Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 79

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Doamne ajuta sa fie bine.
Oana, multa putere pentru sufletelul tau mic.
ma rog pentru voi si ma gandesc numai la Sonia.
abea astept un semn ca e bine si ca trecut de primul mare hop.

Ce emotii am....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina Roman spune:

Da Doamne sa fie totul bine...
Oana, mult curaj si putere sa-i fii alaturi puiului mic!

Florentina, mamica lui Tudor Ioan(5.07.2002)si a lui Matei Ciprian(22.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

si noi suntem alaturi de sonia, si asteptam vesti bune

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Doamne ajuta sa fie bine si sa reuseasca operatia! Hai Sonia scumpa, arata-i tu lui mami si lui tati ce luptatoare esti!

Din chaos, Doamne, am aparut/ Si m-as īntoarce-n chaos...
*********
Rugati-va pentru Diana si Sonia * Alaptatul Help-Line * Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
*********
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Doamne Ajuta sa avem cat mai repede vestile bune. Oana si Sosonica ne rugam pentru voi. Eu trebuie sa plec dar abia stept sa revin si sa vad vestile bune.

Mamica de Iulia Eleni(06.02.2004) si Yannis Victor (09.04.2007)



Poze

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia - De la inima ta pentru inima ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

am uitat nr de la camera oanei acasa si as vrea sa o sun, poate o prind intre 2 alergaturi. Mi-l poate trimite cineva pe PM, repejor?

Cristina
-----------------------------------------------
http://www.sos-satelecopiilor.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Am sunat la terapie intensiva, Sonia este inca in operatie.
Doamne ajuta!

Cristina
-----------------------------------------------
http://www.sos-satelecopiilor.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana58 spune:

In primul rand va multumesc tuturor pentru ajutorul acordat si nu in ultimul rand pentru gandurile bune! Sunteti minunate!

Sonia este inca in operatie, nu am inca vesti de la Oana. O astfel de operatie poate dura destul de mult.
Deocamdata Oana nu mai poate da sau primi telefoane pentru ca nu mai are credit pe cartela. Eu o sa incerc sa o incarc acum! daca puteti si voi ar fi de mare ajutor. Sistemul functioneaza ca si in tara.

Florina multumesc pentru ca ai preluat initiativa de a trece subiectul la umanitare. Eu nu prea am timp de intrat pe forum, de abia daca am timp de citit...

Va anunt ca s-a mai deschis un cont in RON la BRD. Avand in vedere ca cele in valuta sunt in BRD e bine sa fie si unul in RON.

Cont RON: RO84BRDE441SV93643704410 deschis in BRD Bucuresti, sucursala Unirea, titular cont Oana Geambasu.

Mayaione Multumesc mult pentru site! Arata extraordinar! Te rog mult sa treci si contul din BRD in RON pe site.

Cu recunostiinta,
Cristiana

www.sonia.as.ro/index.html" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Shosho a intrat in operatie pe la 8:30. Operatia e estimata sa dureze aproximativ 3 ore. Oana a zis ca arata foarte bine inainte de operatie, e multumita de modul in care s-au ocupat de ea medicii si asistentele si de modul in care au pregatit-o, era rozie si frumoasa.

Mi-a zis sa va rog sa o sunati pe mobil numai daca e ceva extrem de important si urgent pentru ca a consumat foarte mult credit (banuiesc ca stiti ca la roaming cine suna plateste tariful normal dar ea plateste redirectarea pe international, care e foarte scumpa). Mi-a zis ca nu prea mai are credit, ca ii e teama sa nu aiba nevoie de telefon in situatii importante (de ex medicii o suna pe mobil cand iese Shosho din operatie) si ca ar aprecia mult de tot daca am reusi sa ii mai incarcam cartela un pic. Va multumeste mult anticipat .

Daca vreti sa o sunati, prefera sa va dau numarul ei de fix din camera. Cine vrea, dati-mi un semn si va dau un PM. Noaptea a zis ca o putem gasi cam pana in ora 22:00, pentru ca dup-aia vrea sa se culce, e foarte obosita.

A verificat si o parte din conturi: la Reiffeisen sunt 30 milioane, iar la BCR 13 milioane (sper ca ea sa fi zis bine si eu sa fi inteles bine).

tinatache, Oana cauta un notar sa ii faca o imputernicire mamei ei. Eu nu stiu notari pe aici, stii tu cumva unul? Multumesc.

http://andrei.point.ro
http://b2.lilypie.com/HLo3p1.png
"Happiness is a smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Mult succes Sonia, multa putere Oana. Ne gandim cu drag la voi si asteptam vesti bune!



Ripley 28+ Iris Maria si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Mergi la inceput