Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

E atreia oara cand deschid subiectul sa raspund si abia imi gasesc cuvintele.
Kay, ma rog si eu pentru Sosonica si pentru voi. Am incredere ca veti trece cu bine si peste operatii asa cum ai reusit pana la urma sa treci cu bine si de sarcina cu probleme si de nasterea care ba era ba nu era. Sa va dea Dumnezeu putere sa va ajutati fetita. Trebuie sa fiti tari si optimisti pentru ea, ca sa-i trasmiteti o stare de bine si de incredere. Dumnezeu are un plan pentru fiecare din noi asa ca ai incredere in El ca te va ajuta.

TT nu cred ca e relevant, din cate stiu eu arata boli de ordin genetic, nu cred ca era cazul aici. Ecografia trebuia sa fie relevanta, mai ales cele doua ecografii moroflogice la 14 si 20 de saptamani unde se presupune ca se masoara bebelusul pe toate partile, si organele importante sunt si ele masurate, cautate, cercetate. Nu-mi vine sa cred ca a fost posibil ca asa malformatii grave sa nu fie vazute. Ma indoiesc amarnic ca Iosup a vrut sa menajeze gravida. Si eu sunt dezamagita de el.

Andreea, mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

Ma rog din suflet la bunul Dumnezeu si Maica Domnului sa o protejeze pe micuta Sonia si sa ii dea zile sa traiasca si sa treaca cu bine peste toate operatiile care are sa le faca,iar lui Kay sa ii dea putere si forta sa treaca peste toate si sa nu isi piarda increderea ca DUMNEZEU este mare si sigur va face o minune si totul o sa se sfirseasca cu bine,si isi va lua micuta acasa sanatoasa.
sintem alaturi de tine cu inimile si

Mirela 14+ si speram sa ramina MATTEO
DARUL DE LA DUMNEZEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

kay si sosonica ne rugam pentru voi sa fie totul bine, sa veniti acasa amandoua sanatoase si frumoase. Forumul nostru e trist fara voi.
Exista un Dumnezeu pentru fiecare

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Doamne ajuta ca toate sa se sfarseasca cu bine, si kay sa se poata bucura de minunea ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Kay ma rog din tot sufletul la Dumnezeu sa o ajute pe micuta Sonia sa treaca cu bine peste operatiile pe care trebuie sa le faca iar voua sa va dea multa putere sa o ajutati.
Dumnezeu e mare si cu siguranta va face o minune!



Mirela
Come on baby!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Am vorbit cu Kay...Sansele de supravietuire ale micutei sunt foarte mici.Deocamdata nu este transportabila pana in America ori Italia.Mama lui Kay pleaca azi spre Cluj cu actele micutei .Daca va fi primita la acel spital,Kay va pleca cu Sonia dimineata cu Smurd-ul...Ma tine la curent

Album foto | Slideshow | Clip Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

pentru Sosonica mica.

Doamne ajut-o pe Sonia!

Alina 14+ (cu Ana Antonia) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

poze Luca nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Kay, ne rugam pentru tine si pentru Sonia!

LIA si domnita Miruna Demetra
Am inceput numaratoarea inversa!
Mai avem 6 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Sosonica sa dea Dumnezeu sa te faci bine si sa le umpli viata de lumina parintilor tai!
Kay sa nu-ti pierzi speranta si increderea ca Dumnezeu va va ajuta!

Picca 27 + cu Matteo


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

tot binele din lume pentru Sosonica si reusita totala. Doamne ajuta!

gabi

-Albert Mihai, 10.05.2007
http://photos.yahoo.com/ph/bunica164/my_photos

Mergi la inceput