Timisoara, Impreuna! (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deya spune:

eu ma pregatesc pentru urmatoarea proba si numar zilele pana nu mai dorm stresata si nu mai visez eminescu blaga si chestii din astea
fetelor vroiam sa va rgo daca aveti care drum prin real,metro magazine de genu sa va uitati de o saltea gonflabila dubla ...hmm cum sa va explic cam cum sunt alea la tv la teleshopping...si sa imi spuneti si mie un pret.mi-as lua pentru garsoniera pentru camin..... pentru cort
va rog mult daca vedeeti sa ma anuntati

va pup si concediu placut care mai plecati.sa va ganditi si la mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Salutare Timisoara,

V-ati mai racorit un pic? Si aici sunt temperaturi destul de ridicate dar nu se cumpara cu cloceala din Romania, aerul e respirabil pentru ca e foarte multa verdeata si cam tot timpul bate vantul.
Doris, spor la pregatiri si concediu placut cu timp frumos.
Deya, bafta in continuare, tin si io pumnii stransi.
Dani, concediu placut si voua, timp frumos.
Ano, mi-e dor de tine!
Kati, voi ati plecat deja? Concediu placut si voua.
Cred ca voi ramane singura pe baricade daca toate plecati.

Noi ne mutam la casuta noasta de sambata. Azi am fost la cumpaturi, mama ce fain a fost, am luat cate ceva pentru casa, inca ar mai fi de cumparat dar lasam si pe alta data ...

Va pupa
Silvana si Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Silva, bine ai reintrat in hora dar ... mai multe detalii!!! Ce ati luat pentru casuta, cum arata, fa si tu rost de o poza. Verdeata, racoare, suna bine. Acu s/a mai racorit si pe aici da tot e plin de praf orasul.


Mai, eu tot intr/un chef o tin, deja am obosit. Joi seara am fost cu Lori si cu buni la Gradina Banateana / luasem banii de la Telesport si le/am invitat la mititei si aripioare. Vineri am iesit cu cumnatii inainte de plecarea lor in luna de miere. Sambata gratare la casuta, duminica ne/am trezit ca ne/a mucegait painea - uitasem sa o bag la frigider cand am plecat din oras asa ca am mers la o pizza in loc de cina. Luni seara ne-a invitat un fost coleg la Irish Pub, marti a fost pauza, ieri alt coleg de-al sotului tot la Irish, azi mergem la teatru la premiera si maine seara la ziua nasului....

Mamica de spiridus

Spiridusul in al treilea an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

E 29 iunie.
Ard macii in cranguri,iar cirese dau in parg... si e mare sarbatoare: aceea a Sfintilor Apostoli Petru si Pavel.
Dar mai ales azi, printesa noastra implineste 5 anisori...

LA MULTI ANI, Inesuca noastra iubita!

Ne esti extraordinar de draga, fiecare zambet al tau ne insenineaza viata. Fiecare gest, fiecare pupic, fiecare fluturare a palmelor... vor fi amintiri pretioase.
Daca as putea numai, jur ca le-as inchide intr-un cufar pentru a ma delecta cu ele tot restul vietii!
Caci acel curent ce închide o usa, va deschide o alta. Iar amintirea aceasta ce se închide într-un sertar al sufletului meu, sa deschida în tine gânduri si doruri de zbor neîngradit, spre amintirile ce vor fi date uitarii.
Fie-ti dar, soarele în zi luminata!

LA MULTI ANI, copil frumos si bun!

Pentru toate cate o felie de tort, un pahar de sampanie...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:



La multi Ani fericiti si sanatosi !!!

Doris, sa va traiasca comoara si sa va bucure zilele din ce in ce mai mult !!! mmmmm, tare bun toru'


Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu [/blue]

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

la multi ani Ines sa cresti mare si frumoasa si sa fi sanatoasa!!!!!!!!!


am terminat cu romana scris sper sa fie ok a fost un subiect greu la ultima parte dar l=am facut.va pup weekend placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

La multi ani, Ines!!! Copilarie frumoasa, fericita si implinita! Un pupic urias si o imbratisare de la Paul.
Felicitari Doris si Radu!

Dani, pai am cumparat o masa de bucatarie cu scaune si in rest lucruri marunte (oale, linguri, tagai ....). Azi am terminat curatenia iar de maine ne mutam. Abia astept!! Rau o sa fie ca inca nu am net, asa ca o sa dispar pentru o vreme dar revin cu forte proaspete si sper lucruri bune.

Va pup pe toate, concediu placut tututor si sa ne auzim cu bine

Silvana si Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

Va multumesc mult pentru urarile frumoase... si voua numai bucurii si tot ce va doriti!
Astazi ne chefuim, ca ieri am lucrat toti...

Eu sunt de azi oficial in concediu, ieri am fost ultima zi la servici...urrraaaaaa...asteapta-ma mare...ca vin....
Saptamana viitoare joi, plecam...
In mare totul e pregatit, mai avem luni de rezolvat cosmetica, epilat si alte cele...

Silva, ma bucur ca va mutati la casuta vostra, dar ma intristez ca nu o sa ai net, poate mai scrii de la prietena ta, cand si cand...
Oricum noi te purtam in gand, si tu stii asta!
Cand vine Katik? Maine?
Dar Ana?

Deya, sincer, mi s-au parut destul de grele subiectele la romana, mai ales cel cu traditionalismul...ar fi multe de discutat pe tema asta...succes pe mai departe...asteptam studenta in Timisoara! asa ca baga mare....

Va pup si un we fain...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

am revenit sa va spun ca acum doua zile am dat interviul pentru Radio Timisoara in legatura cu Petitia pentru bblusi, o sa ma anunte cand se difuzeaza si va dau un link, poate vreti sa ascultati :)

va pup si sa aveti week-end fain :)
distractie faina Doris

Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu [/blue]

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

ohoo doris esti in pregatiri?ce fain ca va chefuiti azi.da a fost destul de dificil la partea a 3a am scris 3 pagini sper sa iau nota mare.ma uitam aici pe forum cum isi dau unii cu prarrea fara sa stie despre ce este vorba .copii buni la invatura din pacate nu au stiut....asta este...si avem un barem foarte idiot de corectare..
in rest un pic de pauza si ma apuc si din nou
va pup uichend :)placut

Mergi la inceput