Mamici de Noiembrie - Decembrie 2007 (37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

buna fetelor vreau sa va intreb cum sa fac sa ma inscriu si eu pe lista mamicilor noiembrie-decembrie...am intors pc-ul meu pe toate partile si am intrat peste tot dar nu reusesc sa ma inscriu....poate cineva sa ma ajute..plssss!?multumesc si va pup!
gaby 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Aaaa, de aici am aflat ca, pe masura ce sarcina inainteaza, placenta imbatrineste, deci e normal sa se vada la eco la Iosup faptul ca placenta e imbatrinita... Deci daca ne mai zice asa ceva, sa nu ne mai impacientam...

bebe si burtik

Jasmin17+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Aaa, BB, uitasem, da, merg la morfofetala de 20 saptamini pe 13 iulie, la Iosup. Dar deja ma gindesc ca poate mai merg si la altul...

bebe si burtik

Jasmin17+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

multumim pt. noul capitol! sa fie cu noroc! Doamne ajuta!
danutaBAFTA LA LAPARO!! Tinem pumnii lunii!! Eu am facut-o si-ti spun din suflet ca nu are sens sa fi stresata! e o operatie usoara~!
jaminicilorfacem bine! Am si valuri in burtica! Oare ce sa fie?? Cum e fara tati...ca eu ma urc pe pereti si am toate crizele de femeie gravida
Rgete-am intrebat, ca in seara asta parca la Mall..in TM e nu stiu ce Baby sounds... se strang toate gravidele acolo..nu merg ca n-am chef deloc
ggaby[/b]trebuie sa dai datele: utimul ciclu, data probabila a nasterii si una din fete te trece pe listuta~! si data nasteriiiiiiii!
[b]bb
faci bagajul???




PUSSI 15+ CONSTANTIN & ANA

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

fetelor va doresc o seara cat mai placuta!
inca nu am reusit sa dorm nici o jum. de ora dar mai dorm la noapte...BB tu ai reusit?
aici e fffffff cald si inabuseala nici nu pot respira...
vasomn usor la toate!

STEFANIA+14Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
E usor sa cazi, dar e asa de greu sa te ridici!


foto cu burtici

nu am fost niciodata un manechin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna!
daca vreti sa-mi vedeti burtica, am trimis un email pe adresa comuna

va pupam!

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Dragele mele,va rog spuneti-mi si mie in ce saptamana se face eco 3D pt morfologie fetala? Vreau sa fac si eu si nu stiu cand. Va pupic dulce!


Pupici,
Angelique 13+
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere..., bebe, cum creste
Mare, Munte, Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Fetelor, citeam din capitolul anterior si am inceput sa rid, ca sunteti tare nastrusnice cu incuscritul...Drept pt caremie mi s-a nazarit o idee: dupa ce nastem, la citeva luni, sa ne intilnim toate si cu bebeii, sa le face cunostinta si sa vedem atunci ce or sa decida ei, ca de, ce rost are sa ne bagam noi in viata lor? Sa decida ei care cu care... Ei, ce ziceti?

Pussi, crezi ca sunt ei deja? Eu am simtit niste clipoceli in burtica acum vreo 3 nopti, sunt sigura acum ca era puiutul meu, dar nu l-am mai simtit de atunci, bine ca niste nu mi-am revenit inca la normal...

Gabi, din pacate eu nu stiu cum sa fac asta ca te-as fi trecut pe lista. Avem maestrele noastre in ale calculatorului, Ancutele, Cami, etc, poate te trec ele.

bebe si burtik

Jasmin17+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Angi, cam prin saptaminile 20-22

Cami, eu nu pot vedea pozele din albumul comun, nu stiu cum, nu stiu parola, nimic...

Pussi, e rau fara tati, nu mai are cine sa ne alinte, sa ne pupe, sa ne rasfete, sa ne asculte burtica...etc...

bebe si burtik

Jasmin17+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Angi, ah, tu n-ai facut inca pt trimestrul I? Trebuia acum, in saptaminile 12-14. Fa acum, repede, ca sa-ti masoare pliul nucal, ca mai tirziu cica nu mai are relevanta masuratoarea... Pt trimestrul II, saptaminile 20-22. Sa ne spui cum a iesit.

bebe si burtik

Jasmin17+Daniel

Mergi la inceput