Constanta (90)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flisa spune:

La multi ani sarbatoritilor!!!

Multumesc de primire!

mav, multumesc ca m-ai trecut in listuta. Stiu ca mada era pe listuta dar ma refeream la faptul ca v-am gasit si aici. Nu m-am exprimat eu bine. Ah, si mai vreau vb de duh de la Sebi. Pe bune, e super tare.

irina, te-ai incadrat perfect. Dr Anastasescu are 34 de ani si intr-adevar este super tare si ca chirurg si ca ortoped - are rabdare si iti explica ce se intampla cu puiutul tau, care sunt pasii de facut...

Pupici si o saptamana cat mai buna!

Rares
baietelul mamii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

zombi la datorie.
ieri m-am urcat pe cantar. 75kg din ce in ce mai bine.
acu dau orice ptr o cafeluta.dar cu gandul la ea am luat o gura de ceai si am avut un shoc.uitasem ca e ceai si asteptam senzatiile gustative de la cafea.sa mor!

ieri am prins putina plaja.dana nu te supara pe noi dar mama mea a vrut la real.si eu stiam ca o sa dureze dar ea nu si nu ca stam o ora si ne intoarcem.normal ca ne-am intors dupa 5 ore.mai ales ca am ramas fara baterie ca soferul (adica eu) a uitat farurile aprinse.

pupici si o saptamana buna

jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ooops La multi ani si pentru Maria!!!
nu stiu cum de am uitat tocmai a treia sarbatorita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Paul, Oana si Maria! Sa cresteti mari, frumosi, sanatosi si sa aduceti parintilor numai bucurii!
Bun venit in "gasca" flisa!
Jone se mai intampla sa ramai fara baterie , felicitari pentru cele 75 kg, la mai putine.

poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

LA MULTI ANI!!! sarbatoritilor, multa sanatate si la cat mai multe nazbatii.
Da Jo, nu-i nimic ptr ca noi am renuntat un timp la plaja. Sant suparata rau de tot.
Sotului meu i s-a umflat un genunchi am fost la eforie la Cucu si ne-a zis ca este tromboflebita; acum face tratament cu penicilina si comprese reci cu rivanol si tot nu s-a desumflat. Am facut si analizele si vrem sa mai consultam un doctor, unde credeti ca trebuie sa merg?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Maria!!!!
La multi ani Paul!!!
La multi ani Oana!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

la multi ani tuturor sarbatoritilor!
noi suntem bine,ieri am fost toata ziua la plaja ,fara ege binenteles,iar seara eram arsi si eu si sotul.
azi am sunat la dr circo sa imi fac programare,se pare ca am tiroida.pt siguranta mea ma duc sa imi confirme sau infirme.abia pe 13 iulie ajung la el.
roxa,ma intrebai unde mergem in vacanta.am optat pt hotel miracle,lara si hotel pam la pamukkale,iar la oludeniz mergem sa gasim acolo.anul trecut ne-a rezervat un var care lucreaza la peninsula tour in bodrum.am gasit mai ieftin prin el.sa vedem ce gasim anul asta.
va pup,noapte buna

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

multumesc mult de urari!
Paul si Maria. sa ne traiasca copii.
Roxa,mersic de intrebare: nu au trecut ploile. ca la noi cand se apuca nu se mai termina.
mica printesa s-a jucat tare frumos cu jucariile primite cadou. si scaote niste perle de o mananci. ea vorbeste f bine cursiv. mai poceste f putin. in unele cuvinte il zice si pe r,l. era cu buna la plimbare, la semafor ii explica ccc ca pe rosu nu trecem, ca atunci cand e omuletul verde trecem,etc. si ea zice: si daca e rosu, ce?
ma duc sa ma culc ca pic.
noapte buna


ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Oana,Maria si Paul!

Flisa, bine-ai venit si pe la noi!



Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)

uite asa cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Oana!
La multi ani Maria!
La multi ani Paul!
Sa fiti sanatosi si fericiti alaturi de parintii vostri!
Camelia noi abia azi am ajuns acasa asa ca poate de joi va partici pa si Mariuca la spectacole.Inca nu stiu.Am niste filmulete pentru micuta ta dansatoaredupa ce imi revin ti le voi trimite.
Flisa bun venit!!
Dana sanatate multa sotului tau!
va pup si pe maine!

www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961" target="_blank">poze de aprilie

Mergi la inceput