Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 44

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

DAGELE MELE,am reusit si eu sa vorbesc cu oana ieri seara...cand am aflat vestile bune...si astazi...Ce sa zic?Incep din nou sa am credinta...Am fost bucurosa sa aud la telefon o persoana mult mai optimista...Daca ai stii ,Oana ce mult mi-am dorit in tot timpul asta sa te simt macar putin mai vesela!cred ca se implineste dorinta pe care mi-am pus-o de ziua mea!Bravo ,Sonia!

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

contul este la BCR,acum am aflat,deci puneti pe pagina cit de repede puteti...,mii de multumiri

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

D-na Cristiana,

[(url=" aici scrieti linkul copiat")]ajutati-o pe sonia[/url]

copiati tot ce v-am scris eu aici ,mai putin parantezele mici...,pentru aceasta modificare trebuie sa mergeti la "profil personal"...,bagati parola dvs,da-ti vizualizare dupa sa verificati daca ati facut bine...succes

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Ma gandeam aseara la o chestie: stie cineva cum poate fi prezentat cazul Soniei la Fundatia Gigi Becali? Stiu ca doneaza sume mari de bani si sunt convinsa ca nu ar ramane indiferenti la situatia unui copilas asa de mic. In alta ordine de idei, cred ca cei de la spitalul din Germania sunt minunati, au raspuns prompt si par disponibili si interesati de situatia medicala a Soniei. Cu siguranta Sonia ar putea fi transportata acolo (asta stiu din experienta mea cu fetita mea cand era bolnava si intubata), cu siguranta ei ar trata orice fel de infectie mult mai bine decat aici si este clar ca sunt costuri mult mai mici si e mai simplu de ajuns acolo decat in Boston. Sa va dea Dumnezeu sanatate pentru Andrei, Doina si Dragos!
Ii doresc Oanei multa putere si curaj sa mearga pana in panzele albe pt viata fetitei ei! Din pacate stiu si cat de deruntat poti fi ca parinte intr-o asemenea situatie...

www.flickr.com/photos/pisicuta/821316348/" target="_blank">Mari
www.sonia.as.ro" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

d-na cristiana, din textul de mai jos stergeti toate spatiile: am pus spatii intre [ si url, intre " si url, etc. le stergeti si iese ce trebuie. sper sa nu gresesc.

[ url="http://www.sonia.as.ro/" ][ red ]Ajut-o pe Sonia![ /red][ /url]

multumim pt precizarea corecta a adresei de mail pt moneybookers (usd) si contul bcr (ron).

mayaione, le pui pe site? (n-am apucat sa mai uit, poate le-ai pus deja. tie si sanatate anei! .

chris, conturile le putem pune pe prima pagina, la inceputul mesajului tau?

CINE NE AJUTA SA MUTAM SUBIECTUL LA UMANITARE? am inteles ca avem nevoie de sustinerea unui membru mai vechi al comunitatii dc.



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

D-na CRISTIANA, bine ati venit, ne bucuram sa va avem aici, o punte de legatura cu Oana. Ati putea chiar sa va ocupati de campania de strangere de fonduri pe forumul DC, asa cum am spus acum cateva zile va fi dificil pentru Oana sa urmareasca evolutia intrarii banilor, si sa dea fiecaruia confirmarea asteptata. Cred ca sunteti cea mai potrivita persoana.

Pentru a pune link-ul la semnatura copiati mesajul de mai jos fara stelute, si-l puneti la profilul personal, la semnatura.

[url=*"http://www.sonia.as.ro"*]Ajut-o pe Sonia[*/url*]

DOINA, DRAGOS, toate informatiile pe care le-ati dat aici imi par esentiale, scurtaturi de tinut minte pentru ca timpul e scurt si piedicile nu sunt putine, mai ales cele de natura birocratica (casa de asigurari de sanatate mi se pare topul!). L-am vazut pe Andrei, pare un baietel argint-viu!

CHRIS, ne bucura orce veste buna de la Oana, daca ea are speranta, totul e posibil!






www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia sa traiasca!
cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by Marilena12


Ma gandeam aseara la o chestie: stie cineva cum poate fi prezentat cazul Soniei la Fundatia Gigi Becali? Stiu ca doneaza sume mari de bani si sunt convinsa ca nu ar ramane indiferenti la situatia unui copilas asa de mic.





am cautat fundatia pe google,dar nu am gasit nimic concret...,daca ai tu vreo adresa...,da-ne ,sunam...,sau trimitem un mesaj amanuntit...
eu am intrat pe pagina partidului lui Gigi Becali si i-am last un mesaj ,plus pagina Soniei...,sper sa citeasca cineva si sa ajunga la el...,cumva...
am cautat si fundatia lui Gica Popescu ,care stiu sigur ca ar ajuta...,dar iarasi nu ma gasit nimic...

mai cautam...,nu ne lasm asa usor...

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

quote:
Originally posted by dianarus78

CINE NE AJUTA SA MUTAM SUBIECTUL LA UMANITARE? am inteles ca avem nevoie de sustinerea unui membru mai vechi al comunitatii dc.



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inima Soniei



DIANA, din cate am citit in noul regulament de la umanitare, deocamdata trebuiesc trimise documentele, copia cartii de identitate a organizatorului precum si un accept din partea spitalului in care sa se precizeze despre ce suma e vorba. Vezi, sunt multi moderatori care intra aici, cred ca oricare dintre ei ne-ar putea ajuta, dar inca nu s-a decis care sa fie spitalul, si care este suma, element cheie.

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia sa traiasca!
cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana58 spune:

Multumesc mult pentru precizarile legate de semnatura!

www.sonia.as.ro/index.html" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Am cautat pe internet si am gasit ceva la care cred ca facea referire Dragos si Doina...,in ce masura ar trebui statul romain sa o ajute pe Sonia...
Eu nu am timp sa citesc exact ce scrie acolo...,ma pregatesc sa plec...,fetele acre puteti intrati voi AICI si studiati...





www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput