Aradence minunate(75)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Ioana esti draguta dar adevaratul motiv e ca m-am saturat de jucariile imprastiate peste tot.Tre' o camera pt Mel.Mai devreme sau mai tarziu tot acolo ajungem.

mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Si o camera pentru Mel si jucariile ei crezi ca rezolva problema?Ai mei au camera lor....dar tot isi mai duc jucariile prin restul casei...!

Edit: Vezi ca ai sus in bara la fiecare raspuns de-al tau si un cos de gunoi(Delete Reply).
Si inca un edit: iarasi a adormit fiu-meu pe jos....poze gasesti in chestii



Eu
www.pufymic.info/thumbnails-36.html" target="_blank">Gandacii
Chestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Carmen, si eu vroiam sa iti spun ca ai 3 mesaje la fel sa stergi 2, ai si la subiectul celalalt. paianjen zici? bine ca ai simtul umorului
Eu am niste emotii... Ioana tocmai s-a ridicat in picioare la masuta din sufragerie. i-am facut si poze, dar cum eu trebuie sa fac balet sa imi torn pozele.. altadata cand se mai aduna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Gabi felicitari pentru Ioana !!!!Nicolas de cand a prins miscarea tot ridicat ar sta.....si cand vreau sa-l pun in fundulet se incoarda ca arcul de nu-l pot pune.....asa ca am schimbat tactica si-l pun pe burta....iar el adopta pozitia 4 labe.........deci ori de-a busile-i, ori in picioare agatat de ce apuca...
Azi in premiera s-a lasat cu manutele de a stat cam un minut in picioare nesprijinit!

Si inca o premiera(sper sa continue): azi-noapte a fost prima noapte fara scutec pentru Alesio....si fara incidente!De-ar tine-o tot asa!



Eu
www.pufymic.info/thumbnails-36.html" target="_blank">Gandacii
Chestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ioana, fain a adormit Alesio I-ai dat porumb fiert la Nicolas? Super faini fratiorii impreuna! Ce Termnator fain ai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Io cica acum ma duc la pensat, dar cica ca m-am asezat la calculator
Ma lasati cu vinu!!!? Io de beau un pahar de vin pot sa ma duc linistita la culcare. Mie vinu imi provoaca greata, ce vreti si mai si pe langa ca nici nu o vreau?? Mai asta mi-ar lipsi si as deveni un model pentru societate
Pe bune acum, noi discutam foarte mult pe tema asta (doacamdata doar discutam ) si desi nu-mi zice flanc in fatza vad si simt pe el ca nu-i convine (cui dracu i-ar conveni sa aiba sotie doar pe post de bibelou? ) Daca stiti niste pastile sau ceva ce ar putea sa o pofteasca pe doamna pofta sa reinvie nu ezitati sa ma contactati la 8989898

pfuiiiiiiii ca intarziu

Gabi, felicitari Ioanei!
M-as da si la Ada, dar totusi intai sa ne revenim cu barbatii si apoi nu se stie niciodata...ADA??

Miha, cred ca si eu as fi in stare sa adorm

Carmen acum doua saptamani am mutat mobila prin casa de am reusit sa-mi sochez colegu (ca acum e doar coleg ) Am mutat biroul cu tot cu calculator de pe un perete pe altu si binenteles ca mi-am rupt 2 unghii...mare nenorocire

Ioana, felicitari si lui Alesio! La mai multe nopti fara incidente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau esti de coma!Auzi, da' cu niste filme mai xxx ai incercat?Poate alea iti fac pofta........daca tot zici ca vinul n-are efectul scontat....

Gabi da, i-am dat porumb fiert la bebelush mic....si abia l-am mai scos din mana lui....asa mult i-a placut!

Alinush pe unde umblasi azi de nu ne-ai bagat in seama?????

Noapte somnoroasa tuturor!!!!!


Eu
www.pufymic.info/thumbnails-36.html" target="_blank">Gandacii
Chestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Mey cat ati scris in lipsa mea! Azi am fost plecata de acasa, acum am deschis calculatorul.

Felicitari lui Alesio, Nicolas si Ioana pentru "premiere".

Clau, azi ai fost bine dispusa.
Cu cheful de eu stau bine, mai ales de cand am nascut-o pe Adelina . O fi de vina varsta peste 30 de ani si bb 2?

Ioana, mii de multumiri ca ai aranjat listuta.

Flavia, am crezut ca doar te mulgi si ii duci laptic in sticla la Bogdi. Noaptea se mai trezeste de cand e la mama ta? Nici eu nu prea am lapte(cel putin asa cred eu), adica sanii sant tare moi, dar cred ca se satura Adelina...

Miha, Ada, ati fost la Ghioroc?

Gabi, mai am eu tabelul, ti-l trimit pe mail mai tarziu, acum merg sa spal si sa culc piticii.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) www.flickr.com/photos/7200415@N07/" target="_blank">poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Iarasi o noapte fara bufnitat??????? io cred ca ati pus in parctica metodele de dragaleala ,proprii sau imprumutate de aia nu ati fost prezente .

buna dimineataaaaaaaaaaaaaaa ! ce bine ca a fost mai racoare azi noapte .Fiica-mea e mai rau ca Bblasii vostri ,are un program de somn foarte variabil.Acum doarme si ieri la 7 a fost sus .Nici nu vreau sa ma gandesc cum va dormi la pranz.

scuuuuuuuuuulaaaaaaareaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!


mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioiiiii Carmen te rog nu ma zbiera ca ma doare capu


Neata la tot poporu
Mai un ceas jumate si pleaca fata spre tari mai calde.
Mamicilor sa aveti grija de ingerasi, da?
Io mi-am lasat acasa una bucata sot, care a fost super romantic si dragut....da stiu eu de ce...ii e urat singur in casa
Copilul ieri mi-a zis ca "dupa ce vii mama de acolo de departe si aduci bani, ma duci la circ?" Oare piticania asta de unde a stiut ca e circ langa Billa??
Apropo de circ, nu veniti sambata sau duminica la circ?

Va pup, trebuie sa-mi ridic banii si delegatia!
Ne auzim vineri sau sambata

Mergi la inceput