Aradence minunate(75)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Clau, de-aia mergi tu la aqua gym, doara doara iti mai vine cheful de dragalit?



de Mara

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by maria_rubi

Clau, de-aia mergi tu la aqua gym, doara doara iti mai vine cheful de dragalit?



de Mara

POZE




Lasa ca ieri am cam muscat-o cu aquagym-ul lor cu tot. Profa e gravida si vineri n-a zis ca nu mai vine, asa ca ieri m-am dezbracat, m-am dusulit si dupa ce am trecut prin bazinutul de la intrare l-am intrebat pe un nene unde se face aguagum si ala tare debusolat m-a anuntat ca instructoarea nu mai vine ca bate prea tare copilasu, asa ca am ramas la bazin si am facut cateva ture
Da sa stii ca ma mangaie al meu si e si tare romantic dar eu ciuciu, as fugi mancand pamantul Ma comport ca o virgina

Mai dar se pare ca eu si Ada suntem singurele fara pofta si chef. Ada, hai sa rezolvam problema cat mai urgent

Gabi, eu sunt plictisita de culoarea asta, vreau altceva...nu blond, saten sau suvite...vreau ceva, ceva, ceva, ce nici eu nu stiu exact

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau da' dupa un pahar de vin nu-ti vine cheful de ???
Sa inteleg ca te-ai saturat si de blond aluna.....vrei ceva traznit?Baga-ti un verde sau un mov ......ca alta culoare zau nu stiu ce ai putea sa-ti mai faci......sau rosu turbat....cum ti-ar sta????????

Gabi am pus acum si numar!Multumesc....ca eu nu observasem!

Flavia merci de raspuns!Cu lactatia e normal sa scada fiindca acum multe dintre mesele bebelusilor de aceasta varsta sunt diversificate.....si logic nu mai au nevoie de tot atata lapte cat mancau inainte de diversificare....
Hai ca sigur pana la 1 an o sa ai destul!

Maraie zmeutul mic......ma duc sa-l motroshesc un pic!

Eu
www.pufymic.info/thumbnails-36.html" target="_blank">Gandacii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Fetele, eu si acuma am lapte la titi..stefan mai suge noaptea de sete..

de-ale gurii


Stefan Peter(1 an si 7 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Clau esti mortala. Sigur e o perioada trecatoare. De altfel pe caldurile astea si mainile tale sunt prea mult, dar sa le mai puna si altul pe tine.
Nici noi nu stam foarte bine. Vointa avem dar asa suntem de obositi ca adormim in timp ce. Dimineata ne intrebam unul pe altul daca am facut ceva sau nuSi eu ca si Gabi cu visele raman.
Nici Matia nu doarme. Nici noaptea , nici ziua. Nu mai stiu ce sa -i mai fac. Partea proasta e ca de cand se misca asa de bine nici nu mai sta unde-i in siguranta. Din camera copiilor vine pana in bucatarie.
Na, acuma plange. Ufff si-a prins degetele la sertarul Dariei.Azi dimineata s-a inchis in camera si statea in dreptul usii de n-am putut nici sa o deschid. Statea acolo si urla. Abia l-am impins cate putin cu usa sa pot sa intru.

La sfarsit de saptamana nu mergem la Minis ca avem ceva zi de nastere. Asa ca duminica cred ca mergem si noi la Orosboros mi se plimba limba-n gura si tastatura printre degete.Ce ziceti facem o iesire?
Plecam la balta.

Daria- 29.01.1999
Alex - 07.02.2003
Matia - 31.10.2006
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Lasa ca ieri am cam muscat-o cu aquagym-ul lor cu tot. Profa e gravida si vineri n-a zis ca nu mai vine, asa ca ieri m-am dezbracat, m-am dusulit si dupa ce am trecut prin bazinutul de la intrare l-am intrebat pe un nene unde se face aguagum si ala tare debusolat m-a anuntat ca instructoarea nu mai vine ca bate prea tare copilasu,

Clau, stii cand are DPN-ul instructoarea? in 15.07. ce vrei sa-si piarda copilul pe acolo prin apa?
Ioana ati fost la Felix duminica?
Clau, te daila Ada?.. sau ce sa inteleg din postarea ta
Fetele , aveti careva porgramelul sau tabelul care determina sexul copilului? Am o prietena gravida si sunt curioasa ce-i iese.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Gabi n-am mai fost la Felix ca n-am avut timp sa-mi caut costum de baie....sper ca in week-end-ul asta sa mergem....

Miha esti beton!Chiar asa, sa adormiti in timp ce....!



Eu
www.pufymic.info/thumbnails-36.html" target="_blank">Gandacii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Meeeeeeeeeyyyyy insolatia mea e mic copil pe langa logoreea voastra.De 5 minute si nu ma mai opresc.
Clau se vede ca pleci in delegatie.Acum inteleg si de ce .Aluna e bine ,dintre roscaturi imi place cel coniac sau cum se scrie.
Miha si tu esti mortala cu Matia.

Io m-am hotarat sa fac modificari in apartament.Sa vedem ce zice si sotul... .Vorba voastra,vinul rosu e bun,muzica merge in surdina,copilul doarme dar cand vad coltarul din living imi trece tot cheful


mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Carmen daca sotu' s-alege cu ceva din modificarile tale nu cred ca zice nu....
Cat despre coltar(daca zici ca-i moartea pasiunii)....inchide ochii sa nu-l mai vezi!



Eu
www.pufymic.info/thumbnails-36.html" target="_blank">Gandacii
CHESTII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

quote:
Originally posted by Melania 14

quote:
Originally posted by gabitzica

Carmen draga nu iti mai fa atatea complexe, ca in afara de un pic de burtica esti piele si os.




am uitat....pai asta-mi dispalce cel mai mult,arat ca si un paianjen In fine ,atata bai sa fie!

mami Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !






Mergi la inceput