Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 76

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florina spune:

Am primit mesajul de la moderatori ca au primit actele mele si au mutat subiectul. Sper sa fie mai vizibil aici si sa se stranga banii mai usor.
Nu am facut decat sa trimit actele de pe site si buletinul meu, cu o declaratie care sa sustina cazul. Mi-am asumat raspunderea pentru strangerea banilor si cand se vor intoarce fetele le voi ajuta sa ne tina la curent cu mersul donatiilor. Fara Oana nimeni de aici nu poate obtine extrasul de la banca. Dar fiti siguri ca banii vostri ajung unde trebuie si sunt folositi pentru cel mai nobil scop - salvarea unei vieti nevinovate de copil.

Nu uitati va rog sa trimiteti tuturor cunoscutilor site-ul Soniei:
www.helpsonia.com

Chris, daca ai putea sa-l pui cumva pe prima pagina, poate ar fi mai vizibil.

Ma voi ruga si eu maine de dimineata pentru ele. Sper din toata inima sa ii fie mult mai bine micutei dupa operatie. Germania e cu o ora in urma deci va intra in operatie la 8:30 ora noastra...

Lupta Sonia! Multa putere tie, Oana.

multi pentru voi,
Florina


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Florina, fericita de Teodora(27.06.07) siTudor(5 ani)
Teodora, capsunica mea iubita
www.onetruemedia.com/shared?p=2ec9af00903bd34b9e16cb&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a crescut baietelul meu, Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Soniuta, mica noastra luptatoare, bafta multa maine.
Dumnezeu te iubeste. Te asteptam acasa sanatoasa.

Asteptam vestile bune.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">Rugati-va pentru Sonia
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Florina am pus eu link-ul...sper sa fie ok
Din pacate desi tu esti coordonator, intrucat am mutat subiectul deschis de chris numai ea poate edita prima pagina...sau moderatorii. Nu sunt online non stop dar daca e nevoie de ceva de modificat da-mi PM si rezolv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Sonia micuta luptatoare suntem alaturi de tine
Oana ne rugam pt voi,Doamne ajuta !!!

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 9
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006
www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

Sigur ca e ok, multumesc de ajutor. Chris e zilnic aici si va putea modifica mesajul initial ca si pana acum. Pentru urgente apelam la tine negresit.

Multumesc inca o data,
Florina

quote:
Originally posted by Marina

Florina am pus eu link-ul...sper sa fie ok
Din pacate desi tu esti coordonator, intrucat am mutat subiectul deschis de chris numai ea poate edita prima pagina...sau moderatorii. Nu sunt online non stop dar daca e nevoie de ceva de modificat da-mi PM si rezolv.

Marina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Ne pentru Sonia si ii tinem pumnii. Trebuie sa fie bine pentru ca Soso e o fetita puternica si pentru ca rugaciunile noastre o vor ajuta.

de Dominic 15.05.2007
BOTEZ


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamaria spune:

Doamne ajuta!


cristina cu Rares
rares
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">ajutor pentru sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubu spune:

Nu gasesc cuvinte sa spun ceva, doar ca ma rog pt copilash!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

Doamne ajuta sa iasa bine operatia, kay, mult curaj sa ai!sanatate multa Soniei!

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Doamne, ajut-o pe micuta Sonia, ma rog cu tot sufletul meu pentru asta! Kay, multa putere si incredere ca totul o sa fie bine! Nu mai stiu ce sa zic...imi vine sa plang! Fii tare puiut, trebuie sa lupti si trebuie sa traiesti! Trebuie sa fie bine, nu se poate altfel!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78981" target="_blank">Povestea Burticii
Dialoguri strumfesti



Mergi la inceput