Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 90

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Kay,am trimis si eu niste banuti;nu sunt multi,dar sunt trimisi din toata inima.
Doamne,prin ce trebuie sa treci!Sper ca Sonia sa se faca bine cat mai repede.

Bianca
http://community.webshots.com/user/ayumi118


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Ma bucur ca ati trecut cu bine de interventie...mi se rupe inima cand o vad cu atatea fire si tuburi prin nasuc, doamne ajut-o sa scape mai repede. E o scumpete, o iubesc deja, chiar daca am vazut-o numai in poze. Va pup si aveti grija de voi!

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


dragele mele, kay mi-a trimis sms in dimineata asta,

cauta pe cineva care lucreaza la bcr, spune ca e important, banuiesc ca e legat de banii din cont.
va rog mult, dati-mi un pm!



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Bravo Sonia, minune mica si scumpa! Ma bucur tare, tare ca a trecut cu bine peste prima operatie! Kay, multa putere iti doresc! Sa dea DD sa o aduci pe Sosonica direct acasa cu un zbor comercial, asa cum iti doresti, sa nu mai fie nevoie sa stati prin nenorocitele de spitale din Romania! Pana cand va ajunge sistemul sanitar din Romania la nivelul celui din Germania cred ca vor mai trece 50 de ani! Cel putin! Sunt tare fericita ca micuta e pe maini bune!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

EXTRAORDINARA VESTE, cea mai luptatoare fetitza de pe planeta si daruiesc celei mai grozave mamici!

Sa va intoarceti sanatoase acasa!

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Cristina1974, Andrei va multumeste si va !
Si, bineinteles, pentru Shosho.

http://andrei.point.ro
http://b2.lilypie.com/HLo3p1.png
"Happiness is a smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Am intrat sa urez o zi buna fetelor de aici, si sa transmit o gramada de pupicei Soniei si mamicii ei.
Sper din tot sufletul ca zilele ce vor urma sa o gaseasca pe Sonia intr-o stare din ce in ce mai buna, sa poata si ea sa stea, in sfarsit, in bratele mamicii ei ca oricare alt copilas.

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Ce ma bucur ca operatia a fost o reusita! ...Doamne ajuta si in continuare! Am vazut si pozele de dupa operatie...Doamne cat e de frumoasa micuta Sosonica!!! Va pupam cu drag!

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

Kay,

Ma bucur mult de vesti, sanatate multa Soniei si refacere usoara, multa putere tie, sa-i fi alaturi.

Am si eu o idee - nu stiu cat de buna, analizati si voi. Ma gandesc sa mergi la cea mai apropiata banca de spital si sa-ti deschizi un cont in Eur si acolo. Cred ca mamicilor si celor ce vor sa ajute din UE le-ar fi mai usor sa doneze asa iar tu ai avea acces direct la niste bani acolo.
Fara imputerniciti pe conturi in tara nu poate accesa nimeni conturile tale si oricum comisioanele de transfer sunt foarte mari aici. Daca folosesti cardurile comisioanele sunt iarasi destul de mari la retragere numerar in strainatate. Doar la cumparaturi merita sa le folosesti.
Stiu ca nu au ca la noi comision pentru deschidere cont, emitere card, retragere... sau daca sunt, sunt mult mai mici. La plecare poti sa-l lichidezi si sa-l inchizi.
E doar o idee, nu stiu cat de buna. Daca stai mai multe saptamani poate ca ti-ar prinde bine.

Sosonica iubita si asteptam vesti cand poti. Am vazut si eu pozele, e frumoasa foc. Si va fi si mai frumoasa fara toate firele astea...

Doamne Ajuta!


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Florina, fericita de Teodora(27.06.07) siTudor(5 ani)
Teodora, capsunica mea iubita
www.onetruemedia.com/shared?p=2ec9af00903bd34b9e16cb&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a crescut baietelul meu, Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna,am despus si eu 50 RON pentru Sonia.....
sper ca de acum inainte totul sa fie cu mult mai bine!



Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput