Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 77

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilidana spune:

Aici va fi 12.30 noaptea cand Sonia va intra in operatie.Am sa stau treaza sa-i aprind o lumanare la icoana Maicii Domnului si am sa ma rog alaturi de voi pentru ea.
Dumnezeu s-o ajute in acest moment dificil si totul sa se termine cu bine.

pentru Sonia,sa fie puternica.

lilidana & David Gabriel 11.03.2007 si Karina 23.03.2001

cat de mare e David
albume foto
David 4 luni

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">AJUTATI-O PE MICUTA SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Am inima stransa dar ma bucur tare mult ca Sonia are sansa asta mare de a fi o fetita sanatoasa. Oana, ma rog pentru tine si pentru Sonia. Va fi grea asteptarea maine pentru tine. Sa o ajute Dumnezeu pe Sonia sa lupte pana la capat pentru viata ei si pentru ca sa fie o fetita sanatoasa. Daca am inteles eu bine, nemtii o vor tine sa faca si operatia corectoare, ceea ce mi se pare minunat pentru ea si minunat din partea lor, mai ales avand in vedere ca banii abia acum se strang. Sunt nemaipomeniti.

Doamne ajuta!

www.helpsonia.com/" target="_blank">Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

Stefanel viseaza la o viata normala



Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

sonia, sa te ajute doamne doamne si sa lupti in continuare asa cum ai facut-o si pana acum!

chris + alexandra
varsta alexandra
bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Marina,multumesc frumos!Sunt de acord cu toate modificarile,oricand servesc pentru binele Soniei.Nu e nevoie sa ma intrebati...Aveti acordul meu.Daca cumva nu sunt conectata,ori nu sunt in oras...Florina,te rog frumos sa arati aceste randuri moderatorilor si sa faceti voi schimbarile necesare.A mai ramas mai putin de o ora pana la operatia Soniei.Doamne-ajuta!

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

45 min!
Oana inca mai e cu Sonia! Da-i putere Doamne acestui pui mic sa treaca cu bine peste aceasta noua incercare! Sa fie totul bine!!!
Doamne ajuta!

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

30 min!!!I-am trimis Oanei un mesaj de incurajare!I-am scris si ca ne-am mutat la umanitare...Povestea asta trebuie sa aiba un final fericit!

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

kay tinem pumnii sa fie totul bine. am aprins o lumanare si m-am rugat pentru sosonica, sa se termine toate problemele. toate gandurile noastre bune sunt alaturi de voi.

mama lu' maria

"Adevaratii prieteni sunt alaturi de tine in momentele frumoase ale vietii, cand ii chemi si in cele rele...cand vin nechemati."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

...mai putin de 10 min...

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELTEKA spune:

Draga Oana,

Si eu, de la capatul asta de lume, stau cu sufletul la gura asteptand orice veste de la voi! Ma rog pentru voi!

Probabil ca acum nu mai esti deja langa Sosonica, au luat-o s-o pregateasca. Sper ca gandurile noastre, ale tututor, sa strabata zarile si sa-ti transmita mult curaj si speranta si dragoste si rabdare!

In curand o vei vedea si totul va fi bine, Doamne ajuta! Numar clipele pana la noul mesaj si curand, foarte curand, noi, toate mamicile de capsunici, vom numara zilele pana cand te vei intoarce iar in mijlocul nostru sa ne inveselesti cu mesajele tale speciale!

Pana atunci, cu mult drag - o imbratisare calda-calda, acolo unde esti, pe culoarul spitalului!





SONIA, capsunica scumpa, esti in cele mai bune maini.
Lupta, Puiule, asa cum ai facut-o de la inceput!
Te iubim!





Multa stima tuturor celor care se ocupa/s-au ocupat indeaproape pentru a o ajuta pe Sonia! Fie ca bunatatea sa vi se intoarca insutit

Asa creste bebe
Elias, sau DOLOFANEL, Fat Frumos cel Chel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine!

Mergi la inceput