posteaza pe forum. A ramas foarte suparata dupa reactiile de la alt subiect si a decis sa nu mai activeze.

"Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle





Bine,bine dar a luat prima licenta sau nu?
Glumesc!Cred ca m-am molipsit si eu de la rautateniile de pe forum.Tot ce e mult,strica.


Mergi la inceput